Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме...през април

  • 90 813
  • 3 143
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 330
Не барайте корицата. Уфсътъ е баш как си требе. И заглавието има вече един спортен привкус, но без елемент на припряност (така ли беше вицът за явяш-яваш и маняна?).

Мия фурна, накиснала съм баните. Нещо се повредих сабаХлем. На работа ми е по-спокойно.

# 31
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
да, бе да!
красотата иска жертви и поддръжка. а моята красота е обширна и иска повечко поддръжка. Wink

# 32
  • Мнения: 1 446
Пийнах кафето и се сетих какво щях да казвам!

Добри,възхитена съм!Браво!Браво! Hug
Търто,вЕрно кат в казарма Килеша.Ти си желЕзна просто!
Кло,а ти как се чувстваш?

Все да питам къдравелките  - коментирахте къси прически за къдрава коса?Как така не се къдри и бухва?Ами от влагата?
Не искам къса коса,но се чудя какво да я правя,като и дълга не стои добре.

Сварих макаронки за малкия човек,чакам го да стане,да го нахраня и после да му слагам и обяда да готвя. Head Band

# 33
  • Мнения: 3 795
Добро утро.
Кло,мерси за темата и да те изписват по- бързо Wink
Снощи изсипах някакви зеленчуци във фурната.Щях да ги чистя ,като изстине.Е,тая сутрин се чудя що солените ми мъфини миришат потресаващо на изгоряло.Дали що?!
Изпокарахме се снощи с ММ за пореден път,което не е добре.Ще пътуваме,а малката е със заглъхнало ухо( WTF?).
Нещо хич не ми е ваканционно..

# 34
  • Мнения: 6 299
Ама празните ми саксии хвърчаха 😂.Едно човече се погрижи да ги изпразни,а после майка му безспир да премита терасата от пръст 😁.Лани не успях да сея петунии,да видим тая година ще имам ли възможност.
И Скъпия е във ваканционен режим,т.е.,става късно,и не бърза да отива на работа.Шефа междувременно шета,както само той си знае."Абе на това дете изобщо не му пречи че е сънен,и още със ставането да почва белите!" А добър ден 😈

# 35
  • Мнения: 15 356
Лейла,зависи колко късо и колко си къдрава.Моята коса не е къдрава,но според моята фризьорка ,такива коси стоят добре или много дълго или късо.Трябва читав фризьор да те посъветва.Сестрата на МУ е къдрава и винаги е носила късо.

# 36
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 106
Добрутро! Чухте ли за новата атракция в Слънчев Бряг, плуване с крокодил! 😁

# 37
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
Добро утро!
Чакам!
Пие ми се кафе, пие ми се вода, даже огладнях, ама не може.
Лекичко ми е напрегнато Sad

# 38
  • Мнения: 15 356
Съншайн,споко.Ще мине и после ще си пиеш кафенце 🤗.Стискам ти палци!

# 39
  • София
  • Мнения: 2 410
Не спах добре. На затворено е жега и не се диша, ама ако отворв всичко се тресе и думка. Киселякът е пак с червено гърло, влачи го от 2 дена и става все по-червено. Как да му обясня, че ако не крещи и вика толкова, ще се оправи по-бърже.
Разни глупости и на работа Grinning Направо не ги виждам, като изляза майчинство. Като детска градина са. Само мрънкат и за заплатите, които във фирмата са средна работа, но проблемът са старите кадри с повече опит, че не получават адекватна индексация и новите почват на уау заплати. Аз съм от старите де, но все пак с малки деца и възможност да ги гледам и да не ме закачат… ще си седя, докато не ме изгонят. Вчера колегите се бъзикаха, че за два часа на ден свършвам, колкото някои за седмица Grinning Таа си ме познават и си ме пазят.

# 40
  • Мнения: X
Ахахаха! Кло, ти верно лепна спортното заглавие!


Все да питам къдравелките  - коментирахте къси прически за къдрава коса?Как така не се къдри и бухва?Ами от влагата?
Не питай. Миене и изправяне през ден, плюс мацотене със стилизант.

# 41
  • Мнения: 12 129
Бързи, смели, сръчни, Уиш. Никакво ядене. Само ние си знаем за него, нали?

Съншайн, спокойно. И аз бях така в сряда. По едно време се чудих, кое ме боли повече, операцията или празния стомах, който на 20-я час вече моно концерт изнасяше. И кафе ще има. Още малко. Прегръдка от мен.

# 42
  • София
  • Мнения: 10 330
Не ми говори за къдрава коса. Ей така съм през ден. Къдраво-намачкана, после изправена. После пак. Грррх. Хидратиране, протеин, боя. Пис-на-ми-бе.

# 43
  • France
  • Мнения: 12 572
Мерси на Кло за новата темичка. Обичам април, но явно е решил да се пошегува с мен, защото вън прехвърча сняг.
Бъръльо-бъръльо, защо я изправяш? Толкова ти е хубава косата.

# 44
  • Мнения: 12 013
Филомено, сакън сняг! Да си го държиш при тебе.

Бър, много хубава коса. Завиждам благородно. Моите три косъма мия през ден, суша и не стои. На втория ден е задължително с шнола или трябва да мия пак, защото е заплескана и смачкана. Не ми е писнало, ми ....

Общи условия

Активация на акаунт