Трансформиращи дневници - Хранене/Тренировки 9

  • 56 683
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 922
На My protein има.ли без лактоза? Ако да някой да го пие?

# 46
  • Мнения: 23
Аз винаги си взимам шоколад, но на други марки в GymBeam. Обаче мисля, че от протеина ми излизат много пъпки. Все се чудех от какво са и сега си мисля, че са от него. Дали имате такъв проблем вие?
Чудя се дали безлактозен да не си взема.

# 47
  • Мнения: 4 745
Аз си взимах неовкусен ма My protein  и противно на мненията ,че е бляяяяк ,на мен ми беше любим като сухо мляко ,всички други изкуствени и сладки вкусове са ми опротивяли до краен предел....
От поне година обаче не взимам протеин ,защото си го докарвам от храната без проблем и ми е излишно.....
Ками чакаме частта с тренировките с нетърпение,пак да кажа страхотен резултат,браво!

# 48
  • Мнения: 19 302
И аз вземам само неовкусен. Не виждам смисъл да пия сукралоза с протеина точно. Ако не ме мързи, го разбивам с плод.

Нона, какво стана с проблемите с подуването? Откри ли от какво е?

Ками, чудесно изглеждаш!

# 49
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
Поздравления и от мен за постигнатите резултати, Ками!
Имам въпрос за кашкавалите, сирената и въобще млечните продукти - защо се избягват? Предполагам, че заради мазнините, но има ли нещо друго? Аз обожавам млечните продукти. Не мога, а и не искам да се отказвам от тях. Sad

# 50
  • Мнения: 1 922
Момичета дайте линк за неувкусения.
Ками , аз пия този Biotech usa whey zero, без лактоза е. Но винаги се оглеждам и за други.

# 51
  • Мнения: 19 302
https://www.myprotein.bg/sports-nutrition/impact-whey-isolate/10530911.html
Отдясно в падащото меню, където са вкусовете, избираш без вкус.
Отляво са съставките: Unflavoured: Whey Protein Isolate (Milk) (100%), Emulsifier (Soy Lecithin)

# 52
  • Мнения: 23
Поздравления и от мен за постигнатите резултати, Ками!
Имам въпрос за кашкавалите, сирената и въобще млечните продукти - защо се избягват? Предполагам, че заради мазнините, но има ли нещо друго? Аз обожавам млечните продукти. Не мога, а и не искам да се отказвам от тях. Sad

По принцип и аз имам проблем с подуването на стомаха и смятам, че тестото и млечните не ми влияят много добре. Иначе обичам много всичко - мляко, сирена...Понякога хапвам сирене (обикновено краве, ама си мечтая за брии Grinning ), кашкавал и топени сирена не ям заради калориите, ям кисело мляко, прясно само малко в кафето, иначе не. И аз не съм се отказала, но просто сега съм ги намалила драстично.

Нона, и аз последно се колебаех дали да взема него, но взех OPTIMUM NUTRITION GOLD STANDARD. Явно ще мина на безлактозен, че не си понасям лицето вече.

# 53
  • Мнения: 1 922
И аз вземам само неовкусен. Не виждам смисъл да пия сукралоза с протеина точно. Ако не ме мързи, го разбивам с плод.

Нона, какво стана с проблемите с подуването? Откри ли от какво е?

Ками, чудесно изглеждаш!

От лактоза със сигурност. Ония ден за междинка бях си опекла бадеми, нали сурови са по- трудно смилаеми, еми пак ми се поду корема и ме боля. Явно и към ядките имам непоносимост. С ензимите една идея се подобриха нещата, но явно тотално трябва да изключа скира, защото след него пак се подувам.
Дъждец, линка нещо не работи.

# 54
  • Мнения: 1 546
Ония ден за междинка бях си опекла бадеми, нали сурови са по- трудно смилаеми, еми пак ми се поду корема и ме боля. Явно и към ядките имам непоносимост.

Нона, опитай да накисваш бадемите, не да ги печеш.
Когато се накиснат бадемите, те стават много по-лесно смилаеми. Всичките вещества, необходими за покълването се активират, а ензимните инхибитори  (които предотвратяват покълване) се неутрализират. Накисват се за 6-8 часа. Стават по-мекички и много приятни за хапване, а и са много по-полезни и недразнещи стомаха Blush

# 55
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 465
Ками Марино, страхотна трансформация. Респект. Чакам с нетърпение втората част. Като гледам двете снимки направо все едно виждам две жени с 15 години разлика. Браво!

# 56
  • Мнения: 23
Ками Марино, страхотна трансформация. Респект. Чакам с нетърпение втората част. Като гледам двете снимки направо все едно виждам две жени с 15 години разлика. Браво!

Даа, като лелка съм на едната снимка, но тя е половин година след раждането, направо изглеждам потресаващо сега като гледам. Наистина си има разлика Grinning Ще гледам да се средоточа тези дни или другата седмица и да напиша и кача втората част Simple Smile

# 57
  • Мнения: 19 302
Nona, не мога да разбера защо не приема линка. Impact whey isolate без вкус се води, но е с лактоза. Гледам, че имат и веган протеини от грах и др. Аз такива съм купувала и от България на Биония например.

# 58
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 465
Винаги съм изпитвала респект към жени, които не само са свалили голямо количество кг-ми, а и наистина са трансформирали тялото си. За мен това си е истинско постижение.

Видях, че сте се заговорили за протеините. Аз лично на Май протеин не ги харесвам като вкус, блудкави са ми. Предпочитам неовкусения сто пъти, пред който и да е вкус.
От всичко, което съм пила най-вкусни са на Dymatize  и Fit spo.

Нона, този който взимаш безлактозният е може би един от най добрите продукти на бг пазара. След него не мисля, че друг ще ти хареса.

# 59
  • Мнения: 19 302
Аз съм с изкривяване, но съдържанието на повечето протеини ме потриса. Сигурно аминокиселините вътре са много добри, но защо му е на човек да пие хидрогенирана мазнина, карагенан, антислепващи агенти, оцветител и т.н.
whey protein isolate 88% [whey protein isolate, emulsifier: lecithins (soy)], creamer [partly hydrogenated coconut fat, skimmed milk powder, emulsifiers (E471, E472a), glucose syrup, sucrose, milk protein, stabiliser (potassium phosphates), anti-caking agent (calcium phosphates)], L-Glutamine 2.5%, flavourings, emulsifier: lecithins (soy), thickeners (carrageenan, xanthan gum), salt, anti-caking agent (silicon dioxide), L-Leucine 0.2%, sweetener (sucralose), L-Isoleucine 0.1%, L-Valine 0.1%, colour (tartrazine¹). ¹Tartrazine: may have an adverse effect on activity and attention in children. Made in a plant that manufactures milk, egg, gluten, soy, crustaceans, sulphur dioxide and nuts containing food.

Общи условия

Активация на акаунт