Пациентки на АГ болница "Д-р Щерев" гр. София - Тема No 15

  • 10 714
  • 108
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 440
Здравейте, някой може ли да ми каже мъжкия материал за инсеминация в Клиника Щерев в същата стаичка на първия етаж след регистратурата ли се дава както когато се ходи за спермограма или има друго място предвидено за това?

Привет, ММ само донесен материал е оставял на първият етаж. Иначе изследването на
 микробиология преди оплождане и даването на материал за инсеминация са били в две различни стаички на трети етаж.

# 106
  • Мнения: 5
Момичета, след 2 миседа съм и съм се насочила към болница Щерев. Двоумя се между Ганева и Савова. Някоя от вас била ли е в последните месеци при някоя от двете докторки?  Какви изследвания се правят?

# 107
  • София
  • Мнения: 11 765
За след мисед препоръчвам д-р Калчев или д-р Ковачев. И двамата правят по задълбочени изследвания след мисед, не са в Щерев

# 108
  • Мнения: 138
Момичета, след 2 миседа съм и съм се насочила към болница Щерев. Двоумя се между Ганева и Савова. Някоя от вас била ли е в последните месеци при някоя от двете докторки?  Какви изследвания се правят?

И при двете съм била в рамките на последната година и напускам болницата за Турция. Не бих препоръчала тях и Щерев като цяло.

Общи условия

Активация на акаунт