Отговори
# 30
  • Мнения: 10 264
Е той нали си мина от реда и на Сървайвър и на Игри. На мен Туджаров повече не ми се гледа.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз визирам какво снима.Например тази с актьора от ОЖ си казва отвсякъде,че са участници от Сървайвър.

# 32
  • Мнения: 2 499
Никакви ви няма 🤗,  затова отново трия последния си пост, за да ви споделя, че най-накрая изгледах последния сезон на Максимал. 🙂 Вярно - много синхрон, малко битка; вярно - гуми, варели, въжета и малко зарзават, но явно ми е било интересно, щом го изгледах за два дена. Сега ще се върна да изчета и коментарите ви в скрит текст. След първата битка ми беше чудно какви са тези фермери, които и до първи кастинг за ИВ няма да бъдат допуснати, но после влязоха в час. 🙂










😳😳😳

# 33
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Билянка, аз залуднах с "La casa de papel".
Такава зарибявка, днес го довърших, останали са ми последните два епизода на последния сезон, за които няма още субтитри, и съм меко казано нервна.
Отделно се насилвам с "Фермата", вижда му се края, и те така.

# 34
  • Мнения: 2 499
Билянка, аз залуднах с "La casa de papel".
Такава зарибявка, днес го довърших, останали са ми последните два епизода на последния сезон, за които няма още субтитри, и съм меко казано нервна.
Отделно се насилвам с "Фермата", вижда му се края, и те така.
Едно малко представяне на сериала може ли. 😊🤗

# 35
  • Мнения: 2 635
Все тръгвам да пиша нещо след някой пост и се замотавам Laughing
Значи предният сезон на Максимал става за гледане? И аз се чудех, дали да погледам малко. Но като стигна до ютюб, имам друга зарибявка там напоследък и не ми остава време и за него. Ако не ме беше срам да споделя какви тъпотии за успокояване на нервите гледам, щях да напиша с какво си губя времето.
Бенгън, добре завърнал се!
Билянка, поствай смело. През твоите постове ги следя половината звезди в инстаграм, защото там следя други неща.

# 36
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Билянка, аз залуднах с "La casa de papel".
Такава зарибявка, днес го довърших, останали са ми последните два епизода на последния сезон, за които няма още субтитри, и съм меко казано нервна.
Отделно се насилвам с "Фермата", вижда му се края, и те така.
Едно малко представяне на сериала може ли. 😊🤗
https://fakti.bg/kultura-art/473085-hartienata-kashta-ispanskiat … ito-zavlada-sveta

# 37
  • София
  • Мнения: 5 551
Ако не бях попаднала на интервюто ѝ по NOVA, нямаше да знам кой е това.

# 38
  • Мнения: 10 264
Кой е? Убих се да си блъскам ума, не мога да позная.

# 39
  • София
  • Мнения: 5 551
Кой е? Убих се да си блъскам ума, не мога да позная.
Елизабет от трети сезон на "Игри на волята".

# 40
  • Мнения: 10 264
Жива да не бях....Scream Вярно че бяха разбираемо неглиже в Игрите, ама чак пък такава промяна извън....

# 41
  • Мнения: 2 635
Това е от филтъра Wink
Не стига, че се правят еднакви с джуки, скули и грим, ами и един филтър да размаже отгоре, та съвсем да не може да ги различи човек.

# 42
  • Мнения: 2 660
Чудесна темичка! Никулден в дома на Бети и Ники, наставниците от Фермата!

https://ladyzone.bg/za-doma/semeistvo/nikulden-u-beti-i-niki-ot- … aFltMKhqJiZhT8k8I

# 43
  • София
  • Мнения: 1 891
Билянка, аз залуднах с "La casa de papel".
Такава зарибявка, днес го довърших, останали са ми последните два епизода на последния сезон, за които няма още субтитри, и съм меко казано нервна.
Отделно се насилвам с "Фермата", вижда му се края, и те така.
Едно малко представяне на сериала може ли. 😊🤗
https://fakti.bg/kultura-art/473085-hartienata-kashta-ispanskiat … ito-zavlada-sveta
А как/къде може да се гледа би ли споделила?

# 44
  • Мнения: 2 499
Hug Много благодаря, Мери! Revolving Hearts

Цитат
Врабец 08 юни 2021, 13:25 ч.
Ако участваше Юлката и аз щях да гледам
Сега все се каня да го загледам и все не ми се струва достатъчно интересно да го започна.

Smiley И аз бях така, Врабчо. След Игрите още ми се гледаха битки и реших да си пусна първия епизод на Максимал, то пък взе, че ми стана интересно. Вярно, че битките са конструирани само с доста гуми, вериги, няколко варела, някой и друг транспарант и дъска, малко плодове и зеленчуци и едно еластично въже Satisfied, а... и един стъклен пъзел, но ми харесаха.
Имам чувството, че и от ИВ са гледали Максимал и са заимствали 3-, 5- и 10-минутките. Stuck Out Tongue Closed Eyes






Ако на някого му е интересно интервюто със Стратимир, може да го види в профила на Ники:

Последна редакция: чт, 09 дек 2021, 13:30 от Bilyana14.

Общи условия

Активация на акаунт