ОКТОМВРИ не е толкова далече, скоро ще се гушнем с малкото човече! - тема 12

  • 30 811
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 266
Аз съм със сгъваема 120/60, защото и нас ни дойде голяма кошарата от каката и баткото. Иначе ми е много хубава, голяма с матрак Магнифлекс-Пиер Карден, италианска, но място за нея няма. Даже сега се чудя какво да я правя нея, но както и да е. Споделям опит като бъдеща майка на 3 и такава със супер приятелки само с момичета, които в един момент ме затрупаха с неща 😂 И аз исках от всичко, е сега като го имам и си мисля "Боже, къде ще ги събера". Реално в началото не трябват много неща, съветът ми към мамите, особено с първо да си купят минимума и само ако се наложи още нещо, че в един неусетен момент се затрупваме и после е ужас. Няма място, трудно се чисти и тн.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 633
Момичета, помагайте, в голяма чуденка съм с кошарата. От баткото за съжаление няма да можем да я ползваме, защото ще ни дойде много голяма. Мислех да взема пак дървена, просто по-малкия размер. Много ми харесват, обаче леглата next to me, много са ми компактни, но ме притеснява, че след 6 - 7 месеца пак трябва да търся легло. ММ разбира се не дава акъл, за него е най-лесно да вземем сега каквото искам и след 6 месеца друго, на мен обаче ми се струва безсмислено малко🙄
И ние сме така, сега имаме много малко място в спалнята и смятам да вземем тази кошарка
https://aiko-bg.com/product-50365010042
След 6 месеца ще мислим варианти

# 47
  • Мнения: 226
Фраксипарин 0.4
Имам 4 инжекции, които няма да ползвам, тъй като съм на Клексан. Съхранявам ги добре в хладилник. С удоволствие ги подарявам, ако някоя мама в Плевен има нужда.

# 48
  • Мнения: 1 038
Момичета, помагайте, в голяма чуденка съм с кошарата. От баткото за съжаление няма да можем да я ползваме, защото ще ни дойде много голяма. Мислех да взема пак дървена, просто по-малкия размер. Много ми харесват, обаче леглата next to me, много са ми компактни, но ме притеснява, че след 6 - 7 месеца пак трябва да търся легло. ММ разбира се не дава акъл, за него е най-лесно да вземем сега каквото искам и след 6 месеца друго, на мен обаче ми се струва безсмислено малко🙄
И ние сме така, сега имаме много малко място в спалнята и смятам да вземем тази кошарка
https://aiko-bg.com/product-50365010042
След 6 месеца ще мислим варианти


Писанка,има дървени легълца 50/100,които пак са с падащи нива като нормално легло.Каката спеше на 60/120 до 5 години,мисля,че 50/100 спокойно може да се ползва до 2 години,че и повече

# 49
  • Мнения: 162
И аз тъкмо за легло гледам днес, че трябва да е на колелца, а почти нищо не намирам. На Stokkie облото легло е много симпатяшко, ама е златно да му се не види, не ми се дават сякаш толкова пари.... Другото, което намерих ММ не го хареса-паянтово било. За Next to me си мислех също, но и за него ме отсвири със същия довод. И си мисля и за чекмеджета от долу... Искам еднорог май като цяло, че да видим Simple Smile
Иначе и шезлонг/люлка си харесах на 4mums. Узрях, че плана ми за къпане на бебе в душкабината не става, ще трябва да е пак с кофа и поливане работата.

# 50
  • Мнения: 3 214
Здравейте момичета,
аз съм с термин ноември, ама от време на време чета вашата тема. Имам 9 неизползвани инжекции 0.4 фраксипарин, годни до 2023 - мога да ги пратя където и да е само доставката ще си платите.

# 51
  • Мнения: 1 266
И аз ще съм в душ кабина, но нашата не е типичната с дъно и тн, а просто е отделено помещение със стъклена врата, та е по-широко.
Момичета, аз май харесах една количка най-накрая 😂 След дълго лутане си харесах Cybex Mios, нооо е доста скъпа. Комплект 2 в 1 излиза около 2000 лв., което ми е доста над бюджета. Та попаднах на тези GB Maris (слагам снимка), дали някоя има впечатления? Тя за 3в 1 нова е до 1500 лв., което е по-поносимо.

Последна редакция: нд, 08 авг 2021, 20:33 от bubamara9

# 52
  • Мнения: 409
bubamara ,снимка няма, за да видя модела, но аз взех GB Maris.

# 53
  • омъжена
  • Мнения: 589
Добро утро и от мен 😊 За щастие още не се събуждам в 4 и се моля така да е до края. С баткото си спомням, че накрая спях на стол, всичко ме болеше и се чувствах ужасно. Днес се претеглих и след малко ограничение за 2 дни от 74, съм 73,5 😊 Явно съм изхвърлила малка част от задържаните течности. Днес децата искат макарони за закуска, а за себе си варя безглутенови макарони от елда и ориз. Следващите, които съм си купила са с просо. Това за идея на мамите, които са с висока глюкоза като мен, знам че сме много 🤗 За следобедна закуска ще си приготвя желирано кисело мляко с доза ванилов протеин и къпини, става супер кремче.
Аз имам от децата сгъваема кошара, люлка и стол за хранене, който става и легнал, обаче се чудя как да изпера кошарата, вие вашите как ги почиствате? Знам, че е малко рано, но сега в топлите дни ще изсъхне много бързо, иска ми се сега да ги изпера ако септември вали.
И аз почнах да пера и гладя. Кофти в жегите,но по добре сега. ММ и аз много си правя елда четох,че е и много полезна пртейни има даже. Аз я слагам и в супа иначе на вкус не е много приятна, и качамак и грис напоследък много правя.

# 54
  • Мнения: 1 266
Paldora, добавих снимката, явно не се е качила първия път. За всеки случай я слагам и тук 😊 Благодаря 🤗

sunshine, аз и свикнах  на тази елда 😂 Взимам си и флейки от елда, които кисна с топла вода. Стават за 5 мин. и нямат нужда от варене, което е супер. Добавям вътре протеин и малини и се яде 😂 Това ми беше и закуска преди тренировка, между другото.

# 55
  • Мнения: 381
Здравейте, момичета! Можете ли да ми препоръчате добър алерголог за Пловдив,а може и за София? В краен случай ,ако трябва и там ще отида .

# 56
  • Мнения: 1 266
Mako, зависи за какво, но аз водих синът ми директно в бившата държавна болница на бул. "Васил Априлов". Там има клиника по кожни болести и алергология. На нас ни трябваше тест за алергия към упойки. Иначе съм го водила и при д-р Аврамова до понеделник пазара, но не мога да я препоръчам. Можеш да звъннеш на В. Априлов и да разучи, там всички доктори са ок.

# 57
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
За начало имам едно малко дървено кошче, което ще долепям до спалнята. Като цяло не ми харесва, че малкия си мушеше ръцете и краката между решетките и после не можеше да ги извади, за това предпочитам с мрежа, но ни е подарък и ще го ползвам пак.
За после взех една сгъваема кошара 100 на 60см.

# 58
  • Мнения: 381
Mako, зависи за какво, но аз водих синът ми директно в бившата държавна болница на бул. "Васил Априлов". Там има клиника по кожни болести и алергология. На нас ни трябваше тест за алергия към упойки. Иначе съм го водила и при д-р Аврамова до понеделник пазара, но не мога да я препоръчам. Можеш да звъннеш на В. Априлов и да разучи, там всички доктори са ок.
Свързах се с д- р Мандажиева(алерголог) и тя  каза, че задължително трябва да се консултирам с алерголог , заради алергията, която съм получила по време на първото секцио.Само се чудя първо да се срещна с анестезиолога в Селена и да ми даде списъка с медикаменти или първо на алерголог. Но срещата с анестезиолога е 1 седмица преди секциото, което за мен не е нормално. Смятам, че тази консултация трябва да се прави още като влезеш в 9 месец.

# 59
  • Мнения: 1 837
И аз тъкмо за легло гледам днес, че трябва да е на колелца, а почти нищо не намирам. На Stokkie облото легло е много симпатяшко, ама е златно да му се не види, не ми се дават сякаш толкова пари.... Другото, което намерих ММ не го хареса-паянтово било. За Next to me си мислех също, но и за него ме отсвири със същия довод. И си мисля и за чекмеджета от долу... Искам еднорог май като цяло, че да видим Simple Smile
Иначе и шезлонг/люлка си харесах на 4mums. Узрях, че плана ми за къпане на бебе в душкабината не става, ще трябва да е пак с кофа и поливане работата.
На баткото има отдолу и отстрани шкафчета. Неговото в момента е без решетки, като легло, дрехите му вече 5 годишен, все още се събират в тези шкафчета, затова ми беше супер удобно. Така, че ако взимам по-малкия вариант ми се иска да има поне отдолу шкафчета за някои основни неща

Общи условия

Активация на акаунт