Гобленарски раздумки - тема 148

  • 47 396
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • sof
  • Мнения: 437
Намерих си ви! Браво за подновената тема! Все великолепни неща показани, няма да изброявам поименно, и се записвам при вас с Офелия от Мирабилия:

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
semelyna, благодаря ти! Ще изпратя на лично съобщение имейл адрес Simple Smile

# 32
  • Мнения: 580
Момичета, това е етап за два четвъртъка. Май съм отхвърлила доста(не се хваля).Simple Smile

Сега:

И други имат напредък.
Хайче, чорапа е станал много хубав!
Започнала съм леко да садя лука, но тази негова брада и нагоре бялото, ми то поне 6-7 нюанса на мръсно бяло, много ме мъчи, защото не виждам, слива се с панамата. Затова си шия покривката със зелено да ми почиват очите.

Последна редакция: чт, 10 фев 2022, 19:30 от olenka63

# 33
  • Мнения: X
И аз бабабар Петко с мъжете,  предното беше с размер на пощенска марка, това на картичка Simple Smile
Скрит текст:

# 34
  • Мнения: 1 687
Здравейте момичета.
Много красоти отново. И доста бързо шиете. Аз идвам само за стимул... Нищо не съм шила почти.
Минах от другата страна на ледената висулка.
Скрит текст:
И другата ми занимавка.
Скрит текст:


Не успях да обърна снимките. Три пъти си премахвах поста.
Лек ден на всички.

# 35
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
хахахаха, чак когато прочетох поста за обръщането се усетих какво е на гобленчето.
без уточнението, гледам - пингвини! на перваза на прозореца.
чудни птичета ще си имаш.

динковче, твоята красавица много бързо напредва. а не ми изглежда да е от лесните. Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 630
Прекрасни неща виждам! Няма да изброявам, но браво на всички за напредъка.
Но специални поздравления за Тихерула - много е хубаво така, да си имаш не стимул, а направо цяла история за някой гоблен. Бързо, бързо да го ушиеш!
И да се похваля, и аз вчера бързах и вече е готов. /Има и малко контур, но ще го шия от компа, та ще е другата седмица/.

# 37
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
теди, готова си за лятната ваканция Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 722
А схемите в xsd формат как ги отваряте?

# 39
  • Мнения: 4 369
Привет, сръчни гобленарки!
Можели някоя от вас да ми услужи със схемата на ЙЕРОСАЛИМСКА ИКОНА на Милена Стил?
Благодаря предварително!

# 40
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
не съм я шила, мери. аз нещо не съм по иконите. Sad
25 лева? https://prejdiikonci.eu/catalog/1132_ierusalimska_ikona.html

# 41
  • Карлово
  • Мнения: 406
А схемите в xsd формат как ги отваряте?
Трябва да имаш инсталиран PM( pattern maker) програма. От там се шие много лесно.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 722
А схемите в xsd формат как ги отваряте?
Трябва да имаш инсталиран PM програма. От там се шие много лесно.
Аз нещо не мога да се оправя с тази програма. Не ми тръгва на лаптопа. Дава ми грешка.

# 43
  • Мнения: 11 844
Привет, сръчни гобленарки!
Можели някоя от вас да ми услужи със схемата на ЙЕРОСАЛИМСКА ИКОНА на Милена Стил?
Благодаря предварително!

Няма да ти излезе по-евтино да си купуваш сама конци, вземи си готов комплект. Шила съм я преди много години, но аз драскам по схемите и ги хвърлям.


semelyna опитай с тази от тук https://disk.yandex.ru/d/j11OS4utJQetS

# 44
  • Мнения: 3 324
Привет, сръчни гобленарки!
Можели някоя от вас да ми услужи със схемата на ЙЕРОСАЛИМСКА ИКОНА на Милена Стил?
Благодаря предварително!
Шила съм Йерусалимската Богородица на Соларния, 1:4, на мен тя ми харесва. Мисля, че имам схемите, но са на хартия и нямам ключ. Нямам и къде да ги сканирам.

Общи условия

Активация на акаунт