224 светещи коледни украси в НЕМСКАТА тема

  • 23 923
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 466
Ама то нали локдауна  зависеше от заетостта на болниците,не от бройката на позитивно тестваните! Ние сме поредна седмица с инциденц над 600-700,но все още децата са присъствено...

# 721
  • Мнения: 6 702
Бибит може и така да стане. Добра идея.

# 722
  • Немция
  • Мнения: 6 875
В НРВ по принцип обмислят вариантът с изтеглянето на коледната ваканция напред, ще видим какво ще стане.
Четох, че в Sachsen-Anhalt са го решили вече, май още някоя провинция също.

Белла, представям си те с бял пчеларски костюм и жужащи пчели около теб като антистрес-програма. Laughing

# 723
  • Мнения: 6 702
Да готино ще е . Да си жужат наоколо. Но ей такива неща като белите пчеларски костюми и пр. ме спират. Ако успея да уморя пчелите , за които ще ми е супер мъчно, ще се чудя какво да правя с всичките неща .
В най-голяма паника обаче май ще изпаднат няколкото останали на служба докторя ако се окажа ожилена и с алергии и се паркирам дългосрочно в някое интензивно легло.
Ще го обмислям от всички гледни точки .

# 724
  • Мнения: 9 152
При мен са решили да не изтеглят никакви ваканции.. а бройките са високи, референтното число за града ни е около 400.
Хубавата новина е, че масово се отвориха ваксинационни пунктове.
А днес беше едно хубаво слънце, грейнало и топлещо! Почувствах се почти като предпролетно.Simple Smile
Скрит текст:
но цял ден бях много тъжна, не мога да приема смъртта на приятелка на сестра ми, която почина в събота от Ковид, остави 11 годишен син. Най- добрия приятел на сина на сестра ми остава сираче....

# 725
  • Немция
  • Мнения: 6 875
Катеричке, много тъжно. Disappointed Relieved

Тъй като утре няма да намеря време, сега изцвъках НОВАТА ТЕМА.
Aко Лаутербах ви е трън в очите и смущава спокойния ви сън, може и да го изтрия. Wink

Общи условия

Активация на акаунт