Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 74 109
  • 2 570
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 871
Баба Яка, да ги нямаме такива, хвалби без снимки не се признават.
И аз искам да ме вземете в Гибралтар. Моляяя, моля.
Попи, странен е вашият случай  ... нямам предположение, но ще споделя нещо от бебешката възраст на тийна. Да е бил 7-8 месеца, всяка вечер след храненето повръщаше на фонтан. По никое друго време. И така над месец. Докторите вдигаха ръце, демек - спасението на давещите се  ... знаете. Тогава случайно разбрах за институт на БАН, където правят истинско, живо мляко с всичките му вътре бактерии, дори и безлактозно имаше. Започнахме да вземаме и чудо на чудесата - детето се оправи. Давам го просто като инфо.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Елиф, а сега съществува ли тоя институт и може би да се поръчва?

Ени, супер! Нека има радост за децата.

# 32
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Елиф, ето ги, не са нещо специално, но аз обичам точно такива обувки.

Скрит текст:

# 33
  • Мнения: 2 170
Любими мои, тествах се и за първи път се радвам, че нямам общо с кралски атрибути!
Благодаря за пожеланията за скорошно оздравяване!
Жаки, късно те прочетох за кремчето, вече съм си вкъщи, но ще изстрелям Убавецът да го издири.
Якче, Елифче, слушам и изпълнявам - нема да стъпя в каторгата! То и да искам, мисия невъзможна де, духам се през 5 секунди...
Къщата ми е пълна с майстори - финосват, каквото и да означава и са адски шумни. БЛЯКС! НО е началото на края!
Бърд, имаш страхотна работа! Кажи има ли хепиенд финала Simple Smile
Малкото Попи да се оправя веднага!
Оплаквам се, че колкото и да ми е зле, апетитът ми не секва, бе!

# 34
  • Мнения: 9 871
Мисти, не зная ... Софиянки може нещо да поназнайват.
Даже името на института съм забравила.

Редактирам: баба Яка и моите са такива! Туристическите Stuck Out Tongue Winking Eye
Със здраве да си ги носиш!

# 35
  • София
  • Мнения: 13 699
Попи, да няма киселини детето? Понякога не се усещат, а предизвикват подобни реакции.
Кара Миа, оправяй се.

# 36
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Честит празник, общество!
Здрав и топъл да е ноември!

# 37
  • France
  • Мнения: 12 572
Хайде добър ден и от мен.
Октомври беше егати шибаният месец, дано ноември да е по-добър. 💩🤯

# 38
  • Мнения: 5 707
Честит празник,хубав ноември и успешна седмица! Айде да си тръгват и последните туристи,че много ми омръзнаха!

# 39
  • София
  • Мнения: 13 699
Сиун, прекрасна снимка. Така описва настроението ми в момента.

# 40
  • Мнения: 5 707
И моето!
Не е моя обаче,от местен фотограф е и е от вчера от плажа пред нас.  Хареса ми и споделих с вас!

# 41
  • Мнения: 2 170
Сис, живееш на удивително място, а снимката е направо магична.
Как е Беболина?
Звъни ми МН и  ме пита подобрявам ли се. Поласкана от загрижеността отвръщам, че съм по-добре и чувам - А може ли да свършиш малко работа???
МООЛЯЯ???  Боже, нямам време да умра на спокойствие.

# 42
  • Мнения: 5 707
Добре е Карамел, благодаря,че питаш! Фалшива тревога бих онзи ден,нищо му няма на детето ми!

# 43
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
брало си Й лайката - сменили часа, сменят и месеца, на маймуни ни направиха!
и до сега наваксвах!
коматозният тюлен да грабне тънко длето и на камък да запише: "когато душата ти казва: "ракията се приема вътрешно!" - слушай я!"

някой попита дали тук се празнува Хелоуин. не знам. в комплекса ще се празнува на .... Wink 5 ноември!
не питайте. аз попитах и сега всички са ми сърдити.
имае хора от безкрайно много страни, някои от тях са традиционно празнуващи, а и най-важнот ое децата да се забавляват, та ще отбележим празника. Simple Smile
Скрит текст:


аФтупуртрет!
И украсата




четох, четох... рецепти се размятаха... реших и аз да съм добра домакиня, че ич бива ли всички да са яли гурме печен лук и чесън, само моите да ходят сиротни и неопитали.

заредих и двете отстрани на тавата с риба и зачаках заслужени похвали.
да, ама не - без Петко Бочаров.
извадих всичко заедно и....
рибата добре;
лука изпечен, чак карамелизиран;
чесъна се пекъл, пекъл... та чак се овъглил.

следвайте ме за още кулинарни изцепки. Wink

някой споменаваше "деструктурирана лазаня".
ще припомните ли на доброто другарче?
пък утре, живит и здраве, ще давам още съвети как да овъглите нещо във фурната.

# 44
  • София
  • Мнения: 9 551
Здравейте! Честит Денн на народните будители!

Във Вайбър получих поздрав от позната: Честит Ден на независимостта.

Карамелче, съчувствам за така колоритно описаните страдания. Но да питам - преди да сложиш ракиения компрес намаза ли си кожата с мас или  мазен крем? Това би трябвало да предотврати именно изгаряне. Мен поне в детството все с мас ме мажеха преди да  ми лепнат гадната ракия.

Попи, задължително гастроентеролог според мен. Мистичето правилно си спомни за моите тревоги с Малката Пандичка ( благодаря за внимание, Мисте). Дано при Малкото Попи по-бързо се случи диагностиката.
Изхождайки от нашия опит, бих препоръчала да изследваш Калпротектин от фецес. Според обясненията, които получих, това изследване спестява правене на
гастроскопия и колоноскопия при деца.
Също и за глисти и други чревни паразити може да я провериш. Понякога не се забелязват в изпражненията, но правят мизерии и могат да протекат с нехарактерна симптоматика.

Всичко това си го назначих на детето сама , защото гастроентеролозите ми се смееха в очите. Според тях се притеснявам излишно.

В крайна сметка по неочакван начин в неочакван момент и място получих задочна консултация по документи със специалист, който каза, че вероятно се касае за Синдром на раздразненото дебело черво . След година ходене по мъките.
Минахме курс Боуен терапия. Имаше известен резултат сякаш, не перфектен, но по-добър от всичко, което направиха традиционните лекари. И ПанТичка непрестанно пие Омнибиотик Панда. Пробвах да го спрем, но отново започна да получава болки.

Общи условия

Активация на акаунт