Пациентки на АГ болница "Д-р Щерев" гр. София - Тема No 15

  • 10 710
  • 108
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 384
Е, може и да съм чела-недочела, признавам.

# 31
  • Мнения: 685
И аз не знам да има такова нещо. Щом имате час и никой не се е обадил, че се променя значи преглед ще има.

# 32
  • Мнения: 5 060
Има месеци, в които Юнакова не обявява график за определени дни. Гледах, че за август я няма вторниците. Но щом си записала час, няма да има проблеми.

# 33
  • Мнения: 544
Здравейте отново. Прочетох в по-предишната тема, че в Щерев не се преглежда в четвъртък. Аз имам точно час за четвъртък сутринта при Юнакова. Въпросът ми има ли консултации в четвъртък и дали знаете въпросната докторка, ако работи тогава. Ако няма консултации в този ден да отменям часа, въпреки че никъде нямаше уточнение в кой ден какво се прави?
Тимева не преглежда в четвъртък, защото чете лекции в Русенския университет. Така беше през 2021 г.  Вече може да има промяна.

# 34
  • Мнения: 193
Какво е мнението ви за доц. Магунска?

# 35
  • Мнения: 846
Дами,
Пиша да си сверя часовника, а и да се запиша в темата.
Накратко за мен, че отдавна не съм писала.
Пациентка съм на клиниката, или поне бях, от 2016. Имам три опита ин витро, двата успешни, единият завършил неуспешно, и един в друга клиника. Имам прекрасно момиченце на 3г. И двата ми успешни опита са при проф. Тимева.
Сега, да питам, ако знаете колко време отнема напоследък одобрението от ЦАР и някакви новости има ли?
Има ли го още разделението на лекари за ин витро и  лекари за проследяване?  Някои нови лица? Още ли Биолчев прави ЦС, не съм му фен.
И като цяло има ли подобрение последните 1-2 години в обслужването, практиките, подходите, чакането и т.н.
Благодаря Ви!

# 36
  • София
  • Мнения: 11 765
Здравейте,


ММ ще пуска Halo test в Щерев, трябва ли да каже и разширена СГ с Крюгер или е включено? Благодаря предварително.

# 37
  • Мнения: 1 384
Здравейте. Аз съм при доц. Юнакова и тя ми каза, че мога 2-3 дни преди цикъл да отида да ме погледне. Очаквам цикъла си в неделя и си записах час за утре, но сега не съм много сигурна, че цикъла ще дойде точно в неделя, ами ако закъснее по моя график и дойде чак другата сряда. Въпросът ми е, дали трябва да си отменя утрешния преглед. Да не объркам много работите, ако цикъла ми закъснее с ден два. Да не сгафих с нещо, аз този месец ядох мака, пих вечерна иглика и витекс, това дали ще ми обърка цикъла?
На вас казва ли ли са ви, че може няколко дни преди цикъл да минете на преглед?

# 38
  • Мнения: 193
Здравейте. Аз съм при доц. Юнакова и тя ми каза, че мога 2-3 дни преди цикъл да отида да ме погледне. Очаквам цикъла си в неделя и си записах час за утре, но сега не съм много сигурна, че цикъла ще дойде точно в неделя, ами ако закъснее по моя график и дойде чак другата сряда. Въпросът ми е, дали трябва да си отменя утрешния преглед. Да не объркам много работите, ако цикъла ми закъснее с ден два. Да не сгафих с нещо, аз този месец ядох мака, пих вечерна иглика и витекс, това дали ще ми обърка цикъла?
На вас казва ли ли са ви, че може няколко дни преди цикъл да минете на преглед?
Доцент. Магунска ме е преглеждала и по време на мц, така че не вярвам да е проблем. За мен беше много странно,но тя каза даже още по-добре.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 133
Дами,
Пиша да си сверя часовника, а и да се запиша в темата.
Накратко за мен, че отдавна не съм писала.
Пациентка съм на клиниката, или поне бях, от 2016. Имам три опита ин витро, двата успешни, единият завършил неуспешно, и един в друга клиника. Имам прекрасно момиченце на 3г. И двата ми успешни опита са при проф. Тимева.
Сега, да питам, ако знаете колко време отнема напоследък одобрението от ЦАР и някакви новости има ли?
Има ли го още разделението на лекари за ин витро и  лекари за проследяване?  Някои нови лица? Още ли Биолчев прави ЦС, не съм му фен.
И като цяло има ли подобрение последните 1-2 години в обслужването, практиките, подходите, чакането и т.н.
Благодаря Ви!
Последно през 2021 одобрението ми по фонда излезе за по-малко от месец (като получих заповедта през системата за сигурно електронно връчване - става доста по-бързо отколкото да чакаш хартиена заповед по куриер). Общо взето чакането за заповед е около месец +/– някакви дни, но би трябвало да отнеме под два месеца.
Има го още разделението на лекари за инвитро и такива за проследяване и раждане, това са инвитро лекарите: https://shterevhospital.com/ekip/ART?gclid=CjwKCAjw6fyXBhBgEiwAh … pCMBoCFGcQAvD_BwE.

# 40
  • Мнения: 80
Здравейте, аз планирам да посетя репродуктивен специалист за първи път. От доста време правим опити и нищо не се получава. Въпросът ми е кога е най-подходящо да си запазя час за преглед - преди започването не менструацията, в началото, около овулацията. Знам, че ще ми назначат доста изследвания, които се правят на 3-5 ден от цикъла и по време на овулация и ще искат да са направени при тях
Благодаря предварително

# 41
  • София
  • Мнения: 11 765
Аз бих препоръчала около овулацията или дни преди това.

# 42
  • Мнения: 2
Здравейте, аз планирам да посетя репродуктивен специалист за първи път. От доста време правим опити и нищо не се получава. Въпросът ми е кога е най-подходящо да си запазя час за преглед - преди започването не менструацията, в началото, около овулацията. Знам, че ще ми назначат доста изследвания, които се правят на 3-5 ден от цикъла и по време на овулация и ще искат да са направени при тях
Благодаря предварително
Здравейте,  можете да си вземете ваучер от omed.bg с включени хормони и преглед при репродуктивен Аг в Щерев. Спестява се някой лев,  инак само преглед ви е 70 лв.  Не мога да ви пратя линка, тъй като пиша от телефон.  Хормоните се изследват на 3-5 ден от цикъл, Щерев държат да се правят в тяхната лаборатория.  След като имате резултат,  тогава посетете репродуктивен,  както е казано в мнението по-горе в дните преди или около очаквана овулация,  за да се види доминантен фоликул и лигавица. С предварително направени хормонални изследвания,  ще спестите едно посещение и малко време. Ако имате изследвания на мъжа ви,  вземете и тях, после ще ви кажат,  какво допълнително да направите. В   omed. Bg има ваучер и за Спермограма по Крюгер в Щерев,  пак с намалена цена. Аз лично съм пациент на др Савова и бих я препоръчала. Имайте предвид,  че с часовете за преглед е голяма каша,  системно се закъснява, ако не сте ходили преди, да не се изненадвате.  Успех!

# 43
  • Мнения: 1 384
Здравейте дами, пиша да попитам някоя от вас прави ли инсеминация в момента, този месец. В ценоразписа на болницата пише, че прегледите /фоликулометрията/ влиза в цената. Това подвеждаща информация ли е, защото аз последния път си платих прегледа по 70 лв.?

# 44
  • Мнения: 5 060
Хормоните се изследват на 3-5 ден от цикъл, Щерев държат да се правят в тяхната лаборатория. 

Това може би зависи от лекаря, но на мен никога не ми е казвано "направи тези неща в нашата лаборатория". Даже изрично съм питала. Отговорът е "където ти е удобно". На моя приятелка, проследяваща бременност, лекарят дори й беше казал да отиде в Иван Рилски, защото ще й е по-евтино. Е, в Щерев е по-удобно за половите хормони, защото стават за 1 час, а понякога това е от решаваща важност.

Общи условия

Активация на акаунт