Русе

  • 30 345
  • 300
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 166
Момичета, някоя от вас може ли да ми обясни къде се намира ул. Цар Калоян, че нещо не мога да се ориентирам? Търся там едно студио за масаж.

# 241
  • Мнения: 984
Цар Калоян е улицата на Социалните до долу до Ана палас.
Минава покрай Чарлино надолу. Там е и Forest kids
Търси този вход. Пада се в ляво, улицата е еднопосочна
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 10 дек 2023, 11:57 от Севда_

# 242
  • Мнения: 4
Здравейте,
Можете ли да споделите мнение за добро студио за лазерна епилация в града, от което сте доволни?

Здравейте,

след лутане и проучване по темата, най-накрая открих студио за лазерна епилация. Чисто, приветливо и най-важното доволна съм от резултата. Студиото е G Point на ул.Борисова 17, малко преди Сладкарница Неделя.

# 243
  • Мнения: 924
Аз ходих на една процедура в Диас, като резултата е уау след тази една процедура, но отношението не ми хареса и няма да повторя там. Края на декември ми предстои в Адара, дано отношението им е по-добро,

# 244
  • Мнения: 984
Аз в Диас ходих за друго, но със сигурност няма да отида пак.

# 245
  • Мнения: 716
Ще споделите ли какво в отношението не ви хареса? Прекалено фамилиарни ли бяха? Информация ли не даваха? (Посещението в нов салон ме изпълва с ужас като не знам какво да очаквам).

# 246
  • Мнения: 924
Бях на лазерна епилация за пълен интим. Според лицето извършващо процедурата "не бях отправила нищо там отзад" и си помислих, че ще ми предложи те да ги премахнат за да "осветят" зоната ( разбира се срещу допълнително заплащане). Нямаше такова нещо. "Не са премахнати, не мога да ви светна, приключихме". Беше ми даден съвет, че макар да съм по нейни думи " пълничка" да съм вземела огледало и с огледалото да се гледам и да си помагам. Стигнах до рецепцията за да заплатя, като жената дойде с мене и пак наивницата аз си помислих щом не е осветена цялата зона, няма да платя и пълната цена. Пак моя грешка. 🙂 Пък повярвайте ми предния ден доста се гърчих и гледах и какво ли не, просто дотам не мога да ги стигна. Отидох на място в Адара, там си имат и ценоразпис за бръснене, отбелязах , че най вероятно няма да успея в тази зона да ги премахна, не, че няма да се опитам и момичето на рецепция пак си ме записа за интим + бръснене.

# 247
  • Мнения: 1 864
А епилацията от лекари ли се извършва? Болезнено ли е много на интим?

# 248
  • Мнения: 924
А епилацията от лекари ли се извършва? Болезнено ли е много на интим?
Не ми се представи жената, така, че нямам идея. Мен не ме болеше, а и имаше студена струя. Честно казано мисля, че кола маската е по неприятно изживяване така, че това ми се стори просто нищо.

# 249
  • Мнения: 1 557
Теди беар, а каква е цената на пълен интим където си посещавала ? С какъв вид лазер работят ? Аз ходя повече от 10 г на кола маска, но почнах да се замислям за лазер. Всичко ще ми е от полза като инфо. Благодаря.

# 250
  • Мнения: 924
Теди беар, а каква е цената на пълен интим където си посещавала ? С какъв вид лазер работят ? Аз ходя повече от 10 г на кола маска, но почнах да се замислям за лазер. Всичко ще ми е от полза като инфо. Благодаря.
Пълен интим беше 100 лева, с Александритен лазер. В Адара ще ме обработват с диоден като цената за пълен интим+ линия корем ми е 100 лева. След това ще почна и седалище и подмишници.

# 251
  • Мнения: 765
Връщам се на личните лекари - аз пък съм много доволна от д-р Гецова! Децата ми са по - големи вече, така че минават и при другите лекари. Само за бележка - става бързо! Правят и манипулации. Сравнявам с други лични, при които е било семейството ни.

# 252
  • Мнения: 10 266
Някой да препоръча адвокат по имотно право?

# 253
  • Мнения: 1 864
Теди беар, а каква е цената на пълен интим където си посещавала ? С какъв вид лазер работят ? Аз ходя повече от 10 г на кола маска, но почнах да се замислям за лазер. Всичко ще ми е от полза като инфо. Благодаря.
Пълен интим беше 100 лева, с Александритен лазер. В Адара ще ме обработват с диоден като цената за пълен интим+ линия корем ми е 100 лева. След това ще почна и седалище и подмишници.

Моля, споделете впечатления от Адара след процедурата, че и аз съм се насочила натам!

# 254
  • Мнения: 6 680
Търся къде издават фактури. Срещу заплащане, разбира се. Казаха ми за някакъв човек на пазара, но не можах да открия. Ако някой може да ми помогне с инфо

Общи условия

Активация на акаунт