Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 122 211
  • 4 271
  •   1
Отговори
# 2 175
  • Мнения: 3 801
Офф, бе Фил, изплюх си кафето. Ай карамба викаш..
Горкото детенце, съчувствам и на тебе и на него.

Ени, ако ще пускаш дубъл на Синеочка, ей сега е момента - докато съм тука да не я изтърва пак.

И се оплаквам, че нещо не се чувствам във форма. Гърлото ми сякаш дращи и главата не точно ме боли, но я чувствам някак замаяна. Дано не съм ковидясала, ами да е от променливото време.

# 2 176
  • France
  • Мнения: 13 156
Мани-мани, тази соя е навсякъде. Tired Face

Наспортих с ромчИ. Много хубаво ми затопли гърленцето. За здравето на Тьорти, Веселинкова и Мид, че има нужда Heart
Лека нощ, да спите в кош.

# 2 177
  • Мнения: 14 840
Пускам я,утре сутрин ще я изтрия,дано я видят всички. 😃🤗

Последна редакция: пт, 14 яну 2022, 09:06 от Anyyyone

# 2 178
  • Мнения: 3 801
Ении, голяма красавица! Да ти е жива и здрава!

# 2 179
  • Мнения: 15 356
Ени,голяма е красотичка!
Фил,защо е тая диета?
Мид ❤️,дано не те боли много и мине бързо!
Много е студ,направо се навлякох съща Каца Бъчварова.И ръкавици даже!

# 2 180
  • Мнения: 3 877
Страхотно дете! Да ти е жива и здрава, Ени! Голяма красавица!

Чувствам се доста изморена :/ днес ходих за изследвания, които пуснах вчера. Едните показатели са добри, но другите са се покачили. Да, в норма се водят, но са се завишили от предния път. Много е вероятно другата седмица да ме накарат пак да ходя за проверка.

# 2 181
  • Мнения: 8 070
Ени, прекрасна е!!! Пу- пу. Да ви е жива и здрава и много да ви радва!!!
Бабри, стискам палци да е нЕкой малък дявол.
Мид, гуш!!!

Много ми става притеснено като чета колко болни има навсякъде. Не само от Ковид, по принцип. Сега е и сезонът на вируси, грипове... Почти нямам познати, в чието семейство да няма болен/ прясно преболедувал от нещо.
Пфууууууууу, че и зима!

# 2 182
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
От два дни (и нощи) се опитвам да ви изчета. Ами... трудна задача. Simple Smile
Да оздравяват по-бързо болните!
Честити да са всички празнуващи!

# 2 183
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 300
Kaцнахме. Жива съм. Снимка от таксито, но ще го познаете. Wink



И от 22 етаж на хотела. На балкона повече не излизам.

# 2 184
  • SF
  • Мнения: 21 565
Къде си пък сега???

# 2 185
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Добри идея си нямам къде си кацнала, но 22 етаж ме впечатли. Аз ако съм само на балкона ще стоя. Обожавам височините.

# 2 186
  • Мнения: 3 801
Офиса на първата ми работа в Канада беше в един небостъргач, ние бяхме на 25 етаж. Стъклата на прозорците бяха с дебелината на тухли четворки и неотваряеми. Да не скачат хора през тях. 

Момичета, утре ми излизат резултатите от изпита. Моля стиснете ми едни палци. От работа вече ми напомниха да не забравя да кажа дали съм го взела. Уффф, аз мислех, че са забравили кога е деня и мислех да си мълча, ако не съм минала.

# 2 187
  • Мнения: 12 170
Бабри, взела си го 🍀 После да почерпиш.

Добро утро!
Събудих се в 2.30 и спах на пресекулки. В 4 вече ме хванаха карастанчовите и вече съм на второто кафе. Това става няколко вечери подред. Пак ми се разбута съня.

# 2 188
  • Мнения: 3 801
Сиросче, от твоята уста в Божиите уши.

И аз съм така със съня, късно заспивам, будя се към 3 часа, въртя се два часа и таман заспя и трябва да ставам. Лошото е, че човек влиза в някаква схема така и се повтаря всяка нощ. Събират ми се към 3-4 часа сън макс.

Аз си отспивам през уикенда, но цяла седмица ходя като зомби. Пробвала съм мелатонин, обаче не ми влияе. Само веднъж пробвах приспивателно, спах като труп, обаче на другия ден бях толкова зле, че предпочитам да не спя отколкото да пия пак.

Кофти е това с безсънието, защото като се насъбере много да не съм спала ми става депресивно и някакви дребни неща ми се виждат непреодолими.

# 2 189
  • Мнения: 12 241
Добро утро!

Ако имаше сняг, щеше да е по-топло. Петък е!

Общи условия

Активация на акаунт