Русе

  • 31 795
  • 317
  •   1
Отговори
# 195
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Някой да знае магазин за тапети, без големите, от типа Практикер.

# 196
  • Мнения: 35 185
От Гарата , улицата на стоматологията. Има няколко магазина

# 197
  • Русе
  • Мнения: 243
Огромен избор на тапети има в Домко, и до бившия завод Петър Караминчев

# 198
  • Мнения: 767
В Жираф има каталози с тапети. Инцидентно съм ги разглеждала, има действително хубави модели. Подредени са по серии - базов модел в основен светъл цвят, в по-тъмно за комбиниране, както и няколко вида за акцент. То май всички каталози са със сходна подредба. За цени не съм питала.

В Домко също има разнообразие, но гледайте кой е производителя на каталога, че има и доста стряскащи цени.

# 199
  • Мнения: 5
Здравейте,
Можете ли да споделите мнение за добро студио за лазерна епилация в града, от което сте доволни?

# 200
  • Мнения: 557
Мога ли да питам някой дали отдава квартира в района на центъра Борисова Възраждане Ботев ( на пешеходно разстояние)

# 201
  • Мнения: 371
Здравейте,
Можете ли да споделите мнение за добро студио за лазерна епилация в града, от което сте доволни?

Аз посещавам МЦ Адара.

# 202
  • Мнения: 927
Здравейте,
Можете ли да споделите мнение за добро студио за лазерна епилация в града, от което сте доволни?

Аз посещавам МЦ Адара.

Може ли да пишеш на лично как вървят цените там? Интересувам се от подмишници, лента корем, цял интим + седалище .

В една публикация, в една група споделиха каква е цената в друго лазерно студио в Русе. За справка беше за цели крака, но цената от 300+ лева беше главомавайваща.

# 203
  • Мнения: 371
Скрит текст:
Здравейте,
Можете ли да споделите мнение за добро студио за лазерна епилация в града, от което сте доволни?

Аз посещавам МЦ Адара.

Може ли да пишеш на лично как вървят цените там? Интересувам се от подмишници, лента корем, цял интим + седалище .

В една публикация, в една група споделиха каква е цената в друго лазерно студио в Русе. За справка беше за цели крака, но цената от 300+ лева беше главомавайваща.

Аз съм почнала с малко - само горна устна засега. Та нямам представа от останалите цени, но мога да ги снимам следващия път и да ти ги пратя.
Иначе май навсякъде станаха високички цените Unamused

# 204
  • Русе, у дома
  • Мнения: 741
И на Адара и на Диас ги има цените в сайта им или на страницата им във Фейсбук, не помня точно.
В Адарата е малко по-болезнен лазера, в сравнение с този в Диас.
Има, обаче едно ново студио, което е част от верига, G-point, което конкурира доста цените на другите студиа. Някъде по Борисова е.

# 205
  • Мнения: 927
Скрит текст:
Здравейте,
Можете ли да споделите мнение за добро студио за лазерна епилация в града, от което сте доволни?

Аз посещавам МЦ Адара.

Може ли да пишеш на лично как вървят цените там? Интересувам се от подмишници, лента корем, цял интим + седалище .

В една публикация, в една група споделиха каква е цената в друго лазерно студио в Русе. За справка беше за цели крака, но цената от 300+ лева беше главомавайваща.

Аз съм почнала с малко - само горна устна засега. Та нямам представа от останалите цени, но мога да ги снимам следващия път и да ти ги пратя.
Иначе май навсякъде станаха високички цените Unamused

Ще го оценя, благодаря Simple Smile

# 206
  • Мнения: 1 309
Кой от тримата лекари бихте препоръчали за личен лекар- д-р Божидар Николов, д-р Росица Гецова, д-р Мария Джурова?
Благодаря!

# 207
  • Мнения: 1 063
Гецова НЕ препоръчвам. Лични наблюдения.

# 208
  • Русе
  • Мнения: 5 265
Скрит текст:
Гецова НЕ препоръчвам. Лични наблюдения.

Напълно съгласен.

# 209
  • Мнения: 85
Д-р Джурова често отсъства и я заместват различни лекари, но в кабинета й административната работа (направления, рецепти и други) е добре организирана - има няколко сестри на разположение. Някой знае ли д-р Марияна Новакова дали може да издава електронни бележки за отсъствие на ученик? Наскоро някой да е ходил?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт