Медицински център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life) - Тема 4

  • 20 644
  • 205
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 614
Здравейте момичета, какви бактерии имате, на мен ми излезе трихомонас и се лекувах с флажил миналия месец. Мисля, че не съм излекувана, но карам доста кофти ковид в момента и не знам кога ще отида на лекар.

# 91
  • Мнения: 191
Здравейте! Предстои ми зет, предния месец го отложихме заради бактерии в микробиологията. Сега съм в подготовка отново с Климара, но пък излязоха друг вид бактерии 😳. Взимам отново антибиотик. Докторката твърди, че има време ако след лечението мб излезе чиста да направим трансфера. Казва, че до 21ви ден може да продължи естрогеновата фаза, т е трансфера да се направи на 24ти ден от цикъла. Някоя от вас правила ли е толкова късен трансфер и какъв е бил резултата?
Един от положителните ми тестове е с късен трансфер. При мен само, че лечението на бактериите отне 2 години и 11 подготовки за трансфер. Всичко пробвахме: антибиотици, мазане с някакво лекарство, което поръчаха за мен от Германия, хомеопатия, почивка от лечения, пробиотици. Накрая им теглихме майната и забременях и родих с бактерии.


Благодаря за отговора! Аз имам успешен трансфер на 17ти ден от цикъла и затова сега се притесних като каза толкова късно.
Възможно ли е да се направи трансфер ако не е чиста микробиологията? Или ти поне за кратко си ги изчистила?
При мен се изредиха Клебсиела, Ентерококи, Ешерихия коли.

# 92
  • Мнения: 68
Моля, препоръчайте ми добър специалист в клиника Ню Лайф, Пловдив. Предстои ми четвърти последен опит, финансират от ЦАР.
Насочих се към тази клиника заради локацията и за да сведа фактор стрес до минимум, но не съм избрала лекар.
Моля за мнения и насоки. Благодаря Ви!
Препоръчвам ви Д-р Петрова

# 93
  • Мнения: 1 221
Аз ги въртях всякакви различни бактерии. Сега 4 години по-късно все още съм с бактерии. Нито веднъж не ги изчистих, затова имам над 10 отложени в последния момент трансфера. Но аз съм някакъв тежък случай, повечето жени се изчистват, но сякаш чак, когато спрат антибиотиците и организма се пребори сам. Аз съм изпила над 20 антибиотика, затова и моите бактерии вече нямат лекуване

# 94
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 836
Възможен е трансфер под лечение. Аз забременях и родих така, но в друга болница. През цялата бременност нямах проблеми с бактерии. Най-добре е да си чиста, но не винаги се получава.

# 95
  • Мнения: 36
Здравейте,утре ми предстои пункция .Забравих да питам ,дали трябва да си нося нещо (нощница,чехли).Предполагам ,че не ,но реших все пак да питам и вас.
Благодаря предварително

# 96
  • Мнения: X
Здравейте, момичета! И така започва дългото чакане за теста ми за бременност, 2 ден след ЗЕТ съм. На самоинициатива си пуснах прогестерон в деня на ЗЕТ и стойността ме притесни 12.66nmol/l. Тъй като чета по форумите за къде къде по високи стойности. Писах на док, каза да продължавам с терапията без промяна. Има ли някой с успешен резултат с такива стойности? ☹️😇🤲🍀
Успех на всички!

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 212
Здравейте. В петък ми предстои пункция. С МФ сме. Само че забравих да говоря с др Петрова относно ИМСИ.,МАКС. Ако има някой който е правил може ли да каже. В петък мога ли да им кажа че искаме? Цена също ако знаете. Благодаря предварително

# 98
  • Мнения: 643
Добро утро момичета.
Предсой ми процедура с ДЯ,но напоследък чета само отрицителни мнения и много се притеснявам още преди да е започнала процедурата.
Ще помоля момичетата успели  и не успели с ДЯ да споделят мнения.
Благодаря предварително.
Дано всички сбъднем мечтите си за детенце🤗🤗🤗🤗🤗
Писах ти ЛС

# 99
  • Бургас
  • Мнения: 212
Здравейте, да попитам след положителен тест за след колко дни ви дават час за преглед?

# 100
  • Мнения: 84
Можете ли, да ми кажете хотел или квартира в близост до МЦ в Пловдив? Също и тел. за контакт

# 101
  • Мнения: 82
Хотел Интелкооп е на 10 - 15 минути пеша, 3-5 минути с кола. Изглежда приличен и добри цени.

# 102
  • Мнения: 47
Ние със съпруга ми, колкото пъти ни се е налагало да спим преди или след процедура там, сме отсядали в A&M Hotel до ж.п.гарата и бяхме на 5 мин. с кола. 😊

# 103
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 836
Ние със съпруга ми, колкото пъти ни се е налагало да спим преди или след процедура там, сме отсядали в A&M Hotel до ж.п.гарата и бяхме на 5 мин. с кола. 😊

Не съм отсядала, понеже съм от Пловдив, но само ще допълня, че през подлеза на ж.п. гарата се стига за 5 мин пеша до Ню Лайф. Ако някой е без кола, удобна локация е. Също две от автогарите са в непосредствена близост.

# 104
  • Мнения: 413
Моля ви някой да сподели каква е прицедурата за получаване на донорски яйцеклетки. Някъде се записваме и чакаме да ни одобрят ли? И каква е цената? Не откривам никаква информация?

Общи условия

Активация на акаунт