Избор на домашен принтер

  • 15 578
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4
не ми трябва за снимки, но ваучер, билет и много документи са цветни и изглеждат по-добре така

# 61
  • София
  • Мнения: 2 919
не ми трябва за снимки, но ваучер, билет и много документи са цветни и изглеждат по-добре така


Там е работата, че м/с принтери имат лошия навик да засъхват и после да стават само за кофата с боклук. Естествено уж има някакви програми за периодично самопочистване, но пък те харчат мастило без да има някаква свършена работа и само леко отлагат неизбежния финал. Разбира се и парите, и крайното решение са си ваши. Моят пост е продиктуван от личния ми опит Hug

# 62
  • Мнения: 6 560
Това кога се случва? Моят м/с Епсън си работи без проблем вече 6-та година. Лятото е оставал по повече от месец "без работа", не е засъхвал, дори и в летните софийски жеги. Има си функция за почистване на дюзите, не ми е направило впечатление да хаби мастила в необичайно количество.
С коя марка и модел имате лош опит?

# 63
  • Мнения: 4
Имам HP 1610 PSC, вече на 17г. Закупен нов от Метро и ползван само за домашна употреба. 3400 страници е отпечатък, не създава проблеми, но консумативите са му много скъпи вече. Зареждане със съвместим е проблем - когато реши го отхвърля, нищо, че има мастило. Не е засъхвал и все още принтира много добре, но е скъп за подръжка вече

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
Споменатите цветни Canon и Epson са на съвсем друг принцип спрямо стария ви.
4 отделни цвята, голям капацитет. Ниска цена на мастило и ниска себестойност на копията. Това,  което е важно  е да се печата, без притеснение за преразход.

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 4 019
Имам HP 1610 PSC, вече на 17г. Закупен нов от Метро и ползван само за домашна употреба. 3400 страници е отпечатък, не създава проблеми, но консумативите са му много скъпи вече. Зареждане със съвместим е проблем - когато реши го отхвърля, нищо, че има мастило. Не е засъхвал и все още принтира много добре, но е скъп за подръжка вече

Купете си HP с WiFi за да можете да ползвате план  около 10 лв на месец е.

# 66
  • София
  • Мнения: 2 919
Това кога се случва? Моят м/с Епсън си работи без проблем вече 6-та година. Лятото е оставал по повече от месец "без работа", не е засъхвал, дори и в летните софийски жеги. Има си функция за почистване на дюзите, не ми е направило впечатление да хаби мастила в необичайно количество.
С коя марка и модел имате лош опит?

С Brother, модел не помня. Беше специално с формат А3 заради печат на снимки.

# 67
  • Мнения: 4
не виждам смисъл в покупка на НР с месечен план - едва ли ще принтирам повече от 60-70 листа на година

# 68
  • София
  • Мнения: 10 583
В работата единият ни принтер е на Епсон, не знам дали е точно този модел, но е идентичен. Наскоро пенсионирахме предходния сходен, който беше на над 6 г. и на него се печаташе много!

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
не виждам смисъл в покупка на НР с месечен план - едва ли ще принтирам повече от 60-70 листа на година
За такова натоварване се ориентирайте към черно-бял лазерен.

Общи условия

Активация на акаунт