ОКТОМВРИ не е толкова далече, скоро ще се гушнем с малкото човече! - тема 12

  • 30 811
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 633
Здравейте, момичета! Реших да нахлуя малко във вашата тема, тъй като съм с термин 3.11 Hug второ детенце ще ни е. Първото е на 7, мъжко, сега голяма радост, ще си имаме момиченце Simple Smile от Варна съм, на 30 г.

# 31
  • Мнения: 99
Честита ни нова тема! Към мамите от Пловдив, ориентирали ли сте се към избор на педиатър, при който да запишете детето? Знам, че повечето са много заети и отказват да записват нови пациенти.

# 32
  • Мнения: 703
Момичета, къде ли не търсих така и не успях да намеря Фракси 0,4..някой да може да съдейства нещо

# 33
  • Мнения: 649
Poppy_26, не съм сигурна дали не се повтарям, но може да е било и в друга тема. Моята бебка, живот и здраве, ще бъде при д-р Силвия Илиева в Транспортна болница.

# 34
  • Мнения: 929
Момичета, къде ли не търсих така и не успях да намеря Фракси 0,4..някой да може да съдейства нещо

Не помня от София ли беше ти. Тази аптека е много добре заредена. Ако искаш им звънни по телефона и ги питай. Не знам дали правеха доставки, но ако не правят, а го има, мога да ти го взима и да ти го пратя по куриер.

# 35
  • Мнения: 475
Ее все още ли няма 😒 супер разочарование
..
Момичета, къде ли не търсих така и не успях да намеря Фракси 0,4..някой да може да съдейства нещо

# 36
  • Мнения: 703
Ее все още ли няма 😒 супер разочарование
..
Момичета, къде ли не търсих така и не успях да намеря Фракси 0,4..някой да може да съдейства нещо

Намират се по няколко бройки, пълен ужас е..съсипаха държавата

# 37
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Фракси 0,4 не се знае дали и изобщо ще има.Уж след 3.08 щеше да го има,но уви...Аз засега карам на 0,3 ако трябва да вдигам дозата направо на 0,6 ще мина.Тъкмо се връщам от изследванията на анти Ха и Аспи тест.Като излязат резултатите ще знам какво да правя.
Второто ниво на кошарата ми е чисто ново,още си е в опаковката,но се чудя не трябва ли да го изпера преди ползване.А самата кошара беше прана и при прибирането ,ама 10 години и повече не е ползвана и затова помолих свекървата да я изпере преди да ми я прати.

# 38
  • Мнения: 1 266
Значи така като слушам свекървата е универсален уред за пране на сгъваеми кошари 😂😂😂 Аз намерих опция, ще ми я изперат машинно, а матратък е с калъф-него в пералнята.
Днес купих козметика за бебето. Спрямо моя си собствен опит по другите деца взех Ureage. Също си взех и едно Bio-oil за последните месеци, че взе вече да ми опъва. И понеже в аптеката, която ходя фармацевтката вече ни познава и споделих за пигментните петна, та тя ми препоръча на Bioderma продукт, който е специално за пигментни петна при бременност. Даде ми тестер, ще пробвам и ще дам отзив.

# 39
  • Мнения: 1 837
Момичета, помагайте, в голяма чуденка съм с кошарата. От баткото за съжаление няма да можем да я ползваме, защото ще ни дойде много голяма. Мислех да взема пак дървена, просто по-малкия размер. Много ми харесват, обаче леглата next to me, много са ми компактни, но ме притеснява, че след 6 - 7 месеца пак трябва да търся легло. ММ разбира се не дава акъл, за него е най-лесно да вземем сега каквото искам и след 6 месеца друго, на мен обаче ми се струва безсмислено малко🙄

# 40
  • Мнения: 1 323
Аз взех и такава кошара. Има доста по-евтини варианти и за мен си струва. Още повече, че е с колелца и ако съм в другата стая и правя нещо, просто я взимам с бебето с мен. Взехме на Чиполино за 220лв. Не виждам смисъл да се дават 400-500 лв. за подобна покупка.

# 41
  • Мнения: 1 038
Аз взех този тип за 179лв от Айко,пада преградата от към мама и има най-долно ниво,което може да се ползва за кошара за игра,докато мама нещо си прави.
https://aiko-bg.com/product-15865012794

Взех и дървено легло за спалнята,пак от Айко

# 42
  • Мнения: 99
Ние вчера взехме дървена от Арбор. 120/60 на три нива е, отдолу може да си е на крачета, може колелца да се монтират както и дъски за люлеене. Всичко го има в комплекта. Сглобихме я като сложихме колелцата, даже предните са и със стоперчета. Много си я харесвам, ако реша мога да я преместя през деня в хола или в нашата спалня. Иначе най-вероятно ще ни подарят и малко кошче тип next to me, та ще видим кое ще ползваме повече.

# 43
  • Мнения: 1 837
И аз гледах, че има в момента на чиполино намалени в Хиполенд на 160лв. И все пак като се замисля, кошара, кошче, люлка имам за в хола примерно, гнездо искам да си взема, пак да спи в хола😄 преди 5 години сякаш нямаше толкова неща 😃 иска ми се всичко, а не искам да се затрупвам, та се чудя коя би ми била най-добрата опция.

# 44
  • Мнения: 223
И аз гледах, че има в момента на чиполино намалени в Хиполенд на 160лв. И все пак като се замисля, кошара, кошче, люлка имам за в хола примерно, гнездо искам да си взема, пак да спи в хола😄 преди 5 години сякаш нямаше толкова неща 😃 иска ми се всичко, а не искам да се затрупвам, та се чудя коя би ми била най-добрата опция.
Ох, и аз съм така 😀Искам да взема от всичко, но според мен повечето неща са излишни. Според мен най-добрия вариант е кошара(сгъваема) и люлка. Това ще взема аз. Не смятам да взимам гнездо и кошче.

Общи условия

Активация на акаунт