Много чин-чин и много Интернет в 227-ма НЕМСКА тема

  • 18 717
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Вода пия само от чешмата,от както се помня.И в БГ и тук. Чакам да разбера коя вода ще ме "тръшне/довърши"😂. Да видя също и с дъртата младост тук.😂

Аз също пия вода много, ама никога не ми е идвало на акъл да "я украсявам"😖
Зигу е само мозък! Върти и суче, все с новости да се "обзавежда".😆Сега ме подсети за чай от бъз.🤩😍Боже, искам при мама! 😇

Днес беше топло и в тази чест прибрах всички дебели пуловери и ризи. 🤓😎🤓

# 61
  • Мнения: X

Къде е Софт, да вдигне наздравица за слънчевия и топъл следобед?

Прави се на професионална маникюристка и е до ушите в ноктени проблеми. 😂Рано е за пиене.

# 62
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
сина ми пие вио, останалите каквото си изберем.

Ох, Белла, 2 пъти чета, че сина ти пиел виНо и си викам, бре, той не беше ли още малък Flushed FlushedFlushed

Ася, права си, пиянски ни тръгна темата. Joy

Софт, аз отрязах дългите нокти онези дни, защото от мързел не ги лакирах (гел слагам) и те взеха да се чупят, докато местя какво ли не с тях. Като си спомня в гимназията какви рисунки бяха по нотките, какви четчици, какво нещо, сега направо така не ми се занимава...  Освен това защо не си си подготвила напитка със сламка, за лакирането да имаш, не бива да пресъхваме така, докато се разкрасяваме... Grinning Grinning

# 63
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Наздраве!
Вчера пропуснах, днес съм на линия.

При нас валя, слънце гря, вятър духа, черни облаци - всичко мина през нас.

Аз маникюр имам само естествен, от първата бременност ми се обостри без това чувствителния нос и не търпя силни миризми. И парфюми вече не търпя, въобще трагедия.

# 64
  • Мнения: 6 799
парфюм ... добре че е короната и не ми се налага да се качжам  с @някои@ в асансьор

# 65
  • Мнения: X
Аз съм повлекана по всички форумски критерии за поддържана жена. Joy Нито изкуствени нокти имам, нито цици, нито кичури, нито зъби, нито коса… съвсем натюр карам. Grin Нито на козметик ходя, нито на фризьор, нито по чужди мъже… Joy Парфюми си джуркам сама, кремчета и мазилца – също. Икономисвам за био пилешки пържоли. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 66
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

с годините сами стават... мога да ти покажа нагледно. Laughing

# 67
  • Мнения: X
На мен ми беше интересно да прочета различен опит и гледни точки за пиенето на вода и утоляващи жаждата водни напитки.

А, да. Разбира се. Нека всеки сподели вълненията си покрай напитките - аз само да се измъкна, че не е туй, което питах и не присъствам повече в темата. Joy

asyalein, много симпатично се включваш в темата - наздраве. Сипах си едно шампейн, да му се лигавя, че мисля да отворя едно харибо-нце, да си се поглезя. Joy

Bleu, ама верно е тва. Нищо, ще ти помогнем да станеш форумна мацка! Да започнем от най-важното - любовник да намерим, да плати операциите. Joy

Софт, какви проблеми, освен гъбични, могат да имат едни нокти? Я си сипи едно винце.

Глоу, каква изненада планираш? Да си на гости или да правиш парти изненада?

Борти, кошийдем? Не разбрахме - пусна мухата сутринта, че нЕма готвиш и тъй остави темата недовършена.

# 68
  • Мнения: 1 281
Скрит текст:
На мен ми беше интересно да прочета различен опит и гледни точки за пиенето на вода и утоляващи жаждата водни напитки.

А, да. Разбира се. Нека всеки сподели вълненията си покрай напитките - аз само да се измъкна, че не е туй, което питах и не присъствам повече в темата. Joy

asyalein, много симпатично се включваш в темата - наздраве. Сипах си едно шампейн, да му се лигавя, че мисля да отворя едно харибо-нце, да си се поглезя. Joy

Bleu, ама верно е тва. Нищо, ще ти помогнем да станеш форумна мацка! Да започнем от най-важното - любовник да намерим, да плати операциите. Joy

Софт, какви проблеми, освен гъбични, могат да имат едни нокти? Я си сипи едно винце.

Глоу, каква изненада планираш? Да си на гости или да правиш парти изненада?

Борти, кошийдем? Не разбрахме - пусна мухата сутринта, че нЕма готвиш и тъй остави темата недовършена.

Ам'чи да изскоча от торта Grinning шегувам се. Предвижда се малко празнуване в тесен кръг, аз трябваше да съм командировка, но отпадна и веднага взех билети, а ако излезе нещо, ще покривам от Варна. Брат ми работи по въпроса, аз ще се появя, подарък още мисля Grinning

Последна редакция: ср, 02 фев 2022, 21:45 от GlowFlow

# 69
  • Мнения: X
Един час загубих да търся лесна рецепта, 🥴после час да подготвя необходимото😖.Рецептата с месо(мм вегетарианец) !.Рискувах и на своя глава, заместих месото с "тофу кайма"😂😂Естествено мм изяде само една порция и аз като отворих една ми ти българск уста...каза, че му харесало, ама ме преметна .Пак ще си ям сама готвеното😂

# 70
  • Мнения: X
Аз на моята майка ѝ подарявам билетите и парфюм. Joy знае че е нейн дълг да ми купи билетите, ама нали съм добър син, ѝ ги правя подарък. Joy

Борти, има теми във форума безброй за готвене - бързи мотивиращи и квото-се-сетиш. Има такива с рецепти И снимки, как изгледа сготвено и от съфорумка, не само от готвача, постнал рецептата. Има съфорумки от тази тема, които там споделят и немски рецепти - следи ги тея неща и се възползвай от безплатните идеи и съвети, които форума ти предоставя, а и съфорумките.

# 71
  • Мнения: 1 281
Не става парфюм, има много, аз имам още повече и периодично и прехвърлям. Нещо специално, но не съм измислила, вероятно  екскурзия някъде ще  ги пратя, ще видим.

# 72
  • Мнения: X
Не става парфюм, има много, аз имам още повече и периодично и прехвърлям. Нещо специално, но не съм измислила

Ооо, у нас винаги минава тоя номер. Вече 20 години. Joy но и тя е като мен грандоманка и не ѝ пречи.

Специално за 70годишна дама? Аз не се сещам. Те всичко са имали и са го живяли тоя живот. Подари ѝ присъствието си, може би някоя закачлива книга - 100 неща, които да направим преди 100, или какви-бяха. Бяха много модерни преди 10 години, чест избор на подарък.

# 73
  • Мнения: X
Зиги, проблемите са с акрил, ацетон и пили. Не ми говори, че съм бясна на мене си.

Каничката за капучино е пълна с вино. 😆 Виното е домашно от България.

# 74
  • Мнения: 9 152
GlowFlow, радостно празнуване и трогваща изненада да се получи! Да е жива и здрава майка ти! Моята миналата година празнува 70, сега точно стана на 71 и пак не можах да отида.

Ноктите си не давам. Не мога да понеса никакви изкуствени налепени и нагелосани пластмаси върху тях.
Колко пъти се канех- аха и аз да се разкрася, а после се радвах, че не съм се хванала на въдицата.
понякога виждам  много сполучливи и красиви маникюри, искрено им се радвам като ги видя, но не е за мен, няма да го изтърпя.
Аз пък пия капучино в момента.
Третото😂
Интересно, сутрин не ми се пие капучино. А вечер ми се услажда.🙃

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт