Великобритания - тема {89} Лятно-Морска-Не локдаунска

  • 42 547
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • London
  • Мнения: 6 732
Хах мислиш ли? Не ми се вярва.....😆🤣Ама знаеш ли...на Коледа стават чудеса.Joy

# 721
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Ронка има ли някакви кремчета тук за редуциране на белези, за дете става въпрос?

Ла Катрала много се смях с твоята огромна пратка Simple Smile

# 722
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 481
Ронка има ли някакви кремчета тук за редуциране на белези, за дете става въпрос?
Не видях в упътването дали става и за деца, но от Boots съм купувала това https://www.boots.ie/boots-scar-reduction-serum-50ml-10169357 и работи.
Имах белег от изгорено, който забра и раната беше много болезнена и релефна. Година по-късно няма и помен от белега.

# 723
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Благодаря Ужасия, за едно детенце от класа на дъщеря ми е, ще изпратя линка на майката.

# 724
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 481
Нека, за всеки случай, да пита дали е подходящо за деца.

# 725
  • Мнения: 3 226
Ние ползваме bio oil и премахва дори дебели дълбоки белези по лицето, закрепени с много шевове. Става за деца и бременни.

# 726
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Днес правих сок от cranberry и докато преглеждах различни рецепти попаднах и на това " cranberry juice may have several benefits for women's health. These include easing PMS symptoms, preventing osteoporosis, aiding postmenopausal health, and reducing signs of aging"
Сега е времето който иска да си пийне, поне по Коледа винаги има пресни в магазина:) аз добавих лимонов сок и от мандарини, стана чудно.

# 727
  • Мнения: 1 479
Илейн, както са ти писали, най-често се ползва Bio oil, наистина си върши работа.
Cranberry juice също помага и при цистит, при първи симптоми се пие много и евентуално така се измива самата бактерия.

# 728
  • Bristol
  • Мнения: 9 367
Май ще трябва да пускаме скоро нова тема 😊
На мен днес ми е 10ти ден карантина, от утре съм свободна! 🎉 Вчера латерал теста ми беше отрицателен 😁
Дъщерята от неделята се е разщъкала и е на седмото небе. Преди я мързеше да се разходи от/до спирката и ни звънеше да я взимаме с колата, сега с удоволствие се разхожда. Определено 10 дни заточен в къщи оказват влияние на психиката 🤪
Все още миризмите са ни проблем. Тя леко е започнала да усеща, но са променени. Примерно, усеща ванилата, но миризмата й се струва неприятна, а тя много обичаше миризмата на ванила преди. Аз нищичко не усещам, ни хубав, ни лош аромат 😔

# 729
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 107
И аз съм си в къщи, ваканцията ни започна със седмица по-рано.
Седа и се ядосвам, сега съм с игромно възпаление на зад..ка. Не мога да седя нормално, снощи и температура вдигнах, 38.9, помислих си че е ковид, правих тест, отрицателен. Успях да смъкна температурата. Кръвното ми вече цяла седмица е под 100 горна граница, наливам се с кола и ям шоколади, но ефект няма.
Днес половин час се разправях с нашето сържари за имържанси час, чак в петък. Влезнах през аппа на е-лайф и си букнах телефон кол за 2 часа днес.
И като капак получавам писмо, че ми отлагат часа за съдовия хирург с месец. А в дисчардж нота пише с големи букви до осем седмици. И там им вдигнах патартията, ама все тая, да съм се свържела с джипито. Е как да се свържа като за такива неща даже и не се обаждат по телефона. Утре пак ще звъня на секретарката на докторката, днес била на холидай.
И за мое успокоение написах няколко ревюта за нашето сържари, не че някой ще ги прочете. Сега обмислям да се преместя в друго сържари, нашето дори ми отказаха да ми дадат пълен достъп до NHS аппа, няма на кого да се обадиш за това, въртиш се в омагьосан кръг.
Е оплаках се.

# 730
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 829
Merry , дано скоро ти и дъщеричката ти успеете да възвърнете обонянието си.
Четири месеца след ковид (прекаран в БГ) обонянието ми е частично и странно избирателно.
Любим мой парфюм остава неизползван, тъй като все още го усещам като аромат на варена кисела краставица. Някои аромати въобще не ги отразявам. За косопада, който ме налегна, няма и да пише.
Скорошно възстановяване на обонянието ви желая! Simple Smile

# 731
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 107
Момичета, стискайте ми палци, пак ме пращат в болницата. Само, че този път ще се наспя тази нощ и утре ще ходя, надявам се да не чакам пак цял ден и цяла нощ. Не издържам вече.

# 732
  • Мнения: 3 226
Дорет, и с краката стискам🙏

Днес най-накрая ми беше процедурата по спасяването на зъба. Ще го затварят на 4ти януари като утихнат възпаленията. Обаче с тези бройки новозаразени започвам да се притеснявам да не затегнат още мерките и да не успеем да го приключим  😠

# 733
  • Мнения: 5 301
Ето това не ми харесва в Англия(та). Не си спомням зъболекари в България да са спирали работа. Не виждам и защо. Да ми искат зелен сертификат, тест, ако искат и на място да правят. Ама да отказва здравна грижа някой, който може да я окаже, не го разбирам.
Дорет, дано всичко мине добре. Много мразя болници, а имам чувстото, че английските съвсем няма да ми харесат.

# 734
  • Мнения: 258
Бързо оздравяване, Дорет! Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт