Тренировки в домашни условия - 115

  • 37 385
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 176
За днес Lower fix от 3та седмица и Pilates Fix от 1ва от 21DF real time.

# 751
  • Мнения: 10 012
Днес рамо с Каролин и малко бицепс. За трети път правя тази тренировка, страхотна е. Вдигнах и тежестите, доволна съм.

# 752
  • Мнения: 990
Здравейте!
Днес правих ден 23 от Епик 1:


Много, много ми хареса тази тренировка и си я запазих (макар, че надали скоро ще я повторя, като се има предвид обемът от програми, които Карълайн е изградила и ме зоват). Коремът ми се подпали в първите 15мин.и ме затрудни, тъй като на места не можах да я изпълня без почивки. Втората част беше за дупето - перфектно се чувствам след нея, отлично натоварване. Работих с дъбел 15кг., използвах и ластик там, където беше включен.
Поздрави!

# 753
  • София
  • Мнения: 1 690
Вчера трябваше да правя HIIT по програма в Епик 3, но никнат зъби и бебето не спи, нямах сили и желание. Направих следващата тренировка, която беше за гръб и бицепси, но с по-малки тежести и ми беше окей.
Днес правих HIIT-a и едва оцелях, заинатих се, че няма да почивам много и наистина бях хепи, когато свърших.
Ако ми остане време довечера, ще направя някои лежернички упражнения за диастазата.
Хубав ден!

# 754
  • Мнения: 4 747
Ани благодаря за инфото ❤️
Днес крака 50мин ,тежка беше няма какво да се правя ,обаче от известно време заменям около 5-10 %от тренировките за крака с любими упражнения и ми действа много добре психически -примерно отпад и Къртси го правя със слайдер,а повдигнатият клек на йога бара ,понеже ме удря в коленете го сменям с повдигане на крак нагоре и в страни с ластик и дъмбел зад коляното ,на четири крака .

# 755
  • Мнения: 321
Отчитам трети ден на IRON - Glute. Много ми хареса пак. Тази кикимора много ми допада.
Agent - задно бедро да искаш в тази тренировка. Явно си е направила баланс в IRON, другите не съм ги правила, след тази ще са.

# 756

Общи условия

Активация на акаунт