Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 74 106
  • 2 570
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 170
Панди, нямах такива инструкции, моят сърдечен байпас твърди, че точно така го е прилагала на децата си без проблем, но аз съм  била "лигличка с нежна кожа" Joy
ПП  Честита Коледа, Нова година, Баба Марта, именните дни и Великден Stuck Out Tongue Winking Eye

# 46
  • Мнения: X
Минавам на бегом да се оплача от Ули, която ми пусна мухата за пастет с ябълки и от Сирос, от която е мухата за фламбирането. Да знаете, ако направя пожар с фламбирани патешки дробчета и ябълки, тези двете са виновни.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Ще следя изкъсо Wink

# 48
  • Мнения: 12 013
Ай сега, идвам с вино, да гасим пожара Stuck Out Tongue

# 49
  • Мнения: 10 887
Ааа, аз с вилицата ще идвам, само пиши навреме да не те мисля в това фламбиране.

# 50
  • Мнения: 1 898
Ей тъй кат стани начииии... ма да му е за урок на ММ/моят маймун/, като ме кара да върша мъжка работа...
Тече маркучът на душа и понеже сме само с маркуч и слушалка, без стационарна част /не знам така ли му се вика на оная твърдата тръба на душа, дето е закована за стената/, требе да се смени, ама требе още днес да се смени, за да можем да се къпем... И ми вика сутринта - ей ти старата част, отвил съм ти я, отиваш в Рила или Практикер да купиш нов комплект със слушалка направо и да гледаш от старата част дали краищата ше са едни и същи...
Хубу. Ама аз са наврях в Баумакс. Намерих евтинки /ползваме евтинки, щото синковецът, докат се къпе, си играе с тях и често ги сменяме, та да не ни е яд, а и щото ММ е лек скръндзунгел понягкога/ и му звъня да го питам за последно да вземам ли. Той ми вика - аз къде те пратих, ти къде си отишла. Придружено това от леко мрънкане, щото по-тежко не може, на работа е все пак. Ядосах се, изнесохме се с баткото от Баумакс и му викам - Добре, като искаш Рила, отивам в Рила и квото ти взема, това ще ползваш!!!
Отидохме в Рила, намерих ги къде са, харесах един комплект със слушалка като старата ни, с три степени на струята да си мия пътечките и весела я вземам. Звъни ми ММ и вика - аз ше закъснея, слагай душа да видим дали работи. Ши го сложа бе, по цял ден душове слагам... Кой край от маркуча, питам го, е на чучура и кой на слушалката... и той се хили - ми виж стария как е сглобен и го напмрави по същия начин... Имаше някви гумички и на двата края, решавам, че са за махане и тръгвам усърдно да ги чопля, мърморейки как са ги навряли... Добре, чеи съм мърморела, щото тия гумички хич не били за махане, ми били част от накрайниците... Ма той си е виновен. Завих го накрая, и от двата края го завих и ми вика - сега да го стегнеш с ключа. С кой ключ, скъпи - ми с оня, дето съм го оставил за тая цел на шкафха зад тебе. Хубу, намерих ключа, той не влиза... открих, че се разширявал с едно, дето го въртиш и горда от себе си, стегнах гайката. Пускам - ми супер, отникъде не тече, сичко наред... Обаче - видимо маркучът по-къс от стария. Вадя, налагам, меря - ми той новия само 1 метър дълъг. И ми се нерви ММ чак - аз, вика, как ше се къпя ся, клекнал ли, с тоя къс маркуч... да ходиш да го връщаш. Ей тука не е познал, аз да се излагам с връщане. Както ще да се къпе, се ми е тая... Да е мислил.

# 51
  • Мнения: 2 170
Мързелотич, вия като пресипнал койот Joy Kissing Heart
Моите майстори минаха първа ръка финиш. Ма трябвало и втора, па после да изсъхне, па да се шкури, корнизи да се лепят и чааак тогава боя. Пиша още две седмици мизерия, преди паркета.
Иде ми да се самонаритам, но казах, на Недовършений, че утре ще отида да свърша оная работа, дето е на живот и смърт, щото предпочитам да се влача, отколкото да слушам безконечни тиради...

# 52
  • Мнения: 9 871
Мързелота Joy
Опасна жена си, ей!

# 53
  • Мнения: 1 634
По принцип първо число на месеца ми е мноооого гадно.
Ама не и днес! Всъщност гадно си е, ама така не съм се смяла от много време!
Ренко, тЪз кокошка уникално сладка! Ще си я лепна на стената, за да гледа строго вместо мене Joy

Кара миа, извинявай, но /повтарям се/ описанието на твоите страдания ме карат да се смея с глас и сълзи!


Мързелотке, моля се ТМ да не е над 2 метра, щото със сигурност ще мааш гащи пак за шнур Joy

Не се оплаквам - за първи път на първо число не съм скроила план за нечие убийство, благодарение на вашите приключения  Grinning

# 54
  • sf
  • Мнения: 10 153
Уф, че мразя първа смяна. Прибрах се в 14:30, разходих кучето и полегнах на дивана за малко. Та като откъртих досега. След малко пак ще го разходя и то станало време за лягане, че утре в 4:50 наново. 😆
Прияде ми се печена тиква с много орехи и стафиди.

# 55
  • Мнения: 1 446
Ей така обичам,като вляза тук са се посмея с историите ви! Hug
Благодаря за темата и нека в нея има повече смешни оплаквания!

Честит рожден ден на прекрасната Синеочка! Heart

Както разправях наляво и надясно,че не ми влияе смяната на часа,така набързо съжалих за казаното.Странно ми е,все гледам часовника,а и на детето режима се чудя как да наглася! Rolling Eyes

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Туристките планинарки да дадат съвет за импрегниращ спрей за обувки Simple Smile в Лидл има един, ма става ли за гортекс, не ли...Rolling Eyes

Никой не е сипАл ли? Simple Smile ади, де! Аз влазЯм да съ чипкам, да наваксате доде дойда пак Wink

# 57
  • Мнения: 12 013
Аз сипвам. Главата ми е компотена. Не видя се и ХОто, детето се пощуряса, майка му истеряса. Цял ден караме на мобилен интернет, а булсатком за 1085 път, ни се извинява за неудобството. На всичкото отгоре, корабът Вера су и канадското гражданство на Кирил Петков, вече и от хладилника ще почнат да изкачат. Чакам МУ, да звънне и да си го отнесе подобаващо.

# 58
  • Мнения: 6 470
Герата, значи всичкото ти невървеж от първото число на месеца, е намерил мен. Днес ми беше от ония дни, когато нищо не ти върви 🥴 Което ме извади извън релси, което е правопропорционално на невървежа. Ако ме разбраФте, добре щеЙ.
Кро, няма ли се върнеш 😔
Карамелота, като правеше Танчето навремето такОв к- с, слагаше вестник, найлон... не се слага дайрЪктли на кожа. Дано мн не те боли 🤗
Шнура мр рзахили с глас. Мързелота.. баш майсторската си я свършила 🤪
Добре и тя..
Чакаме Уиш, да каже ся, ще тръгваме ли с маркучите на Мързелотата да гАсим, или не 😂🤭
Девойката със странно повръщане на странен период- гастрит, рефлукс? Съгласна с мнение за гастро преглед.
Реанимирам, че утре рано ме чака същата смяна, дано вървежа е друг поне.
Бърд кво има из Гибралтар? Поздрави тамЕ 🙂

# 59
  • Мнения: 9 871
Цял ден караме на мобилен интернет, а булсатком за 1085 път, ни се извинява за неудобството.
Сиросче, наскоро и аз сърбах тази попара ... не помня писах ли тук. Доставчикът не ми се извини, а каза - госпожо, в договора пише, че при аварии срокът за възстановяване на уайфая е 72 часа. Алоу, ти проспа ли новата реалност и хоумофиса, бе?! Кви 3 дни и кви 5 лева???

За импрегниращия спрей не мога да помогна, ама ако някой се включи, ще слушам и аз Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт