Русе

  • 30 336
  • 300
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 165
Препоръчайте ми, моля, добър масажист за лечебен масаж(проблеми с кръста), искам да купя ваучер за подарък.

# 256
  • Мнения: 715
По въпроса за адвокат, занимаващ се с имотни казуси, мога да препоръчам адв. Мария Ганева, но не съм сигурна дали още практикува. Кантората и се намира на центъра до Пикадили. Не съм сигурна дали синът и е за препоръчване - нямам лични впечатления от работата му, но от различни места чувам, че няма качества.

# 257
  • Мнения: 2
Здравейте, знаете ли в Русе някой да ремонтира чадъри? Предварително Ви благодаря!

# 258
  • Мнения: 471
Здравейте! Търся учител по биология и химия. Можете ли да ми помогнете с координати? Благодаря ви!

# 259
  • Мнения: 499
Здравейте, моля за препоръка за семеен лекар, който приема нови пациенти.

# 260
  • Мнения: 1 328
Привет
Търся студио, в което имат Onda coolwaves  апарат?

# 261
  • Мнения: 2 165
За вадене на синя здравна книжка на дете искат ли някакви документи? Картон, акт за раждане, нямам идея. Нямам спомен малкия изобщо да е имал такава, новата лична му иска и ще ходя до Здравната каса.

# 262
  • Русе
  • Мнения: 689
Акт за раждане се изисква само.

# 263
  • Мнения: 5 304
За вадене на синя здравна книжка на дете искат ли някакви документи? Картон, акт за раждане, нямам идея. Нямам спомен малкия изобщо да е имал такава, новата лична му иска и ще ходя до Здравната каса.
Нищо. Отидох, мислех че съм я загубила. Не мисля че носех акт за раждане (ама не съм много сигурна). Направо ми я дадоха. Оказа се, че не е била издавана. После се смяхме с личната лекарка.

# 264
  • Мнения: 2 165
Ходих днес, искаха ми само акт за раждане. Казвам го за инфо на някой, може да му трябва.

# 265
  • Мнения: 2 165
Здравейте, къде мога да занеса капачки, че задръстих терасата вече.

# 266
  • Мнения: 1 718
Здравейте, къде мога да занеса капачки, че задръстих терасата вече.
В нашия вход си събират и ги държим по коридорите на мазите ни.

# 267
# 268
  • Мнения: 4 210
Има няколко метални сърца из града за капачки. Гледам, че покрай тях оставят и туби, кашончета, кисийки. В коя част на града сте?

# 269
  • Мнения: 2 165
В Родина съм.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт