Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Говори се за февруари,но кога точно...Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 1 891
Ех,като почне всичко да свършва и да идва застрашително Хавай 5 0 ...
Аз се местя на бтв да догледам Фермата и Гласът,започва и Стани богат,но той е един път седмично.
И,разбира се чакам февруари Simple Smile
Края на февруари щяло да е,наскоро е имало сбирка на новичките

# 17
  • Мнения: 3 495
"Стани богат" ще се излъчва всяка делнична вечер от 18 до 19 часа, няма да е само веднъж седмично.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 142
Мери, благодаря за темата!

Да си кажа и аз за Игрите- доволна съм от победителя, напълно заслужена победа на Андрей след много добро представяне през целия сезон. Като цяло сезонът ми хареса- много по- добри игри и добър каст, с изключение на Мани. Това, че спрях да чета темата беше едно много разумно решение.
Гледам Фермата с известно закъснение, не съм гледала предишни сезони, но не знам дали ще го направя след този.
Очаквам Сървайвър, Хелс китчън и Максимал. Гуспата дава интересна заявка още отсега, дано да стане хубав сезон, ако може и с повече епизоди.

# 19
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
А, говори ми....
Гледам "Фермата" от ден първи на сезон първи, единствения пропуснат сезон е този, който съвпадна с първия на "Игри на волята".
След този, от който остават две седмици мъка - и

# 20
  • Мнения: 2 499
Парти след финала на ИВ 3:




Морунов:


Панчев и той в тон... на Игрите:








Анка на Боровец:


Анка отива на парти:

Последна редакция: нд, 05 дек 2021, 22:39 от Bilyana14.

# 21
  • Мнения: 2 635
Девойките от Игрите като са сменили прическите и са в нормални дрехи, не мога да ги позная коя коя е Blush
Като гледам, не са в пълен състав на това парти...

Панчев още ли го разходжда този потник!

# 22
  • Мнения: 10 264
И аз не мога да ги позная. На втората снимка момичето с раираната блуза не помня кое е. Анка се разхубавила. Браво.

# 23
  • Мнения: 2 499
Потникът е оцелял, ама къде е знамето... 😳🤔

Виктория. Тя е на първата снимка със Стоян.

# 24
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Анка е разцъфнала като майска розичка....

# 25
  • София
  • Мнения: 5 551
Панчев и той в тон... на Игрите:
Скрит текст:
Ще му остане травма за цял живот това предаване. Онзи ден изгледах отново финала на първи сезон във vbox7, за да се посмея на това как Александра му казва да не се опитва със сила да вземе ключа. "Веско, ако решиш задачата ключът веднага ще излезе." Trollface

# 26
  • Мнения: 2 499
Не знам дали ще му остане травма от задачата или от трите финални битки (помня колко ядосан беше в онова интервю с Гуспата), но не спира да "се докосва" до ИВ - то знамена, то потници и бандани, то снимки с участниците от другите сезони и коментари за тях, то това:


Още снимки на Стоян от партито и коментари:
Скрит текст:









За желаещите да участват в ИВ.

Доколкото разбирам, съпругата на Андрей се е записала за кастингите. Приятелката на Борис също има желание да участва в ИВ.
И... една цветарка тип Панчев - Ники Чакала. Много се бута тоз младеж, чак досадно много:  то тренировки с Елия, Елизабет, Рабухчиев, Боби, то все изскача от разни снимки - с Веско, с Русал, то напира да го включат в лайвове.
Бил е част от кастингите за третия сезон (в една група с Булкин), но не е избран.




Третият от последната снимка е актьор от ОЖ, доколкото четох. Много ми е интересно в какъв контекст е публикуваната от същия снимка в стори:

# 27
  • Мнения: 2 635
Съгласна съм със Стоян, че Андрей е шампион и на трите сезона. Предвид, че на първи сезон шампионът беше на продукцията, а втори беше такава боза, че там и змейката да беше станала шампион, нямаше да се забележи. Чак сега гледахме финал.

Последната снимка на Туджаров да не е нещо по Сървайварска линия? Виждам фамилия Джаферович там.

Покрай победата на Виктория снощи в Маскираният певец, ми попадна и новата ни песен за следващата Евровизия. За по-смелите я пускам тук. Тази е от песните, от които ме хваща срам и ми става неудобно да гледам и слушам. Разбирам напъна - на миналата Евровизия излязоха италианците от Монескин и отвяха всички с рок, а на всичкото отгоре и в момента вършеят повече от успешно по света. Та видяла жабата, нали, сещаме се...
Ако има някъде петиция да спрем да се явяваме на този конкурс и да се излагаме, бих подписала.

Последна редакция: пн, 06 дек 2021, 14:57 от Врабец

# 28
  • Мнения: 9 700
Цоп в темата Simple Smile
Хубаво е да ти се оправи гласа и да можеш да говориш Simple Smile

Сега чакаме Сървайвър и след това Максимала, който се очертава да е много любопитен с начина на формиране на двойките.

Любомир Жечев - много много слаб материал показа, не, че очаквах повече от него.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз на ваше място бих се вглеждала внимателно на сниманите,особено около Туджаров.Там е ключът към евентуални участници в така чакания Сървайвър Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт