Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме...през април

  • 90 815
  • 3 143
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 299
Софийският ураганен вятър се беше примъкнал и при нас.Купонясваше на терасата със саксии и столове.
Повече слънце,и по-малко дъждове и ветрове  да има през април!

# 16
  • Мнения: 12 129
Аз бих казала и да вали, но през нощите, много е сушаво, ще искаме реколта да имаме тази година.

Добре, че се забавих с изваждането на саксиите по терасите. Макар и да не съм разбрала да е бил толкова силен вятъра тук. Ще престоят още някой ден на стълбите.

# 17
  • Мнения: 14 790
Добро утрооо!
Кло,💐 благодарности!
При нас много духаше вчера,но само шишетата от розите ми беше отвяло. Саксиите са ми тежки и са на място. 😁
Хубав петък,слънчев и топъл април. Това е моят месец,най-хубавия. 🥰

# 18
  • София
  • Мнения: 10 330
Добро утро, честита нова тема и честит нов месец!

Искам такъв сервиз като кафето ни Кло.

Кло, днес ли те изписват? Съшайн, палци и от мен.

# 19
  • Мнения: X
Боже, Боже! На корицата на темата е изобразена Нахалницата. Точно така гледа нахалното овнешко!
Лоли, стиснати палци!

# 20
  • Мнения: 1 446
Добро утро,мерси за темата! Flowers Tulip
И на мен това е любимият месец! Heart

Стискам палците и аз! Hug

# 21
  • Мнения: 7 243
Кло, благодаря за темата!
Съгласна с Ени, април е най-хубавият месец Simple Smile
Нека е спокоен, с по-малко поводи за оплакване и повече поводи за спорт.

# 22
  • Мнения: 12 129
Бър, приели са ме в 14 часа във вторник, в толкова и ще ме изпишат. Чиновниците са тук и проверяват. Така че съм изтеглила късата клечка в това отношение.

Не ми харесва заглавието, дайте нещо по-свежо. Съвсем като отбор р@звр@тнички звучим. Повече ми харесва "на хапка и пийка" на Янчето.

# 23
  • Мнения: X
Кло, "Да се оплачем и да поспортуваме" - кратко и ясно за нас, добре замаскирано за противника.

# 24
  • Мнения: 12 129
И никакво ядене, нали?

# 25
  • Мнения: 10 887
Е, Кло, чак и часът ли гледат ..

Аз лично не харесвам думите хапка и пийка, всъщност пийка.
Да похапнем и да поспортуваме Simple Smile например.

Момичета, благодаря за указанията за данъчната, ще я мъча тия дни пак. На мен ми излезе само едно съобщение за наложения платеж, а аз нямам спомен изобщо да имам такъв. И викам да погледна, че бях чела, че били попълнени автоматично и трябвало да се махнат, ако с частни. Пък то не се отвори, ама явно трябва да го импортирам първо ..
Дано някоя добра душа се е смилила да направи видео и да не ви занимавам Simple Smile

# 26
  • Мнения: 12 129
Няма за кога видео да правя, аз специално. Всички нужни декларации ги напусках, още в началото на март.
Важното е да намалиш данъчната основа с 4 500 за едно дете, с 9 000 за две или ако има ТЕЛК, с толкова, колкото е нужно. В приложението за данъчните облекчения. Гледайте крайния резултат, да ви излезе това, което търсите (450 лв. за едно дете и т.н.) за възстановяване. И ако има такова, не забравяйте банковата сметка за превода да впишете.

# 27
  • Мнения: X
Никакво хапване! Диетични сме! Simple Smile Само спортуваме.

# 28
  • Мнения: 10 887
А Кло, не вие да ми правите видео, сакън.
Из ютуб се надявам да има Grinning

# 29
  • Мнения: 15 356
Хелоу и от мен
Супер е корицата,Великден,агнешко и т.н.Сал един зелен лук липсва.
Никакво хапване! Диетични сме! Simple Smile Само спортуваме.
Присъединявам се!

Общи условия

Активация на акаунт