Медицински център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life) - Тема 4

  • 20 637
  • 205
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 94
Моля ви някой да сподели каква е прицедурата за получаване на донорски яйцеклетки. Някъде се записваме и чакаме да ни одобрят ли? И каква е цената? Не откривам никаква информация?
Здравей,цената е 12450 лв.
Първо се плащат 450 лв.за да се включиш и след това ти изпращат да си избереш донор.
След като си избрала те ти казват кога да преведеш 8600 лв.като срока е около два месеца за получаване на яйцеклетките.
А останалите 3400 лв.се плащат в диня на оплождане на Я.

# 106
  • Мнения: 413
Деси, благодаря за инфото. Много благодаря.

# 107
  • Мнения: 191
Егати цените! Тези добре ли са? Като се има предвид, че не е собствен генетичен материал, то по-добре човек да осинови.

# 108
  • Мнения: 36
Здравейте,аз в момента съм в подготовка за зет.
Слагам климата по 4 бр.през 4 дни и естрофем по 1 бр вагинално.В петък обаче ми се обадиха от клиниката,че са изолирани ентерококи в микробиологията.Утре ми е 15 ден от цикъла и съм на преглед.Според вас ще ми отложи ли трансфера или има шанс да се изчистят.
Незнам до кои ден най-късно може да се прави трансфера,но предполагам ,че няма да имам достатъчно време за лечение

# 109
  • Бургас
  • Мнения: 212
Здравейте,аз в момента съм в подготовка за зет.
Слагам климата по 4 бр.през 4 дни и естрофем по 1 бр вагинално.В петък обаче ми се обадиха от клиниката,че са изолирани ентерококи в микробиологията.Утре ми е 15 ден от цикъла и съм на преглед.Според вас ще ми отложи ли трансфера или има шанс да се изчистят.
Незнам до кои ден най-късно може да се прави трансфера,но предполагам ,че няма да имам достатъчно време за лечение

Здравей. При мен също бяха изолирани ентерококи. Др Петрова ми изписа аугментин за 5 дни. След това ми беше трансфера и не сме пускали контрола.

# 110
  • Мнения: 36
Здравейте,аз в момента съм в подготовка за зет.
Слагам климата по 4 бр.през 4 дни и естрофем по 1 бр вагинално.В петък обаче ми се обадиха от клиниката,че са изолирани ентерококи в микробиологията.Утре ми е 15 ден от цикъла и съм на преглед.Според вас ще ми отложи ли трансфера или има шанс да се изчистят.
Незнам до кои ден най-късно може да се прави трансфера,но предполагам ,че няма да имам достатъчно време за лечение

Здравей. При мен също бяха изолирани ентерококи. Др Петрова ми изписа аугментин за 5 дни. След това ми беше трансфера и не сме пускали контрола.
Много благодаря за отговора.Значи има надежда.Аз се бях отчаяла.
Хубав ден.

# 111
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 836
Моят ЗЕТ беше под лечение със Зинат, но бях в друга клиника. Излезе ми Клебсиела, лекувахме я, но пак се появи. Пих АБ за 7 дни преди и след трансфера, после МБ ми бяха чисти през цялата бременност. Така че е възможно, стига докторът да разреши в конкретния случай.

# 112
  • Мнения: 84
Здравейте! Винаги ли трансферите са на трети ден? Защото на пункцията още ми казаха, че ще ме извикат след три дни, за трансфер

# 113
  • Бургас
  • Мнения: 212
Здравейте! Винаги ли трансферите са на трети ден? Защото на пункцията още ми казаха, че ще ме извикат след три дни, за трансфер
До колкото знам да. По преценка на ембриолозите е всичко... И моя беше на 3 ден

# 114
  • Мнения: 703
Здравейте! Винаги ли трансферите са на трети ден? Защото на пункцията още ми казаха, че ще ме извикат след три дни, за трансфер

И моят беше на 3 ден, успешен. Ако много държиш може да се каже специално че искаш до 5 ден, но зависи от качеството и броя на ембрионите

# 115
  • Мнения: 1 221
По стандарт са на трети ден. При мен не се стигаше и до имплантация. Затова настоях да рискуваме ембрионите и да чакаме до бластоцист, за да видим развиват ли се изобщо. Имам два трансфера на бластоцисти и двата пъти имплантация. Но наистина си беше риск, свалям шапка на ембриолога. Бяха ми останали 2 ембриона от 7 и казах, че искам да ги чакаме до пети ден. По презумпция последните два са с най-ниско качество. Отгледа ми ги и двата до бластоцисти

# 116
  • Мнения: 21
Моля ви някой да сподели каква е прицедурата за получаване на донорски яйцеклетки. Някъде се записваме и чакаме да ни одобрят ли? И каква е цената? Не откривам никаква информация?
Здравей,цената е 12450 лв.
Първо се плащат 450 лв.за да се включиш и след това ти изпращат да си избереш донор.
След като си избрала те ти казват кога да преведеш 8600 лв.като срока е около два месеца за получаване на яйцеклетките.
А останалите 3400 лв.се плащат в диня на оплождане на Я.

Здравейте, знаете ли дали в момента медицинския център работи с донорски яйцеклетки?

# 117
  • Мнения: 94
Моля ви някой да сподели каква е прицедурата за получаване на донорски яйцеклетки. Някъде се записваме и чакаме да ни одобрят ли? И каква е цената? Не откривам никаква информация?
Здравей,цената е 12450 лв.
Първо се плащат 450 лв.за да се включиш и след това ти изпращат да си избереш донор.
След като си избрала те ти казват кога да преведеш 8600 лв.като срока е около два месеца за получаване на яйцеклетките.
А останалите 3400 лв.се плащат в диня на оплождане на Я.

Здравейте, знаете ли дали в момента медицинския център работи с донорски яйцеклетки?
Мисля че да,в сряда бях на преглед и говориха с едно момиче за  ДЯ.

# 118
  • Мнения: 643
Моля ви някой да сподели каква е прицедурата за получаване на донорски яйцеклетки. Някъде се записваме и чакаме да ни одобрят ли? И каква е цената? Не откривам никаква информация?
Здравей,цената е 12450 лв.
Първо се плащат 450 лв.за да се включиш и след това ти изпращат да си избереш донор.
След като си избрала те ти казват кога да преведеш 8600 лв.като срока е около два месеца за получаване на яйцеклетките.
А останалите 3400 лв.се плащат в диня на оплождане на Я.

Здравейте, знаете ли дали в момента медицинския център работи с донорски яйцеклетки?
Мисля че да,в сряда бях на преглед и говориха с едно момиче за  ДЯ.

Работят, да. Ние избрахме донор преди седмица и сега ни казаха да преведем 8600 лв.Не знам кога яйцеклетките ще са тук и кога може да започнем опита и т.н

# 119
  • Мнения: 21
Работят, да. Ние избрахме донор преди седмица и сега ни казаха да преведем 8600 лв.Не знам кога яйцеклетките ще са тук и кога може да започнем опита и т.н
[/quote]

Знаете ли каква е националността на донорките?

Общи условия

Активация на акаунт