Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през декември

  • 78 258
  • 2 595
  •   1
Отговори
# 2 580
  • sf
  • Мнения: 10 194
Моя приятелка ми звъни...
Тя не чете, и не пише тук.
С мъжа ѝ живеят в нещо като отворена връзка, имаше резервация да празнува НГ в ресторант с ъъъ, гаджето си, но той снощи се разболял. Днес и мъжа ѝ е болен...
Няма такава ситуация!
Е на това му се вика от два стола на земята 😆
Моят тийн си е поканил още един тийн и се лигавят като идиоти. След малко пристига баща му с жена си, а аз отивам при едно гадже и ги оставям да се оправят. 😆

# 2 581
  • София
  • Мнения: 10 366
Всеки сам си носи кръста. Аз с един убавец ни мога да се оправя, та едновременно с двама ли. Наздраве за приятелката с двама.

# 2 582
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Донси, направо си построила комунизма:)
Аз съм готова с масата, само дето не успях да се вредя за банята навреме. Моите решиха да си боядисват косите надвечер и изтопиха бойлера.
Ето моите банички

# 2 583
  • Мнения: 12 205

Обмислях новата тема. Ще се наложи да оставя втора част на готварската книга в тази тема и да отворим трета част от януари. Много тежък и дълъг за редактиране стана първият пост, опасявам се с едно леко погрешно движение в китката, да не затрия всички рецепти. Все от телефона боцкам редакциите. Та скоро ще да е.

Последна редакция: пт, 31 дек 2021, 21:35 от 💙 Clo 💙

# 2 584
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Наздраве момичета,
искаше ми се да кажа нещо умно и възвишено, но нямам дар-словото на Карамелка.
Затова само ви пожелавам да сте живи и здрави, вие и близките ви. Да бъдете обичани от човека, който обичате и вие. И ви пожелавам да повярвате в себе си и това което си пожелаете в първите 5 минути при настъпването на Новата година да ви се случи. Всъщност ще ви пожелая това, което си пожелавам от 2 години на себе си - да стане най-доброто за всяка от нас, въпреки че понякога не е това, което искаме.
Ще се видим догодина тук или в новата тема Kissing Heart

# 2 585
  • Мнения: 14 811
Наздраве,общество! Присъединявам се към пожеланията на Якче и Карамелчето!❤ Много се радвам да сме заедно тук,и в добро,и в зло. О'рахал! 😁
От мен бързата салатка:
Скрит текст:

# 2 586
  • Мнения: 1 454
Ай,ай цял ден равносметки правите.
Думите на Карамелка описват и моето мнение! Hug

За мен е ясно,че това е най-хубавата година в живота ми! И причината е ясна.


Наздраве и от мен,мили момичета!
Легнали сме с Малчо и ако скоро той не заспи,аз ще го изпреваря.А ме чака пълна чаша и пълна чиния. Grinning

Последна редакция: пт, 31 дек 2021, 22:16 от Layla•°

# 2 587
  • Мнения: 2 170
Ай,ай, Лейла, ах, че слънчево юначе, ама той направо свети с тая усмивка, чак мен зарази Heart  И с каква фешън риза си го издокарала за празничната нощ, оххх ще го изям Heart Eyes
Ени, слънце мое, много тематична салата, в 0 часа, непременно да й врътнеш стрелките. Гушвам те, а ти нагушкай Синеочето Kissing Heart

# 2 588
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 055

Късметчето на детето от баницата.


Това се падна на мъжа ми, с него нямаме граждански брак.
Не знам, не знам 🤣🤣🤣

# 2 589
  • Мнения: 7 307
Съншайн, моите късмети са същите. Да видим на кой какво ще се падне Simple Smile

Аз вече преядох и ми се доспа. Мога да си лягам Simple Smile

# 2 590
  • Мнения: 14 811
Ойй одеве забравих да кажа за малкото Сисунче,че е много красиво и слънчево! Същото важи и за юначето на Лейла! 😍❤
Карамелче,гушкам я! 🥰

# 2 591
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 055
Съншайн, моите късмети са същите. Да видим на кой какво ще се падне Simple Smile

Аз вече преядох и ми се доспа. Мога да си лягам Simple Smile

Взех ги от Фантастико Simple Smile

# 2 592
  • Мнения: 12 066
Пак изтървах снимките. Тюх.
Поне чумната баница на Съншайн видях.
Караме я кротко с пийването и хапването. Децата шуреят, весело ни е.

Наздраве, другарки! /тук слагам Карамеловите думи🥰/

# 2 593
  • София
  • Мнения: 9 605
Благодаря ви за съветите за маята. Пакетчето беше 11 грама, затова тръгнах да го деля. Обаче ми трепна ръката и изсипах цялото. 🤣 Все пак се получи пухкава и вкусна погача. Доядя ме, че нямах време да правя красоти и само я навъртях на топки, при това не особено равни.


Изпуснах снимките на децата.
Видях 13. Както винаги хубава

Софрите ви са топ .

Тук почнаха да гърмят. Котката се гушна в мен и подскача при всеки пукот. Жал ми е за бездомните животни, които няма в кого да се сгушат.

Детето щеше да чака 12 ч, но заспа преди 22 ч. Още е изтощена от боледуването физически и емоционално. Има нужда от почивка.

Весело посрещане на всички ви! Нека 2022 г ни донесе това, което ще ни направи истински и осъзнато щастливи! И най-вече здраве!

# 2 594
  • Мнения: 2 811
Еее, пак изпуснах децата! Иначе другите убавини ги видях, добре че съм яла. Ние сме сами с тийна и по негово желание драстично смених менюто - ядохме домашни дюнери/мръвката в тях е свинска пържола/. Чакам новата година и като я срешна се хвърлям да спя. Едва гледам.
Панди, при нас цял ден не са спирали да гърмят. Как не им писна, идея си нямам.

Общи условия

Активация на акаунт