Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме...през април

  • 90 816
  • 3 143
  •   1
Отговори
# 45
  • sf
  • Мнения: 10 153
Добро утро! Любимият ми месец!
Бях на профилактични прегледи, инсулинът ми е висок, макар и в границите. Ама се сетих, че ядох бисквитка преди да ми вземат кръв. Няма да се шашкам още. Кардиологът каза да се движа повече. 🥴 Ба, отивам на пица с колежките. Болежките ще ги мисля другата седмица 😆

# 46
  • София
  • Мнения: 10 330
Изправям, защото на втория ден става яко фриз и бухва много гадно. Къдравата коса е и много суха и ако не се мие постоянно, изсъхна още повече. Мазни корени съм имала сигурно два пъти в живота, след яко потене и някакъв гаф с достъпа до баня. Косата става като слама.

# 47
  • Мнения: 7 243
Умирам за къдрава коса. Моята обаче е права като праз Sad
Съншайн, и ние чакаме с теб Hug
Мистева сигурно пие кафе на Босфора.

Много ми е притеснено и напрегнато, не мога да си намеря място. Уж безпричинно. И ме боли глава, разбира се.

# 48
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
бъръльо, убих те! точно такава къдрава искам, обещавам, няма да дърпам, няма да тегля. сако ще се оглеждам в огледалото и ще се възхищавам на себе си.

# 49
  • София
  • Мнения: 10 330
Не завиждайте, така изглежда прясно измита и пригладена, подредена и напудрена. Що не ме видите сутрин? Trollface

# 50
  • France
  • Мнения: 12 572
Моята пък е супер странна. Има кичури, които се вият на масури и такива, които са почти прави. Пффф, каквато косата, такава и главата - неорганизирана.
Нещо хич не ми върви отслабването. А след месец съм на сватба.

# 51
  • Мнения: 15 356
Кантарът е заковал и всеки ден показва едно и също,барабар с грамовете .Искам надолу,ама на.
Бъръльо,и аз харесвам къдрави коси много.

# 52
  • Мнения: 1 898
Моят сламоряк /косата де/ е чуплив, ама от гадно начупените коси, дето мясат на бръкнал в контакта или спал на стълбите. Винаги съм искала права коса, ма уви...
оф требе да ходя на работааааа

# 53
  • София
  • Мнения: 9 551
Здравейте!

Кло, благодарности за новата тема! Макар и в болница и през телефон, ти отново се погрижи за нашия уют. Hug

Лоли, с теб сме! Hug Flowers Four Leaf Clover Дръж ни в течение!

ПанТата си измисляше първоаприлски шеги през последните 1-2 седмици. Каза, че богат набор ни е подбрала. Обаче 1 април се пошегува с нея - събуди се болна. Отново. Ааааа!

Ули, успокояващо е, че и някой друг изпитва затруднения с тази декларация. Laughing Аз НИЩИЧКО не вдявам от тези неща, които ги декларирам там. И съм се оплела здраво. Получавам помощ на ЛС от жертвоготовна съфорумка Hug, но май съм неспасяем случай. Joy

Както и други орисаха преди мен, нека ни е усмихнат месец април. Да не ни дава поводи за оплакване. Да спортуваме само от радост. Flowers Four Leaf Clover Blue HeartNature Rainbow

# 54
  • Наблизо
  • Мнения: 6 090
Фил,и аз съм така,От една седмица диетата ми е мираж.Много много нерви,ето сутринта влетява буквално в офиса ни колежка (не е добре с главата,диагностицирана е с биполярно разстройство) и заявява: Позитивна съм.И върви към всички ни,хубаво да ни омеши.Как се ядосах,че и колежките.Как може такова нещо.Можеше да се обади!
Вчера пък бяхме на лекар за детето и тъй като все още не говори и лекарката ни плясна някаква предполагаема страховита диагноза,защото й приличало нашето дете на някакво друго дете с такава болест и не говори.Взехме час при педиатъра ни и ще видим там,но цяла нощ не спах или придремвах с ужасни сънища или четях на телефона.

# 55
  • Мнения: 12 129
Сакън, не почвайте да говорите за килограми. Имам лекарско предписание да сваля двуцифрено число. Отивам да се гмурна в раздела с диетите. Кето ли ще е (въобще не знам за какво иде реч) или там някакви буквени съкращения, но трябва спешно да намеря това, от което ще се повлияя. И всичко стана, защото от две години почти напълно съм се обездвижвила (О'Рахаля ме коригира на "обезвъздушила", де да беше вярно). Мъкаааа.

# 56
  • Мнения: 2 259
Добро утро, на мен деня и април ми започна с ранно интервю за почасова занимавка, стискайте палци да са ме харесали.
Съншайн, стискам палци.
Бюти, колко е голямо?

# 57
  • Наблизо
  • Мнения: 6 090
Казва думички,има речник от 30-40 думи,повтаря доста,стига думата да може да я произнесе.Разбира два езика,защото мъжът ми е чужденец и думите са и на двата.На забавачката говори уж с много повече думи.

Последна редакция: пт, 01 апр 2022, 14:52 от BeautifulM

# 58
  • Мнения: 12 129
Бюти, не се вкарвай предварително във филма. Моята започна да говори след 3.5 години. При това нямаше двуезично общуване в средата ни. И на логопед, и на психолог я водихме, смяха ни се хората. Спокойно само.

# 59
  • Мнения: 2 259
И малката на сестра ми късно проговори, то не бяха логопеди, диагнози. Сега си е чудесно момиче, вече почти на 8, първенец по шах и математика. Още не рисува добре, ако и това е ориентир Simple Smile. Накрая се оказа, че от третата сливица  са ѝ се запушвали ушите, и де факто през цялото време не е чувала добре. Сега след операцията най-накрая е супер. А, и на 4 уж я оперираха, ама нищо не са направили ...

Общи условия

Активация на акаунт