Образователен говорилник - 22 - Мир и светлина. И търпение

  • 21 506
  • 305
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 680
По въпроса за камерите, които обсъждахме /макар че това не е точно същото, учителката е изискала запис/:
https://offnews.bg/obshtestvo/uchitelka-po-fizichesko-nakaza-s-d … ti-za-767271.html

Някой знае ли в коя наредба е описано какво може и какво не може в онлайн обучение във връзка с камерите?

# 31
  • София
  • Мнения: 2 779
Мисля, че беше в Наредба 10

# 32
  • София
  • Мнения: 5 255
Лейче,   ITIL- IT Infrastructure Library, framework за начин на работа; ITSM- IT Service management, който дефинира workflow-a . В общи линии това са неща за дефиниране начин на работа за IT компаниите. Има сертификации за тях, които разбира се струват не малка сума пари.

# 33
  • София
  • Мнения: 12 015
Някак си ми се е изключило следенето на темата и се чудя защо не пишете. Викам, съвсем се затриха с тази вайбър група. Айде, ЧНГ! Само хубави неща да ви се случват и без омикрон!

# 34
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Дай Боже. То след омикрон кой знае какво ще е... до деветата вълна 😂😂😂

# 35
  • София
  • Мнения: 12 015
Ааа, не съм съгласна. Аз мисля с омикрон да приключваме и да закриваме вече тази пандемия.

# 36
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
При мен е малко минорно настроението. Все по-трудно издържам студа и липсата на слънце. Няма и пътувания Sad

# 37
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Ха дано си права.
Аз мисля, че ще има девета вълна. Така, щом ги кръстиха вълни... словото, знаеш, е голяма работа.
Чакаме тета Simple Smile

Сетила съм се... догодина НВО ще включва ли история и биология, химия? Някъде нямаше ли такава идея?

# 38
  • София
  • Мнения: 12 015
Има /включване на всички предмети/, но се надяваме да не се случи.

# 39
  • Мнения: 5 898
Ха дано си права.
Аз мисля, че ще има девета вълна. Така, щом ги кръстиха вълни... словото, знаеш, е голяма работа.
Чакаме тета Simple Smile

Сетила съм се... догодина НВО ще включва ли история и биология, химия? Някъде нямаше ли такава идея?

В закона не е императивно. Допуска се. Т.е. чака се решение на МОН. Което някъде август може и да го измътят. Ако го решат за този набор и следващи напълно ще си залужат линча. ДО + всевъзможни кризи.

Последна редакция: нд, 16 яну 2022, 13:59 от Fancy

# 40
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Не ми се вярва да включат природните науки. А и да го направят, ще има вероятно 2-3 години време, докато дойде ред на първия випуск.

# 41
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Може това да намали тежестта на безумието? Все пак не може да се ходи на уроци по Бел и мат две години... на мен ми звучи по-добре от сегашната простотия.

# 42
  • Мнения: 5 898
Съмнявам се. Борбата е за последни стотни.

# 43
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Ами точно заради това - ако се разшири обхвата на теста с други предмети може борбата да не е за стотни. Няма да дублират всичко д частни уроци... от това, което чувам за уроците по Бел ми настръхва косата. Наизустяване на фрази, на ключови думи и пр. Аз си живея спокойно засега, но имам приятелка, която от време на време ме пали с инфо как вървят уроците и съм в потрес.

# 44
  • Мнения: 5 639
Може да опиташ оттатък да промотираш ваксината на Янсен или експертизата на Мангъров. Горе-долу същото е😀

Общи условия

Активация на акаунт