С Дядо Коледа и Л@утербах на топло чайче в НЕМСКАТА тема/225

  • 23 247
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Немция
  • Мнения: 6 875
Уааааа, да се сменим искаш ли Stuck Out Tongue Winking Eye В 4:15 ч. съм на вратата, ненавиждам първата смяна. Цялата седмица ми минава в недоспиване и кофти настроение.
Пепе, поне не попадаш в задръствания в този ранен час. Stuck Out Tongue Winking Eye

Мьос, как е кракът?

# 721
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Бела, през браузъра ползвам медиатеката, както и арте и 3sat.
Не съм фен за всяко нещо да имам арр.

Събудих се днес, но с нежелание.😆

# 722
  • Мнения: 6 450
Подобрява се, Бибит. В движение съм. Предполагам съм разтегнала връзки. Ще изчакам още малко преди да потърся консултация с ортопед.

# 723
  • Мнения: X
Мен не ме събуди часовникът, не успя гадината… хаха, събудих се преди него! Grin

# 724
  • Мнения: 9 361
Мен не ме събуди часовникът, не успя гадината… хаха, събудих се преди него! Grin
Поне си спала. Аз се въртях в леглото цяла нощ. Организмът ми се пренастройва след почивката.

# 725
  • Мнения: X
Deni-meni, съвсем ли не спа? Sad Бързо да влизаш в ритъм! Аз 2-3 дни преди това започнах да си лягам и ставам по-рано, че и аз не мога да се пренастройвам бързо.

# 726
  • Мнения: 9 152
И аз се въртях цяла нощ...
Успешна седмица на всички🤗🙏🍀

# 727
  • Мнения: 6 705
Ася браузъра на моя тв е страшно дървен и е голяма играчка да избереш нещо на него. Затова не ми е удобен , но намерих каквото ми трябваше. Simple Smile
Кой живее в Берлин? Вчера много нямали парно и топла вода, но не знам колко са били засегнати. Към сто хиляди домакинства четох, но не разбрах в кои квартали. Аз за авария не прочетох.   
Ами тока идва от контакта и понякога ината не ще да пуска или друго е станало?

Сори пак допълвам. Някой да може да ми каже има ли нужда от много инструктаж за разходка из планината с писалките , и особено ако са добре обработени широките пътища за колела и лойпитата? Гледам уикенда има много фенове и ми изглежда голям шпас. Също има едни широки ски с едни закачени ленти отдолу, които нахоре като се качват не се плъзгат, но надолу махат лентите и се пускат, но автоматите пак не са захванали отзад. Тези какъв спорт са? Знае ли някой?

Последна редакция: пн, 10 яну 2022, 09:33 от bella-ciao

# 728
  • Germany
  • Мнения: 7 945
И аз се въртях цяла нощ и почти не съм спала. Тегав ще е днешният ден.

# 729
  • Мнения: 28 075
Цитат
Също има едни широки ски с едни закачени ленти отдолу, които нахоре като се качват не се плъзгат, но надолу махат лентите и се пускат, но автоматите пак не са захванали отзад. Тези какъв спорт са? Знае ли някой?

Здравейте!
bella-ciao, ските се наричат панти - за ски туринг или пантене. Обувките са специални. Подробности в линковете.

https://skiato.eu/%D0%B2%D1%8A%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B8-%D0 … 0%BE%D1%80%D0%B8/

https://www.360mag.bg/posts/75441

# 730
  • Мнения: 6 705
Супер. Мерси! Не е Freeride  . И там ските май са по-широки, но автоматите и обувките са нормални. Вчера гледах на една пътека една група с такива и инструктора им обясняваше. Май си трябва и за това инструктаж.

Последна редакция: пн, 10 яну 2022, 10:08 от bella-ciao

# 731
  • Мнения: X
Бела от къде сваляш апове за тв? Чудя се приложението на Булсатком дали ще може да се инсталира на тв..

# 732
  • Мнения: 6 705
мъжа ми го свали. Май от appstore. Ще го питам за всеки случай.
гледайбг от вчера вече не може да се достъпи. Поне при нас.

# 733
  • Немция
  • Мнения: 6 875
Пускам кепенците на тази тема.

Заповядайте в НОВАТА! Hug

Общи условия

Активация на акаунт