Тренировки в домашни условия - 115

  • 37 382
  • 756
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 928
Дана, да аз бях. Сега вече малко или много съм реконструила тялото си. Но принципно съм със слаба горна част, с много малко количество мазнини, докато в долната е обратното. Когато свалям килограми, винаги първо свалям в лице, гърди, горната част на тялото, последно в крака и дупе. А когато качват обратното.
Като заговорихте за гърди, именно те  най -много пострадаха от тренировките и режимите. От чашка B съм вече А и взимам сутиени с най- голяма подплънка 😆 От операция ме е страх, така че за сега ще си ходя с моите 😒
Не какво да се прави няма пълно щастие.

Ани с три деца и успяваш да тренираш , адмирации!

# 16
  • Варна / UK
  • Мнения: 373
Благодаря за новата тема Hug
В момента тренирам за сила и (ако е възможно да покача малко мускул). Гледам протеина да е не по-малко от 100г, идеално е да е около 120г. Въглехидратите също не са малко - в дните, в които тренирам крака, удрят тавана - сакън да не загубя някой грам мускул Joy ако претренирам. Тоест, точно обратно на съвета на Ст. Михов, но с уточнението, че аз не искам да свалям нищо от долна част (и от горна също Grinning). Освен това сутрин пия колаген, сега съм взела един - пият се по 18г на ден, досега пиех по 10г... И вечер ако много се разсъня, понеже тренирам от 19 - 19.30ч. нататък, пия хапче магнезий - обикновено помага. След средата на февруари ще направя около две седмици деадаптация (почивка).
За дефиницията на определени части от тялото в "The Strength Training Anatomy Workout II" пише ,че long sets (aз под дълги сетове разбирам такива с над 12-15 повторения) активират циркулацията на кръвта в тренираната зона и затрудняват натрупването на мазнини там; както и че подпомагат изгарянето на мазнини в тази част от тялото. Ако ви се чете за 100 Reps:
Скрит текст:

Нона, супер изглеждаш - личи си, че върху цялото тяло е работено - браво!
Тази седмица - понеделник гърди вкъщи, вторник бягах в парка (успях да вдигна малко скоростта, че след короната съм супер бавна); сряда гръб, четвъртък крака, петък бицепс/трицепс - в зала; днес почивка - малко abs вкъщи и утре по план крака в зала.

# 17
  • Мнения: 265
Благодаря за новата тема Simple Smile.

Тези дни правих Епик beginner и смятам с да продължавам с Caroline и в следващите дни.

И аз от известно време се замислям за подобна операция, но ме е страх да си призная. А и съм на принципа “Като не е счупено, не го поправяй”.
Ако не ме беше страх, бих си махнала корема първо…

# 18
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 468
Днес activ rest day - 7.5km ходене край морето. Супер слънчево и приятно време Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 546
Я, имаме новичка тема! Благодаря, Агент Blush

Тъй като в края на работната седмица се появиха изненади, отново пропуснах една тренировка и я направих днес, като добавих и днешното кардио. Преполових Ендгейм по план.

Към тренировките се старая да добавя правилно хранене и сън, като и двете не са на нужното ниво, но полагам усилия. От килограмите най-накрая съм доволна, слязох на "моите" си 53, в които се чувствам най-комфортно. Занапред ще се старая да обръщам повече внимание на корема и ядрото като цяло.

Виждам, че пак сте засегнали темата за бюста - някога имах чудесни стегнати средноголеми (С) гърди, но с времето и фитнес заниманията доста намаляха и си признавам, че по едно време започнах да се чувствам зле. Миналата година сериозно обмислих операция, реших се и отидох на консултация при д-р Ильо Стоянов (който, между другото, е страхотен, може би най-добрият). После обаче размислих и се отказах. Камък ми падна от сърцето. Сега просто се приемам такава, каквато съм и съм убедена, че съм по-щастлива без силикон в тялото си и притесненията какво би се случило, ако......
Прекрасна неделя, момичета Kissing Heart

# 20
  • София
  • Мнения: 11 472
Здравейте,
Гири, дъмбели за вкъщи някой да препоръча на нормални цени? От 1 кг до 5 кг.
Мерси!

# 21
  • Мнения: 4 747
Вчера направих "колкото да се раздвижа" йога на Боховците и 20мин тренировка за крака от add on ,на Карълайн за глутс с петици ,обаче на босуто,днес имам ненормална мускулна треска...

# 22
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Вчера ден 25 с Хедър - пропуснах ден 24 - кардио, но днес карахме колело с децата и наваксах кардиото.

# 23
  • Там където
  • Мнения: 792
Здравейте дами. Пак има снимки на хубави мацки. @Нона е супер...
Наде, това за 100-те повторения е доста интересно. Аз се чудя защо някои от инструкторите на групови тренировки мине не мине ги подхване манията я за 100 клека, я за 100 лицеви и т.н. Simple Smile Не е лоша идея да се направи, а и не би отнело много време. Днес се въодушевих от този пост и направих 100 маха за всеки крак с ластик в добавка към рутинната ми тренировка.
И моят любимец Джоел ще пуска нова силова през юли:
https://www.youtube.com/watch?v=-HD3l9oDY9M

# 24
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 468
Вчера направих "колкото да се раздвижа" йога на Боховците и 20мин тренировка за крака от add on ,на Карълайн за глутс с петици ,обаче на босуто,днес имам ненормална мускулна треска...
Ноу фрейв
Ноу фрейм , Може ли линк към  този add on??  От коя програма е??

Надя, благодаря за споделеното за 100 повторения, определено ми беше интересно да го прочета Simple Smile

Аз утре продължавам с 6та седмица от Епик 3. Много ми харесва, че има резюмета на всяка седмица какво включва Simple Smile

Здравейте,
Гири, дъмбели за вкъщи някой да препоръча на нормални цени? От 1 кг до 5 кг.
Декатлон

# 25
  • Бургас/София
  • Мнения: 411
И аз днес отчитам едночасова йога с Боховците. Вчера приключих седмица 3 от програмата на Хедър, леко съм назад заради разни пътувания последните седмици. Малко еднообразна ми идва, с прекалено много горна част и прекалено малко корем и дупе, но ще се придържам към нея засега.

# 26
  • Мнения: X
Днес - йога във фитнеса. Беше някаква модифицирана йога - с леки тежести и кардио. Аз знаех и това не ме изненада. Не беше лошо, но не е моето. Няма да повторя. След това 80 минути бягане навън - слънце и сняг - супер приятно беше.

Остават ми 2 седмици до края на 645. Трябва да се мобилизирам да я приключа.

Qaki, и аз чакам програмата на Джоел - планирам септември да я започна.

# 27
  • Мнения: 1 402
Агент, благодаря за темата!
Наде, понеже видях, че гърдите ги правиш вкъщи, може ли да ми кажеш кои упражнения си включила...аз също правя програма за сила в момента и за това любопитствам...а раменете в кой ден ги тренираш.
За седмицата:
1.Крака
2.Гърди и Гръб
3.STS Shock Cardio -- Cardio Core Circuit.
4.Рамене бицепс трицепс
5. 40 минути тичах навън
6. Нещо за долна част ще си харесам с Каролин или Сидни
7. Почивка
И аз ще чакам програмата на Джоел с нетърпение.
Нона, чудесно ти стои клинчето, такава дължина аз нямам, не знам защо все я избягвам, все или много къси шорти си вземам за трениране или клинове под коляното...но май ще си взема и аз един такъв до средата на бедрото да пробвам.
Здравейте,
Гири, дъмбели за вкъщи някой да препоръча на нормални цени? От 1 кг до 5 кг.
Мерси!
Емаг...често има намалени гирички...сега и някакъв код за отстъпка са пуснали.

Последна редакция: пн, 07 фев 2022, 06:44 от арсен

# 28
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Здравейте,
Гири, дъмбели за вкъщи някой да препоръча на нормални цени? От 1 кг до 5 кг.
Мерси!
Имам гири от Кауфланд и пудовка от Джъмбо.  По - евтини бяха от стоките в спортните магазини.
Днес ден 26 с Хедър - бицепс, трицепс и рамене.

# 29
  • Мнения: 4 747
Ани аз правя Епик Хийт в момента,след всяка тренировка в описанието има 20минутка ,допълнителна теенировка в описанието.
Значи ,това Босу много съм го подценявала ,досега и съм се лигавила...съвсем различно натоварване и дори с малки тежести,5кг от усилията за стабилизация имам БРУТАЛНА МТ на дупе и крака....

Общи условия

Активация на акаунт