Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 74 176
  • 2 570
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 311
Спуках се от хилеж ей ся.Гедам нов мейл имам,със заглавие "Имате ли влага? Решението е лесно:)" 🤣🤣🤣.Па то било от интернет магазина,от който купих влагоуловителя.Ма то тъй става,като не чета първо подателя,пък и избирателно.Щото било:"Имате влага?..." Муня 😁
Палнах камината,привършвам с вечерната доза мавруд.Дано шефчето е благосклонно и поспим повече тази нощ.

# 61
  • Мнения: X
Чакаме Уиш, да каже ся, ще тръгваме ли с маркучите на Мързелотата да гАсим, или не 😂🤭
Уиш мляска пастет, намазан върху омлет и го полива с останалото след пожара, пардон, фламбрането бренди. Ама си затраях пред Уишмастъров, че съм посегнала на безценното му намсиколкоси годишно бренди, че ако разбере, че съм го палила над патешки дроб, ще се гътне от възмут.
За девойката на Попи само ще кажа, че до ден днешен и аз имам подобни изпълнения, но не мога да съм полезна, защото сумати години не отивам да си пусна изследвания и си карам така. Единственото утешение е, че след толкова години още мърдам, значи не е смертелно опасно.

# 62
  • Мнения: 1 913
Наздраве...
Дойде свекърва ми, донесе 5 катми, ена тава пица, три пакета домашна кайма и три изчистени ципури. А, и шоколад аеро дарк на Линдт...

# 63
  • Мнения: X
Мързелота, за пръв път в живота ми ми се прииска да имам свекърва. Така се случи, че за два брака никога не съм имала свекърва. Но дарк аерото на Линдт и домашната кайма ме навиха.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 40 840
Мързелотка, начи доде мама и  веднага го отсрами ТУ, налЕ? Wink  ся да смени шнура Simple Smile

Поръчах си дънки...точно такъв цеювят исках, ма модела не е моя Confused сефте удрям греда...поне полото е ок.

# 65
  • Мнения: 12 066
Уиш, от къде патешки дроб деееее?

Мързел, люто завид.

# 66
  • Мнения: 18 571
Не мисля, че има гастрит,. Няма никакви други оплаквания освен спорадичните епизоди с повръщане и разстройство сутрин. Re днес предположи за киселини, но и такива отрече да е имала скоро. Ще запазвам час за гастро и ЛЛ това ме насочи. Ще пусна и изследванията, които Пандето ме насочи.

Панди, а добър детски гатсро?

Уиш, и майка ми каза, че е имала такива епизоди, и тя като тийн. При нея май от жлъчката било.

# 67
  • Мнения: 10 909
Добре, че си забърках одеве нещо за ядене от остатъците в хладилника, днес всеки се спасява сам. Че сега като ви прочетох щях да огладнея рязко.

Сирос, патешки дроб в Кауфланд съм виждала, замразен.

# 68
  • София
  • Мнения: 18 730
Да се запиша, първоноемврийски.
Благодаря, а темата. Heart

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 40 840
НачЕ...искам честно мнение. Баба Меца или щерка и виждате? Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: пн, 01 ное 2021, 20:27 от mystic woman

# 70
  • France
  • Мнения: 12 910
Дай Боже всекиму такива свекърва.
Май развалих режима на Славчо тази вечер. Дано да не е фатално за нощта, която идва.

# 71
  • Мнения: 7 306
На тоз пастет дали ще му ходи мавруда на Ренко? Облизвам се като котарак с вашите вкусотии. За шоколада на Мързелотка изобщо няма да споменавам. Свеки за пример си има тя.
13, муймуни има на Гибралтар, сладурски макаци Simple Smile
С главобол съм, два часа се взирах в някакви миниатюрни цифри.
Мисте, ма каква баба Меца, моля ти се, идеална си. Блузата от H&M ли е?

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 40 840
Да, полото е супер, ма дънките Confused

# 73
  • Мнения: 12 066
Не са твоя модел, Мисте. Блузата ми харесва обаче. На снимка 2 си топ.

# 74
  • Мнения: 7 306
Дънките на първата снимка - по-скоро не. Вторите много ми харесват.

Общи условия

Активация на акаунт