Отговори
# 45
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Билянка, аз залуднах с "La casa de papel".
Такава зарибявка, днес го довърших, останали са ми последните два епизода на последния сезон, за които няма още субтитри, и съм меко казано нервна.
Отделно се насилвам с "Фермата", вижда му се края, и те така.
Едно малко представяне на сериала може ли. 😊🤗
https://fakti.bg/kultura-art/473085-hartienata-kashta-ispanskiat … ito-zavlada-sveta
А как/къде може да се гледа би ли споделила?
В Замунда има всички сезони със субтитри, засега без последните 2 на последния сезон. Чакам ги всеки момент.
Във филмисуб също ги има със субтитри.
Препоръчвам с две ръце и два крака.
Накрая го сбозиха малко, но се преживява.

# 46
  • Мнения: 2 635

Smiley И аз бях така, Врабчо. След Игрите още ми се гледаха битки и реших да си пусна първия епизод на Максимал, то пък взе, че ми стана интересно. Вярно, че битките са конструирани само с доста гуми, вериги, няколко варела, някой и друг транспарант и дъска, малко плодове и зеленчуци и едно еластично въже Satisfied, а... и един стъклен пъзел, но ми харесаха.
Имам чувството, че и от ИВ са гледали Максимал и са заимствали 3-, 5- и 10-минутките. Stuck Out Tongue Closed Eyes

Дано да ми остане време да изгледам предния сезон! Blush
Ако не - здраве да е. Ще скоча направо на новия, с Юлката и Морунов.

# 47
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Мери, маратон ли си направи? Касата е любимият ми сериал евър! С все сбозяването накрая. Аз гледам в Нетфликс на испански. Брутална работа е!

# 48
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Мери, маратон ли си направи? Касата е любимият ми сериал евър! С все сбозяването накрая. Аз гледам в Нетфликс на испански. Брутална работа е!
Мани, не питай.....
Един колега ме зариби, още бях на работа, когато го почнах.
После излязох в отпуск, толкова неща планувани имах/имам, аз заседнах със сериала, тоест, залегнах, и докато за три дни не му видях сметката, не се отказах. Двата последни епизода са ми останали, за единия днес май има вече субтитри, остава финала.
Брутален, наистина, не съм попадала на толкова добър европейски сериал, и изобщо скоро не се беше случвало да ме грабне така нещо! Да, сбозиха го накрая, определено, но това изобщо не ми пречи.

Ето, чак аватара си смених.
Така не ме е грабвал сериал скоро.
Играта на калмари също ми костваше една/две нощи, та ходех като зомби, и там доста успешно азиатско кино.

Последна редакция: чт, 09 дек 2021, 17:50 от Merri_An

# 49
  • Мнения: 9 700
За новия сезон Максимал ще има най-голямия бюджет от създаването си , но не очаквайте огромна разлика. Истината е, че с фантазия и доста труд и усилия може да се направят страхотни игри и без огромни инвестиции.

# 50
  • Мнения: 4 075
Ох то имало нова тема от няколко дни Joy

Мери, много ти е Убав аватара HeartHeartHeart Много се радвам, че ти хареса сериала, аз съм му болен фен.
Гледала съм го сигурно три пъти целия, почнах да уча испански заради него. Сбозяването накрая ми хареса всъщност, май имах нужда от Хепи енд тук Joy Много се радвам, че неанглоезочен сериал направи такъв фурор.
В нетфликс имат три спешъла за сериала (всеки пускан след различен етап), третият е след окончателния финал. Още не смея да го гледам, че усещам, че ще се реве.

Чакам си Стани богат...

# 51
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
И аз последния спешъл го отлагам засега. Още ме държи емоцията от финала на сериала.

# 52
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Вече "глътнах" епизод 9, остава финала, за който няма субтитри.
Какви са тези спешъли сега, я по-подробно да ми обясните.

# 53
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Зад кадър един вид, интервюта с екипа, с актьорите.

# 54
  • София
  • Мнения: 27 181
И аз съм от мега фенове на Касата, е не като Дона, която съм я признал, ама съм фенче
О, айде и Мерито в кюпа, хаха 😃

Гуспата за новия сезон на Максимал
Невиждани контрукции ще има, ровове, окопи, малийй 😉
--> ЦЪК <--

# 55
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Зад кадър един вид, интервюта с екипа, с актьорите.
Ясно, благодаря.
От това, което пишете обаче чета, тоест, "чета", че няма да има хепи енд.....оффф.

# 56
  • Мнения: 9 700
Гуспата за новия сезон на Максимал
Невиждани контрукции ще има, ровове, окопи, малийй 😉
--> ЦЪК <--
Simple Smile
Прилича на Арената на Фермата, каквато е била в самото начало на сезона Simple Smile Даже може би е по-добра, че ми се стори, че няма наклон Simple Smile

Последна редакция: чт, 09 дек 2021, 20:25 от Bengun

# 57
  • София
  • Мнения: 27 181
Зад кадър един вид, интервюта с екипа, с актьорите.
Ясно, благодаря.
От това, което пишете обаче чета, тоест, "чета", че няма да има хепи енд.....оффф.

Точно обратното. Захаросали са го на финала в стил сладка бозичка и Дона е имала нужда именно от това.
Честно казано и аз се надявам на щастлив финал, защото иначе всичко ще е било напразно. Оставете реализма в такива сериали... Достатъчно култови герои си заминаха, ето ви реализъм. Аз още не мога да прежаля някои герои, та остава и някакъв тъп край да има. Залагам на 90% на щастлив край.

# 58
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Дано си прав.

# 59
  • София
  • Мнения: 27 181
Мери, не знам дали си разбрала, но ще има спин оф с Берлин в главната роля. Потвърдено е.

Иначе имат един коз,
Скрит текст:
размяна на златото за свободата им. Вярвам, че бързо ще го намерят, все пак остана само 1 епизод. Аз друго не виждам. Но според мен Професира може и да ги изненада, в смисъл да е планирал евентуално да бъдат заловени и тази негова уж саможертва да си има и друга причина, не само очевидната (размяната). Нали подшушна нещо на Сиера...

Последна редакция: чт, 09 дек 2021, 20:15 от Diavolo

Общи условия

Активация на акаунт