Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през декември

  • 78 320
  • 2 595
  •   1
Отговори
# 2 535
  • Мнения: 18 624
Отрицателна съм. Хелоу парти! Laughing Не ми се похваща. Лягам по повода.

# 2 536
  • Мнения: 1 461
Ваичка,пропуснала съм,че търсиш работа,но имаш и от мен стиснати палци. Hug
И все забравям да кажа,че свещите на Ени много ми харесаха! Браво!

Недовършении приготви и тури капамата да се пече и пак отиде да си рови по джипа. Unamused

Много ме е яд,че не мога да спя в светлата част на деня.Никога не съм го правила,не става и не става.А така добре щеше да ми дойде.Поне ще полежа до детето.

# 2 537
  • sf
  • Мнения: 10 210
Като стана дума за равносметка, и аз не мога да се оплача. Не пътувах, даже и на море не ходих , но пък сме здрави. Децата са добре, кучо също. В работата съм добре. В живота ми се появи човек, който не бях виждала от години, надявам се да остане повече и да има развитие. 🙃

# 2 538
  • Пловдив
  • Мнения: 40 889
Ах, Донсиии...ква любвеобвилна натура си ти Grinning  каква зодия беше? Simple Smile

И аз искам да мога да поспя, че 7 е далеч...

# 2 539
  • sf
  • Мнения: 10 210
Овен 😁

# 2 540
  • Пловдив
  • Мнения: 40 889
пу-пу! Уплаших се, че ще кажеш Козирог, та...пфууу, отдъхнАх си Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 541
  • Мнения: 6 496
От свещите искам и аз. Нареждам се на опашката. Освен, че са красиви, миУту много обича такива неща. Пък си ги пали, па си ги изравнява 🤣  ИНаче се оправдава с романтиката, но за мен си чиС пироман 🤣 Щото,такова, Козирог и романтика...аз и Джулия Робъртс 😂 Не ме ловЯт мн тези неща..

Ваичка от сърце ти желая да си намериш твоето място!
На Елиф, честито за новото! Успех там!
Сиросче, честито! Знам, че радостта е половина, но бебока да е с късмет и в здраве да расте!
Ще се опна и аз малко, нерде купон ме чака до ранина...

# 2 542
  • Мнения: 7 356
Юху, Попи, много се радвам! Адмирации и за постъпката - малко хора биха се тествали.
Панде, добре ли сте?
Ваичка, Ени, сигурна съм, че слънцето скоро ще пробие облаците и всичко ще се нареди Hug

Хм, равносметки не обичам особено, но съм доволна от годината, пу-пу. Предишната беше по-тежка. Здрави сме, оправяме се, успяхме да си позволим почивки, пообиколихме напред-назад из страната, видяхме места, които не бяхме виждали. Днес между баниците и салатите успях да уредя служебен ангажимент, по който ще работя през първите три месеца на новата година.  Новогодишни обещания избягвам да давам, защото после обикновено не ги спазвам Simple Smile

Руската салата и баницата са готови. После трябва да направя свежите салати, мъжете отговарят за мезетата и месото. Чакам да мине 16 часа да побръмча с прахосмукачката.

# 2 543
  • Мнения: 10 920
Само аз ли разбрах, че племенникът на Сирос е на годинка Blush живо и здраво да е детето Simple Smile
П.п. сега видях, този пост съм го пропуснала, за друг си мислех. Добре дошло на новото човече, късметлия да е.

Аз приключих за таз година. ММ наряза матр'яла за салатите, обърках руската, ама много горчив зехтин се оказа, та сега понагарча, ама ще си я изядем Simple Smile

Елифче, хубави хора да има на новата ти работа и да се чувстваш удовлетворена. Heart

Попи, имам един айсберг, къде си да ти го метна?

За трети път пиша, преместих се на телефона, че на лаптопа два пъти как докосвам тъчпада за секунда трие пущината.

Харесаха ми менютата ви Fork And Knife

# 2 544
  • Пловдив
  • Мнения: 40 889
Ули, къв зехтин на руска? Thinking

# 2 545
  • Мнения: 6 321
Сирос има на гости мъниче на годинка,Ули, междувременно пак е станала леля 😁
Тенджера млечна е готова,Скъпия отвори вискито 😂
Не можах да спя,Дребен само час.Искам да е вече 21 и да се паркирам в леглото.

# 2 546
  • Мнения: 2 170
На слънчевата Ваи пожелавам от цялото си сърце, скоро да открие мечтаната работа. Ваи, отпусни душичката Heart
Всичко е готово, мама е надминала себе си! Питката само втасва още, ще я пекнем по-късно, да е топла. Мисля си как неусетно се променя животът. На този ден винаги съм била на фризьор, още от ноември съм обмисляла нов тоалет, избирали сме заведение... По навик бях си запазила час за  фризьор за днес, но го отстъпих на любимата ми Захарна пръчица, а аз отидох вчера. Нека се чувства неотразимо детето, голямо важно, че аз няма да съм с прясна прическа, на дивана, пред екрана с айряна... Обади се приятелка да минем през заведението им, ако имаме желание. Питах може ли по пижами, казва- естествено Simple Smile))  Шегувам си се аз, но е притеснително, че ме е превзала такава инертност, през Новата трябва да намеря опорна точка, която да ме извади от пижамите.

# 2 547
  • Мнения: 10 920
В майонезата, Мисти. Правя си я с прясно мляко аз.

# 2 548
  • Пловдив
  • Мнения: 40 889
В майонезата, Мисти. Правя си я с прясно мляко аз.
ааа, домашна бъркаш ти Simple Smile Разбраф...

# 2 549
  • Мнения: 1 497
Сиросче, честито козле! Да е живо и здраво! Както и вие, включително и Кили! 😀
Направих руската салата, мариновах пИржолите, бухнах гювеч със сармички у фурната и ся полягвааам!
Елифко, успех на новата работа!
Ваичка, и на теб!
Кармелита, ногу ти й убава пижамката! Сетих се и аз, че някъде из дебрите на гардероба имам и аз! 😀И язе е като Пинко! Само дето на килограми, идем кат прасето Пепа😀😀😀!
Панде, как сте?
Ша спа, шшшшшш!!

Общи условия

Активация на акаунт