Спам тема(Празнично - декемврийски СПАМ) - от 01.12. до 31.12.21г.

  • 24 083
  • 1 529
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 571
Мерси, Норе! То и аз взех и от Пепко една, точно червена и честно казано мирише повече от скъпите, които купих за проба Simple Smile

# 46
  • Мнения: 17 616
Само ти ми оценяваш музиката.

мазня се. изобщо не съм я слушал

# 47
  • Мнения: 19 883
Пичове, някой сеща ли се за таз мадама. разкошна.

# 48
  • Мнения: 9 822
Винаги ми е била ужасно красива,но ни една песен не й харесвам Grinning
Осмичке, това ми омириса офиса без да е запалено и с капачка както си беше Heart

# 49
  • Мнения: 17 616
една година нали беше абсолютен хит излизаше и от мивката и после тотално зачезна

# 50
  • Мнения: 19 883
Тя е еднодневка. Неска сутрин гледах за БритМи Спиърс посвещение, ч ебила Стрелкиня. Ного е луда таз. Nomber уан.

# 51
  • София
  • Мнения: 10 584
На пепко свещите са стра'отни! Арома терапи лукс серия взимам. Жълтата е фантастична. Жалко, че наоколо я няма.

# 52
  • Мнения: 17 616
к д влезна у пепко без сертификат

# 53
  • Мнения: 19 883
Последно в Пепко пазарувах с един приятел. Избирахме му неща за новата квартира. Начи да ви светна, имат ного добри нощни ламБи, подложки за маса и чаши за вино на супер цени.

# 54
  • Мнения: 18 300
Правиш изследвания за антитела и може да имаш над 150 (като мен).
Или да имаш под 150 (като ваксинирания ми колега). Трябва да се провери просто.

# 55
  • Мнения: 17 616
каде Лорелодке. във всяка лабратория ли

# 56
  • Мнения: 18 300
Цибалаб, Рамус... кои други не знам.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098

"Съжалявам ама не може да Ви дадем точен час на влизане на Омикрон. Нашите техници работят по въпроса и ще бъдете информирани!"

# 58
  • Мнения: 15 317
Абе след тоя Ковид, ко се надявате да ви ухае/мирише, сякаш сичко е нормално.
От няколко дни усещам един вкус на лимон, сякаш ей сега съм го яла. Киселее ми, отврат(не киселини, те са друго, просто усещам вкус на лимон, пресен, свеж и ужасно кисел). Все едно тъкмо съм изяла резен лимон, а не съм. Ужасно странно. Ше се мре. Къф е ся тоя лимонен вкус. Автентичен.

Последна редакция: чт, 02 дек 2021, 22:41 от Джаста Праста

# 59
  • Мнения: 9 571
Джасте, на мен пък от два дни ми е горчиво. Аз още не съм с възстановени вкус и обоняние напълно, а сега пък това. Ново двайСе 😃😤

Общи условия

Активация на акаунт