Великобритания - тема [90] Коледно - Новогодишна Омриконска

  • 29 397
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 622
Абсцеса не е задължително да е бактериален и да има нужда от антибиотик. Ако зъбчето е "загнило" то няма как да се лекува и е предпоставка за огнище. Винаги чакат да отмине острото възпаление преди да предприемат нещо.
Вади се млечен зъб предизвикал абсцес дори и в България.
Снимката ще покаже.
Стискам ви палци всичко да завърши по най-добрия начин.

# 46
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Добро утро момичета. Вече съм в къщи, дано това да ми е последното посещение на болницата поне в следващите няколко години.
Доста чаках, но поне ме оперираха същия ден. Не очаквах да съм с пълна упойка и то почти час и половина. Не мога да не ги похваля в болницата, организацията им е супер, макар и малко бавно, но проблема явно е липсата на достатъчно лекари. Следват си протоколите и ако има нещо извън тях запецват.Разликата с другата болница е огромна. Но от понеделник трябва да се боря пак с джипито сестра да ми сменя превръзката всеки ден без апойтмент. С дренаж съм и няма как аз да си сменям превръзките.
Бъдете здарави и да не стигате до болница.

# 47
  • Мнения: 11 622
Дорет бързо възстановяване!  Дано имат достатъчно сестри и да идва у вас за смяната!

# 48
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
А, такова нещо някой да идва в къщи няма, днес ходих в болницата за смяна, утре пак, но през седмицата трябва да е в сържарито.
И малко извън здравната тема, скока на цените.
Преди две седмици гледам една матална етажерка за отвън за цветята в Икеа за 7 паунда, след два дни отивам да я купя, вече е 10 пауна. Днес трябваше да отида с такси до болницата, снощи мъжа ми го букна и платих с картата 9.50 паунда. Като свърших в болницата обаждам се на същата фирма за такси, пращат ми линк, 12 паунда. Да не говорим за увеличението на хранителните продукти и бензина. А заплатите не са мръднали от години. Не знам как ще продължи това. И голямо оправдание, навсякъде е така. Тоя Брексит и Ковид ни видя сметката на всички.

# 49
  • Мнения: 1 478
Този сайт е за онлайн аптека, всички лекарстсва са без рецепта, но има голям избор. Поръчвам за втори път и сравнитлно бързо ги получих, нещо от сорта на седмица, имайки в предвид, че са от България.

https://carefromnature.co.uk/

# 50
  • Мнения: 3 222
Doret, успех с поликлиниката! Бързо възстановяване!❤️

Аз пък вчера в бързината да вдигна на ЛЛ взех, че се цапардосах с телефона по устата и сега имам огромна синка и вътре и отвън😂Така се разкрасих за Коледа, че не е истина. Чак вечерта видях. Дори не ме боли.

Ужасно е това с цените. Буквално всеки ден скачат😤Казаха, че инфлацията е 5% и няма изгледи да намалява.

# 51
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Doret, бързо възстановяване и по-рядко посещение на болници да ти се налага ти пожелавам!

Ковид, зелената вълна и Брекзит, всичко в едно се стоварва.
В момента доларът падал осезаемо. Въобще в цял свят ще има проблеми.
Мъжът търси да закупи втора по-малка кола, да има на какво да се учи дъщерята и после да кара, много са поскъпнали втора ръка колите Sad

Видяхте ли, че от вчера французите затвориха граници за британски туристи. От днес се заговори за нов локдаун не само в Шотландия, но и в Англия Sad

# 52
  • London
  • Мнения: 6 732
А мъжа ми има частна осигуровка и срещу 10 паунда на месец мога и аз да се запиша както и срещу тази сума и всеки друг член от семейството ни. Чудя се струва ли си? Той още не е много наясно в какво се изразява....от този месец му е, компанията му я поема, но не са пратили някакво инфо да прочетем. Joy

Дорет аз не разбрах на пръста ти ли пак операция или нещо с дископатия?

Мери ние си взехме малко джипче Тойота CHR...в началото на месеца. Много е компактно и в същото време уютно и модерно. Та препоръчвам.Blush

Последна редакция: сб, 18 дек 2021, 16:55 от La Catrala

# 53
  • Мнения: 1 923
Много се ядосвам, в рамките на 3 дни 3 човека ми звъннаха на вратата да питат за Нинтендо, аз не продавам никакво Нинтендо , някакъв скамер им взема депозит и после им дава нашият адрес. Как може хората да са толкова наивни и да пращат пари предварително, за нещо, което нито са видели, нито пипнали. Жал ми е за тях, и много ме е яд на този измамник. 🤬

# 54
  • London
  • Мнения: 6 732
Ама то това са си ядове и за теб ....после иди обяснявай, че нямаш сестра, ако някой по кибритлия се появи за това Нинтендо.Joy

# 55
  • Мнения: 1 923
Те милите така им се дръпва физиономията, като им обясня, че не продавам нищо такова..много неприятно. Sad

# 56
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099

Дорет аз не разбрах на пръста ти ли пак операция или нещо с дископатия?

А, не, пръста още не се е оправил, но имах абцес на дуп...то, огромен. Писах в последната седмица на предишната тема.

# 57
  • London
  • Мнения: 6 732
Ама това на опашната кост ли? Това оперира ли се? Хич не знаех....бързо оправяне.Hug

# 58
  • Мнения: 5 277
Памперс, дано бързо мине. Аз преди седмица си сцепих главата да бързам. Голям екшън беше, още има лека подутина.

# 59
  • Мнения: 3 222
brumm , благодаря и подобно! Никакви контузии да не ни сполетяват през 2022!

Veggie, много кофти ситуация. Дано има как да го докладват!

Общи условия

Активация на акаунт