Гобленарски раздумки - тема 148

  • 47 395
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 707
Понеже напоследък направих доста шевици, реших да жертвам една семпла риза, за да я освежа. Бях нагласила и една рокля след ризата, ама не знам дали ще си го причиня пак. По-трудно е, отколкото си мислех Wink

# 16
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
с изнищваща се канава ли го направи или се мъчи направо?
аз съм правила картинки дрешките на Горинич и с канавата си беше песен.

# 17
  • Мнения: 707
С канава го правих. Сравнително лесно я изнизах. Повече се затрудних с центроването на фигурите и със самото изпълнение. Подлепих ризата отдолу с текстилно подлепващо и иглата трудно минаваше. Без пръсти останах...

# 18
  • Карлово
  • Мнения: 406
Добро утро дами!Само да ви кажа ,че Химера имат намаление на схеми и готови комплекти до 14 февруари. Аз вече си купих схемите на два гоблена. Yum Innocent

# 19
  • София
  • Мнения: 438
Страхотни неща сте показали на предишните страници. Аз чак сега успях да завърша бродиране то по Коледния чорап:
Трябваше по - контрастен цвят да е надписа, но и така се чете. Като си открия вълнения конец ще го нося за монтаж при шивачката.
Специални благодарности на Зори!

# 20
  • Мнения: X
И аз искам да шия кривите къщи! Вече си избрах няколко даже. Heart Eyes

И яйцата, и сърцата, всички са прекрасни!  На мен ми мина мерака за такива формички след като след коледната топка не си чувствах ръката 3 дни.

higher-up, много красив чорап! Виж  не се бях сетила да дам на някохо да го монтира. Добри идеи ми даваш.

Напоследък така ме вдъхновявате, че искам да си взема две седмици отпуска и само да шия Heart

# 21
  • София
  • Мнения: 1 210
Добро утро дами!Само да ви кажа ,че Химера имат намаление на схеми и готови комплекти до 14 февруари. Аз вече си купих схемите на два гоблена. Yum Innocent
Може ли линк? Благодаря Simple Smile

# 22
  • Карлово
  • Мнения: 406
Добро утро дами!Само да ви кажа ,че Химера имат намаление на схеми и готови комплекти до 14 февруари. Аз вече си купих схемите на два гоблена. Yum Innocent
Може ли линк? Благодаря Simple Smile
Заповядайте
 https://katrusiny-rukodelki.com.ua/

# 23
  • Казанлък
  • Мнения: 180
Да се запиша с един етап от моята есен . С това темпо ще е готов догодина. Много тъмна снимка, но толкова мога....
Бабешки неволи.

# 24
  • Сан Хосе, Калифорния, САЩ
  • Мнения: 179
и аз да се включа в темата бродирам гоблени възглавници Орхидея

# 25
  • Карлово
  • Мнения: 406
Четвъртъчно.... Да се хваля или да плача... Имам си нов гоблен по схема на Надежда Орлюк. Може и да не ви се вярва, но девойката от картината е точно копие на снимка на моята баба от 1943 година. Нямаше как да не го купя. Само се чудя кога ще ги  шия всичките ми придобивки... Толкова гоблени накуп не съм имала в живота си.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 722
Страхотни сте момичета, наслада за окото ми е тази тема Simple Smile

И да питам, тъй като отдавна не съм търсила из нета схеми- сега къде мога да намеря такива? Исках нещо от кривите къщи да намеря. И също кръглите Херитидж, тъй като много приятно се шие, вече имам едно завършено, но ми се иска да си намеря и други.

От тези кръглите имам голяма колекция. Някои обаче са в xsd формат. Мога да ги пратя на имейл евентуално.

# 27
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
тихерулке, щастливке наша, знам, че няма да спиш, но ще ушиеш бабчето.
Simple Smile
лицето ли е същото или цялата снимка?

# 28
  • Карлово
  • Мнения: 406
тихерулке, щастливке наша, знам, че няма да спиш, но ще ушиеш бабчето.
Simple Smile
лицето ли е същото или цялата снимка?
Лицето, но пък приликата е направо убийствена:heart:

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 986
Четвъртъчно.... Да се хваля или да плача... Имам си нов гоблен по схема на Надежда Орлюк. Може и да не ви се вярва, но девойката от картината е точно копие на снимка на моята баба от 1943 година. Нямаше как да не го купя. Само се чудя кога ще ги  шия всичките ми придобивки... Толкова гоблени накуп не съм имала в живота си.

Това е много вълнуващо. Ший, ший..!

Общи условия

Активация на акаунт