Коремът вече доста натежава, ОКТОМВРИ бързо наближава - Тема 14

  • 29 172
  • 759
  •   2
Отговори
# 750
  • омъжена
  • Мнения: 589
Споделям две неща

# 751
  • Мнения: 1 266
Честит Калоян! На хубав ден е роден, да има късмет цял живот 😊

# 752
  • Мнения: 452
Това с липсата на апетит не знам. Помня че баш накрая ми се ядеше зверски ,и точно вечерта преди да ми изтекат водите и да тръгне процеса се наядох яко ,легнах си и на сутринта хоп -водите Grinning
А понеже някоя мама беше писала за уро инфекция , аз вече 3ти път се сблъсквам с това(не знам как и защо ) само ще кажа че при мен протича безсимптомно , нямам влагалищно течение , не ме пари при уриниране . Имам главно контракции.  Някой път болезнени , дърпане в слабините ,корема и влагалището и чувство като всеки момент ще родя, докато ходя. Много трудно вървене .
След приема на антибиотик всичко свършва . Но за жалост 3пъти съм на антибиотик. Обръщайте внимание на урината,ако имате такива симптоми. Аз мислех че е нормално и тялото ми се "подготвя" но уви не било така отново..

# 753
  • САЩ
  • Мнения: 471
Честито на всички родили, много се радвам като прочета хубави новини! Разкажете за раждането ако ви остане време Simple Smile
Аз днес бях на ултрасаунд и измериха бебка 4 кила, в 38 седмица съм. Акушерката каза да не се притеснявам, тежи мерки не винаги били точни. Но май няма да ме оставят ако не съм родила до термин. Аз както нямам търпение да видя дъщеря си, напоследък не съм никак готова психически и се надявам поне още една седмица да си постои. След няколко дни спирам работа, да си почина малко и да се настроя ми трябва време, иначе с останалото сме почти напълно готови Simple Smile
Тези които вече родихте, татковците присъстваха ли, как се справиха? На мен ми е странно че тук е прието бащите да присъстват, а и остават в болницата в стаята с майката и бебето през целия престой Simple Smile

# 754
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
И аз днес бях за последно при акушерката. Измери ми корема отговаря си точно на 38 седмица. ☺️ С доплер го чухме и започна да рита зверски.
Никакви симптоми нямам. Понякога ме присвива ниско долу. Вече и никакви хапчета не пия, че все забравям.
Тези, които имат контракции имате ли и разкритие? 🤔

# 755
  • Мнения: 649
Flying_HiGh, не съм родила още, но тук, предвид Ковид-мерките, не са позволени дори свиждания на татковците. Та, присъствие по време на раждането е абсолютно изключено.
На мен ми е криво, че няма да може да си види детенцето веднага след раждане, защото много му се иска Pensive

# 756
  • Мнения: 596
Flying_High ехаа голямо бебе си имаш, браво! И как така още работиш? 🥴
И ние много искахме таткото да присъства, но уви с този вирус няма никакъв шанс...

# 757
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
Предният път и аз работих до 36 седмица. Щях и повече, ако нямах отпуска, която да ползвам. Но родих в 37с така че реално седмица след като спрях работа имах бебе. ☺️

Миналата година таткото присъстваше на раждането и тази пак ще е така. Това беше и причината да реша да родя пак в Англия. ☺️
Flying_High, какво точно се притесняваш за таткото и дали се е справил😁 няма да ражда той😆 Разхождахме се, масажи ми правеше, вода и храна ми носеше😊 после ми държеше ръката, успокояваше ме. Накрая му дадоха да  среже пъпната връв. Казва и до сега, че е уникално изживяване и споделя с всички познати и приятели☺️ В Бг никой от приятелите му не е присъствал 😁

Последна редакция: пт, 17 сеп 2021, 23:41 от La Libellule

# 758
  • София
  • Мнения: 1 369
Llittle_dream29, Честит да ти е Калоян! Blue Heart Да расте здрав, смел и много щастлив!

Ние наистина поставяме рекорди с изписването на темата... Grinning
Ето и новата- До ОКТОМВРИ време не остана, сладко бебенце ще гушка мама! - Тема 15

# 759
  • Мнения: 1 428
Честит да е Калоян много здрав и да ви радва,аз въм в болницата,малкия сигурно ще го задържат диша сам,но е в кувьоз и на 2 антибиотика,надавам се скоро и той да е добре и да си го взема,а мен понеделник ще ме изпишат

Общи условия

Активация на акаунт