Спам тема(Празнично - декемврийски СПАМ) - от 01.12. до 31.12.21г.

  • 24 081
  • 1 529
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 317

Зимно
Бавно, неусетно изтъркаля се годината
Ето го декември помъкнал е зимата

Бяла и красива, студена, мързелива

Подканяща вино в чашите да се налива

Вкъщи да се стои до топличка камина
Да се греят до нея поне по двамина

И мезета вкусни да се режат на тънко
Пък нека е студено и вее вънка.

Но декември си е още веселяк
Носи празници един рояк.

Носи топлина в сърцата
Празник, светлина в душата.

Старата година бавничко отстъпва
Новата година  лекичко настъпва
Носеща надежда за нещо по добро
Ще бъде!!! А, Дано!!!

Автор Джаста Праста. Grinning

Зима, студ, вятър.
Камина, вино, театър.
Празници, елха, трапеза.
Задължение, едно, неизменно.
Писане, във СПАМА, всекидневно, непременно.

Линк към стария СПАМ!

# 1
  • Мнения: 13 082
Пу първа!

# 2
  • Мнения: 18 300
Хоп! В снега... да де, в темата. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 3
  • София
  • Мнения: 35 104
Пу, зад Ария! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 4
  • Мнения: 9 822
Оплюхте ни темичката Grinning

Благодаря, поетеса Джаста!

# 5
  • София
  • Мнения: 35 104
Лорче, саламчето ли ни го играеш?

Джасте, приказна тема, приказна, пу- пу и труд и све! Heart

# 6
  • Мнения: 19 883
Джасте, аз съм коледна звезда. Леко накривена, излишна в повечето случаи, но пък задължителна.

# 7
  • Мнения: 15 317
Гордж, мерси, мерси. Hug Kissing Heart
Пп Главата ме заболЕ от тез картинки докат ги измисля, изгледам, изтегля, постна. Stuck Out Tongue Winking Eye

Норе, Kissing Heart.

Бази, тука излишни нЕма. Kissing Heart

# 8
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Джасте, благодаря за усърдието.

От ебаг сме пазарували 5 пъти. 3 миналата година и два в тази. Хареса ми телешкото от домашна ферма.

# 9
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Джасте, Hug.



Да продължа от стария спам. Питах за този сайт, защото ще ми е удобно да направя една кошница за близките в България. Вместо от тук да пращам и да се чудя дали и кога ще пристигнат. Благодаря ви за информацията. Ще съм благодарна и на препоръки за различни продукти.
Малеее, не мислех, че още се ползва скайпа, поне не както преди. Имам профил там, само с два чата, единият е поради невъзможност да се ползват други мрежи. И посред нощ ме налази някаква непозната особа, такова чудо не ми се е случвало от зората на скайпа. Grinning

# 10
  • Мнения: 11 505
Джасте Heart

Ся, понеже съм без цаки и чета аз, че Арчето ни вика дебили, то било дебели, за малко да я напердаша.

По повод на избирането и ръка да пипне, освеМ ако не пазарувате от некой гурме низагам, няма нужда да се пипа, щото масово продуктите са едни и същи по всички големи вериги, вместо да се бутам с разни олигофрени в супера, аз си лежа на дивана и си цъкам с кеф различните категории, напазарувала съм си екстра и освен това, че ненавиждам да се социализирам в супера, не мъкна и торби. Па вие си пипайте на воля Grin

# 11
  • Мнения: 19 883
Аз пазарувам в квартален магазин. Срещу нас. САседки сме с Майчето Манолова и съм облгоделствана. Имам сички сини сирена, моцарели и алкохоли на достъпни цени. Освен плодът и зеленчукът. Там се прежалвам. Обичам да пробвам аз.

# 12
  • Мнения: 9 822
Янче, като за подарък ли? Гледай фермерските продукти, ако да.

Аз нямам малки магазинчета наоколо, та изборът ми е или онлайн или лидл/цба. Пробвах от любопитство и някакви други онлайн магазини, ама не са ми толкова уредени и заредени и не повторих. А пазара в Слатина е мега зле, иначе щеше да е много яко да им хубав пазар наблизо, на теория и аз предпочитам малки магазинчета.

# 13
  • Мнения: 13 082
Пфф поне веднъж в седмицата, ако не се скарам с някой в супера или в ГТ,  значи съм живяла абсолютно напразно Joy

# 14
  • Мнения: 9 822
Използваш ли вълшебните думички "Госпожо, настоявам да спазвате дистанция". Изригват на момента като га кажа това, а аз се хиля тайно под маската Grinning

Общи условия

Активация на акаунт