Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през декември

  • 78 257
  • 2 595
  •   1
Отговори
# 2 550
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Сиросе, да ви е здраво детенцето!
Аз съм умятна и още вчера направих салатата ( картофи и яйца с майонеза и кисели краставички) и баклавата, остават ми пържолките и гъбения сос, работа за половин час. А, и банички ще правя с късмети, ма този път ще ги направя във формата на мъфини и ще забуча отгоре късметите.

# 2 551
  • Мнения: 9 942
Тарти, страхотна идея!
Аз днес го раздавам традиционалист - две баници с Одрински кори, перфектни станаха.
Няма се изложа пред чужденците Joy
Благодаря ви за пожеланията, момичета 🥰
И тъкмо викам финито, отпускам се блажено и ей го иде тинейджъро с новина - щял да ходи на дискотека в съседен град с жп-то Disappointed Relieved Шъ умръ. А уж трябваше да е спокойна и приятна новогодишната нощ. Сега - на тръни. Не знам, не знам.

# 2 552
  • Мнения: 12 205
Аз токущо установих, че МН е опукал руската салата. Ми хубу, поне няма да се чудя как ще я дояждаме през 22 година. Човек да не си полегне само, виж какви неща стават. Flushed

# 2 553
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
руска салата, патладжан с чесън, картофена салата и няколко туршийки, маслинки...
сармите са готови, пържолите накиснати в някаква адска смеска, от която ще станат неземно хубави.
миУтУ иска заливка на сармите. а моята не е хубава.
с една дума - помагайте. Simple Smile

# 2 554
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 054
руска салата, патладжан с чесън, картофена салата и няколко туршийки, маслинки...
сармите са готови, пържолите накиснати в някаква адска смеска, от която ще станат неземно хубави.
миУтУ иска заливка на сармите. а моята не е хубава.
с една дума - помагайте. Simple Smile
Добриня, аз не заливам сарми или чушки с ориз и кайма, че мойто миУ не ги люби, но доколкото знам, се забърква смес от водата в която са врели сармите, брашно яйце и кисело мляко, май се вари това, после заливаш и запичаш? Или твоето миУ иска нещо по завъртяно?

# 2 555
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
аз обикновено разбивам яйце, слагам кисело мляко, брашно и леко смесвам с врелия сос на сармите.
но не става много гъсто и мойто СЪР-НЕ не го харесва.
в стола заливката била по-плътна и по-хубава.

# 2 556
  • Мнения: 7 306
Кло, ще ти пратя от нашата Simple Smile
Ще стигне поне до Ивановден Joy

# 2 557
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 864
По БНТ почна "Кухня: Последната битка". Та съвместявам и чистенето, и гледането Wink.

# 2 558
  • Пловдив
  • Мнения: 40 840
По БНТ почна "Кухня: Последната битка". Та съвместявам и чистенето, и гледането Wink.
а преди това комедия с Бъд Спенсър и авера му, та се посмяхме Simple Smile

# 2 559
  • София
  • Мнения: 9 603
Сиросче, да е честито новото човече в семейството! Здраво,.щастливо и любопитно да расте!

Елифче, успех в новата работа!

Попи, дано бързо се оправи кучо!

Ени, днес в Джъмбо гледах едни свещи и си казах "Ени по-хубаво ги прави".  Получават ти се нещата! Поздравления!

Добре сме ние. Глася се да меся погача без мляко, защото на ПанТичка й ограничиха приема на калций лекарите.
Та в рецептата са 500 гр брашно и 1 пакетче суха мая. Обаче на пакетчето ми с мая пише , че 1 пакетче е за 1 кг брашно. И сега се чудя да спазя ли рецептата, или да деля маята на половина. Ако някоя опитна домакиня види навреме, ще съм благодарна за съвет

Равносметка няма да правя. Много уроци научих. Добра или лоша, годината отмина.

# 2 560
  • Мнения: 14 811
Панде,според мен раздели маята. Няма смисъл от толкова много,щом пише,че е за 1 кг. Може да сложиш 2/3 от пакетчето за по-сигурно,но чак цялото не.

Това чудо гори от 11 часА. 👀😆 Аз доволен! Обаче е малко аромата. Трябва да видя от някъде на едро,че с тези 10 мл. бутилчета нЕма да го бъде! 😂
Така,направих и аз редената салата с варени картофи,яйца,краставички,колбас,кашкавал и млечно-майонезен сос. В глинената кокошка сложих пържоли и бутчета със зелеви листа. Мезета и пиенЬе има. След малко ще сядаме.

# 2 561
  • Мнения: 2 264
Наполовина маята.
Аз нещо предновогодишно се отчаях, ама ще изведем кучо да се разсея, преди да е започнала пукотевицата в квартала.

# 2 562
  • Мнения: 9 942
Панди, по спомени за 500 гр брашно - половин мая. Ако искаш да си съвсем сигурна, прелисти и още 2-3 рецепти за съотношението. Много се радвам, че сте в къщи с малката и ти звучиш добре.
Ваичка, момиче, ще се наредят нещата, вярвай! Отчаянието е лош съветник. Ако мога да помогна или ако искаш само да споделиш, на лс те чакам Hug

# 2 563
  • Мнения: X
Ваичка, нова година - нов късмет. Днес не се давай на отчаянието, а празнувай. Като минат празниците, запряташ ръкави  действаш.

Леле, колко съм подлааааа! Да не остане по-назад от вашите тийнове, моята Нахалница преди малко ме заврънка да посрещала Нова година с приятели. А познайте кой писа отчаяно по месинджър на Говендър Мой да покани сестра си на купона с неговите приятели? Познахте, moi. Гадината сега щастливее, че щяла да е на купон с "големите". БоШШШкееееее!!!

# 2 564
  • Мнения: 12 066
Панди, за да ти е още по - трудно, аз слагам цяло пакетче. ☺
Ваичка, прегръдка! 🤗

Общи условия

Активация на акаунт