Спам тема(Празнично - декемврийски СПАМ) - от 01.12. до 31.12.21г.

  • 24 085
  • 1 529
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 082
Не Joy  Дистанцията е последното нещо, за което бих се скарала с някой Joy От години ми е хоби да се карам с неппзнати, демек имам репертоар доста преди Ковид Joy

# 16
  • Мнения: 19 883
Фатката е не просто да се караш с непознати, а с точните. Аз съм царица. Предпочитам банкови тъпи чиновнички или ходещи кълнящи сиганки. Евентуално чиновнички здравна каса.

# 17
  • Мнения: 9 822
Ама, ъпддейтвай го тоя репертоар, сега ти е паднало Grinning

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098
Разписвам се преди лягане. Grinning

# 19
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Използваш ли вълшебните думички "Госпожо, настоявам да спазвате дистанция". Изригват на момента като га кажа това, а аз се хиля тайно под маската Grinning

Аз най-обичам да им викам "аве що не даде мигач" Simple Smile

# 20
  • Мнения: 17 616
караницата хаби калорей от зората на дизановърите

# 21
  • Мнения: 11 339
Добро утро, Джастолинче! Благодаря за прекрасната празнична, зимна темичка! 🤗
Добро утро, Шишки!
Добро утро на слънцето дет ме огрява, нищо, че е 0 градуса! 😂

# 22
  • Мнения: 15 317
Рейче, Kissing Heart.

Добро утро, народе. Grinning
Бахъресто е тук, м, даа, но уж го дават да поомекне. Дано, дано. Инак е ясно, сухо и слънчице се прокрадва.

# 23
  • София
  • Мнения: 10 584
Джасте, прекрасна, както винаги!
Много ви целувам!

Морските дами, дайте една снимка на моренцето, да си плацикам душата Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 6 383
Скок и аз в темичката. Grinning Джасте, прекрасно си я оформила, прекрасно! Благодаря. Grinning  

Добрютро ви!
Студен вятър имаше днес, за разлика от фчера сутринта. Та фчера имаше замръзнали малки и големи локви, но студ почти не се усещаше. Варненци ще ме разберат. Grinning

Рейчее, ти пък - шишки. Направо умрях от смях. Joy Joy Joy Ти кво сега, отслабна покрай боледуването и ... Joy Бъзикам се. Wink

Мъ те, някои хора, караниците си ги просят. Вече втори път ми се случва да чакам пред павилионче да ми дадат нещата и да ми върнат рестото, идва някой и си слага парите на монетника, казва си какво иска. Аз се дърпам леко, все пак нали - дистанция /тва ми е ного хубуу извинение, ич не обичам да съм близо до непознати/, ама тез след мен луди ли са, що ли? Полуде народа, полуде.

# 25
  • Мнения: 9 822
Черпя ви песен за добро утро


Излезе ми музикалната равносметка от spotify за тази година и сега си се радвам на топ 100 най-слушани песни Heart Eyes
Скрит текст:

# 26
  • Мнения: 11 339
Инчееее, шишкииии сте 😂

Дайсче, едно старУ фотУ от миналия месец.

# 27
  • Мнения: 15 317
Шишките имат топлоизолация, топличко им е на тях и на тоя дето ги гушка. Какво по хубаво.
Ето, аз не съм шишка, аз съм с добра топлоизолация. Sunglasses

Пп Ох, като си говорим за шишки все се сещам за един виц по темата:
Лято, комари на рояци точка ком.
-Господиии, изядоха ме тия комари.
-Таа, па, аз толко работа имам, нея я изяли комарите. То, тъй се изяждат 100 кила сланина. Joy Joy Joy

# 28
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Хоп! В снега... да де, в темата. Stuck Out Tongue Winking Eye

Още ли има сняг при вас?

# 29
  • Мнения: 35 968
понамира сe

Общи условия

Активация на акаунт