Пациентки на АГ болница "Д-р Щерев" гр. София - Тема No 15

  • 10 713
  • 108
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18
Здравейте. Идвам от болница Надежда.  Моля за мнения за доктор Юнакова. Обръща ли внимание? Прави ли някакви предварителни опити за нормално забременяване или директно преминава към инвитро?

# 46
  • Мнения: 236
Аз съм пациент на Щерев, като идвам от Шефкетова - Токуда, останах крайно разочарована от нея.
От Април ходя при д-р Ганева, нямам никакви забележки, още на първия ми преглед ми даде номера си, за да й се обадя, когато ми дойде МЦ (така се налагаше).Не е минал месец в който да не предприемаме действие, което да доведе до резултат.
Този месец имах инсеминация при д-р Юнакова (д-р Ганева беше в отпуск) изключително доволна съм и от нея. Хареса ми и това, че даже не ми се наложи да попитам за алтернатива, когато разбрах че Ганева ще е в отпуск, направо ми каза - “запиши си час при Юнакова, тя ще направи процедурата”. Направи ми и страхотно впечатление, че като влязох при нея, знаеше коя съм, че ме праща д-р Ганева и се подготвям за инсеминация. Това е за съжаление много рядко срещано в България.

Не съм останала с усещането че искат директно да мина на Ин витро или да претупват нещата. Така се получи в Токуда, след 2 прегледа, без изследвания, без никакъв довод и открит проблем ми казаха - ин витро. 

Никой не може да ти гарантира резултата, но отношението от целия персонал към мен, беше страхотно до момента. Даже жената от аптеката ми подари тест за бременност, ей така за късмет(никога не се бяхме виждали).

# 47
  • Мнения: 89
Аз имам дълга история със въпросната доцентка няма да я разказвам тук ако имате желание ми пишете на лично ще ви разкажа Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 385
Здравейте, аз съм точно при доцент Юнакова след като си тръгнах от Надежда, но ще се върна в Надежда, ако се наложи. Преместих се, защото търсих общуването лекар-пациен, което ми липсваше в първата клиника. Лекарката е мила и добра, но не е магьосница. Аз я потърсих за инсеминации, тя директно ми каза, че ще направи четири. Не признава тези от Надежда Laughing Но документи от там, както и други лаборатории признава. Само МБ ми направи, защото каза, че е 30 дни. Пуска хормони и после ти звънни, за да каже кога да си сложиш тригера. Ако искаш повече инфо питай.

Dolche vita, не знаех, че дават безплатен тест. Ти след инсето в аптеката ли отиде? Купи ли си нещо и сподели ли
за процедурата, която си имала?

# 49
  • Мнения: 5 060
Аз бях пациент на Юнакова. Бях, защото вече съм бременна, а АРТ специалистите не проследяват. Изключително доволна съм от нея и наистина ми е трудно да намеря лоша дума за нея. Наистина не е магьосница, но всеки път сменяше тактиките при мен и в крайна сметка резултатът е налице.

Аз пък искам да попитам дали някой е купувал пакетите за проследяване? Защото не разбирам какво пестя евентуално, ако го купя.

# 50
  • Мнения: 236


Dolche vita, не знаех, че дават безплатен тест. Ти след инсето в аптеката ли отиде? Купи ли си нещо и сподели ли
за процедурата, която си имала?

Фрида - Не дават, беше просто жест като взимах всички лекарства за след инсеминацията, споделих го защото беше мило.

# 51
  • Мнения: 1 385
Здравейте на всички. Въпросът ми е, за да си взема епикризите от клиника Щерев, трябва ли предварително да им се обадя в болницата, да се оговоря с доктора или нещо такова?

# 52
  • София
  • Мнения: 11 765
Здравейте на всички. Въпросът ми е, за да си взема епикризите от клиника Щерев, трябва ли предварително да им се обадя в болницата, да се оговоря с доктора или нещо такова?

звъннете на регистратура, те ще ви прехвърлят към един вътрешен номер и ще ви кажат дали е готова. Мен не ми се разкарваше и ми ги пускаха по куриер за моя сметка.

# 53
  • Мнения: 1 385
Благодаря ти, Маце. Утре ще им се обадя.

# 54
  • Мнения: 163
Аз съм при доктор Савова. Трети опит ми е. Посещавам клиниката вече две години. Като цяло съм доволна. В началото докторката беше по-студена към мен, не обясняваше нищо ако не я питам, но с времето това отношение се промени. Сега е по-отзивчива и разположена за разговор. След всеки неуспешен опит разширяваме изследванията, променя ми дозите, протокола, медикаментите, редовно ме следи, при всеки опит в продължение на един месец съм на преглед почти през ден. Надявам се това стопляне на отношенията да доведе до стоплянето на сърцето ми с едно туптящо сърце в корема ми. 🤗❤️
Пожелам го на всички. 🙏🙏🙏

# 55
  • Мнения: 747
Здравейте, някой знае ли колко струва замразяването на ембриони и яйцеклетки?

# 56
  • Мнения: 5 060
Предполагам, че тук има информация
https://shterevhospital.com/polezna-informaciya/finansova-informaciya/cenorazpisi
Май са ги вдигнали цените, аз пролетта замразявах, но цените бяха различни. Пак зависеше от бройката разбира се.

# 57
  • Мнения: 747
Доколкото видях, пишеше от 4 до 6 броя яйцеклетки е 700 лв, но това на годишна база ли е, не пише.

# 58
  • Мнения: 5 060
Доколкото видях, пишеше от 4 до 6 броя яйцеклетки е 700 лв, но това на годишна база ли е, не пише.

Най-вероятно е за 6 месеца, поне толкова беше базовият период през пролетта. Но като смяташ финална сума, имай предвид, че се плаща и размразяването. То разбира се не се плаща при замразяване, но аз тази "подробност" я бях пропуснала и се изненадах на касата.

# 59
  • Мнения: 747
Ох, ще видим. Сега чакам обаждане да видим колко ще са яйцеклетките.

Общи условия

Активация на акаунт