Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 74 105
  • 2 570
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Ей, кво е туй заблудено пиле, бе? Найш ко ша му са случи кат доде Мързелота, а? Satisfied

Всем привет!
Да се намърдам в новата тема и новият месец...и от мен кафе, приемате ли? Wink за ХОфисните спешъл ...

# 16
  • Мнения: 18 473
Щерката пак се събуди с разстройство и гадене, което след известни уговорки, премина в повръщане. И след това, все едно нищо. Олеква ѝ и става като нова. Доста често започнаха да се случват тези епизоди. Преди 2 седмици пак стана така. Идеи от къде да започнем да търсим причината? Не би трябвало да е от храната - и сега, и предния път съм я виждала през деня какво яде.

Добро утро и благодаря за темата! И аз не се наспах, а ХО по принуда заради близката среща на щерката с тоалетната, започва.

# 17
  • Мнения: 10 887
Попи, пусни й изследвания за хеликобактер може би.

# 18
  • Мнения: 12 013
Попи, аз бих се обърнала към личния за насока.
Казваш не е от храна, но да не би конкретна храна да го предизвиква тво? В смисъл не, че на храната й има нещо, а конкретно тя да дразни стомахчето на детето? Ама как го написах.

# 19
  • Мнения: 7 243
Цоп и аз тук!
Кло, благодаря за темата.
Мисте, приемаме кафе, но и кроасаните няма да върнем Simple Smile
Спокоен да е ноември, по-малко поводи за оплаквания.
Честит празник на всички!

Аз от сутринта съм се пренесла в Гибралтар. Нищичко не знаех за това място, стана ми интересно. Чакат ме цял куп скучни данъчни документи, но първо да приключа с гибралтарската разходка.

# 20
  • Мнения: 1 898
Брутру
Туй пили /по нашенски/ нещо твърде много перушина е завъдило... напрао ме засърбяха пръстенцата...

Трябваше днес да събудя лос чаветас в 7,15 и да ги изгърча да бързат, преди малката да се сети да ми съобщи с примирено изражение, че днес точно няма да учат... да е казала по-ранооо... снощи например.

И на един от изходите на квартала е станала катастрофа /те щото са много тия изходи/ и е затворен и положението е ... неам думи.

# 21
  • Мнения: 9 871
Добро утро, общество! Едва ви настигнах.
Честит рожден ден на Синеочка! Здраве, весели и безгрижни детски дни й пожелавам.
Жаки я изпуснах, но останалите снимки от украсата ме впечатлиха. Браво!
Пастетът с ябълки също ми хареса. Може и да пробвам.
Карамелка, посмях се с колорита на изказа ти. Иначе съчувствам. Бързо възстановяване и моля те, предпиши си седмица далеч от каторгата. Ще си като нова.
Бърд, ти пък кво правиш в Гибралтар? 🙄

Кло, за теб и новата тема

# 22
  • Мнения: 12 992
Кармелче, за шията пострадала от лечението с раЧия - от аптеката крем Витасин за изгаряния, вълшебен е. Мирише малко гадно, че се прави от лой и билки, но е уникален! Винаги имам, за опарено пръстче, за изгорено от слънче, за ожулено коляно за всичко става.
Спах аз не лошо, от 1 до 7 и после Жаки дойде да се гушкаме и пак заспахме до сега:)

Честит ден на народните будители, ако имаме учители да са здрави и да учат децата ни!

# 23
  • Мнения: 14 790
Добро утро и честит празник.
Благодаря ви за честитките! 🥰
Видях ядене, видях тикви и нищо друго.

# 24
  • Мнения: 7 243
Елифче, работя по един сериал. Мислено съм в Гибралтар, физически дремя пред компа.
Забравих да заръчам на Карамелка да оздравя бързо и няколко дни да си почива активно. Каторгата няма да избяга.

# 25
  • Мнения: 18 473
Сирос, разбрах те. Замислих се, общото между последните два епизода са картофи на обяд и вечеря. Предния път бяха печени от пиле с картофи, а вчера на обяд пюре и вечерта бяхме на гости, имаше картофи соте. Между двата епизода картофи не е яла. Не готвя пикантно, веднъж на високосна пържено (ако не броим палачинките на баща ѝ). Наистина не се сещам какво може да я дразни.

Ули, възможно ли е да е бактерия според теб без други оплаквания? От година насам, може би за 5-ти, 6-ти път ѝ става така. Преди си мислех, че кара някакви ентеровируси, но се случваше през 2-3 месеца. Сега е много скоро. И са по един и същ начин. Еднократно разстройство с еднократно повръщане сутрин. След няколко часа се примъква гладна.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Бърд, пак да кажа...благородно завиждам за интересната ти професия Relaxed

Ени, имаше ли празник у дома?

Попи, и аз се зачудих за бактерия...поразрови се и пуснете изследване. Може и да е някаква непоносимост от типа на глутен и т.н... Гастро да посетите.

Което ме подсети за малкото Панде...отшумяха ли и проблемите на нея?

# 27
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Добро утро, благодаря за кафетата и физически вече съм на второто кафе и вече едното очо е полуотворено та мога да ви прочета.
Днес още не съм съвсем пушка, но мога да стрелям. Много по добре съм от вчера и до довечера смятам да забравя, че ми е имало нещо.
Много съм разочарована момичета, не ставам за кралица, ще си остана от простолюдието. Снощи за сефте в живота ми си направих тест и е негативен, така че не съм коронована, обикновено вирусче съм си лепнала.

Бърди, вземи ме с теб в Гибралтар, много ти е интересна професията. Я сподели от какви езици превеждаш, може и да си казвала, но да съм пропуснала.

Хайде прекрасен ноември ви пожелавам момичета, после пак ще се разписвам - може би Stuck Out Tongue Winking Eye

# 28
  • Мнения: 14 790
Мисте, имахме. Приятелски семейства дойдоха, а с приятелката й си говориха по вайбър. Имаше танци, смях, добре беше. Дано догодина се промени обстановката и да можем да го направим както трябва, с дечица в сладкарница или детски клуб.
Да се оправяте всички болни, много страници изчетох и не запомних много, но да сме здрави всички. Май Карамелчето и малкото Попи, Бабчето сега прочетох, че е по-добре.
И други неща исках да пиша, ама старост нерадост... Забраих.
Кло, мерси за темата, дано е пълна с хубавини и месеца да ни е слънчев и спокоен. 🥰
Забраих да споделя за Хелоуин-тъкмо седнахме с гостите и спря тока. ММ погледна през прозореца и видял деца да бягат, а таблото ни отворено. Та излезе да раздава правосъдие, щото те дори не са чукали за лакомства, а направо на пакости. После минаха съседчетата, обещаха другата година да вземат и Синеочка с тях. 😊

# 29
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Карамелчик, пропуснах да ти се скарам. Бързо да се оправяш и да влизаш в релси и стига с тази работа, я вземи се постави най-накрая на първо място. Ако ти не се поставиш, никой няма да го направи - да ти напомням ли пак за магарето Stuck Out Tongue Winking Eye
Слушай Елиф, виж какви умни неща ти дума.

Да споделя че забравям вече 2 дни, в събота ми дойдоха първите обувки, които поръчвам онлайн и съм много, ама много доволна. Направо ми залепнаха, така че съм екипирана за зимата и снега, но тихо, по-добре да не идва.

Общи условия

Активация на акаунт