ОКТОМВРИ не е толкова далече, скоро ще се гушнем с малкото човече! - тема 12

  • 30 811
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
И аз съм много доволна от Mappy👌

Днес съм доволна успях да направя гимнастика. Чувствам се супер. От понеделник вървя много на ден навъртам между 10000 и 15000 крачки 😀

# 16
  • омъжена
  • Мнения: 589
Йей,честита нова тема! Да е все така полезна,както всички до сега Blush
Момичета, нямам място за скрин до леглото Confused , предложете моля вариант за органайзер .
  Може ракла. Супер темичка отново да ни е Честита. 🙂🥰

# 17
  • Мнения: 1 038
Аз се бях ориентирала към Моторола ьа бебефон,но много похвали срещнах за Маппи и поръчах и аз.Ядосвам се,че каквото и да търся в Емаг,почти всичко е разопаковано с леки следи от употреба.Пт доста познати съм чувала,че имат доста стоки,които са върнати от клиенти и ги пускат за продажба отново.Сега поръчах уж нов,цената му беше с 50лв повече от другите същият модел,да видим дали ще е отварян.Редовната му цена беше 199лв,с отстъпката излезе 112лв.

# 18
  • Мнения: 398
Честита ни нова тема , само хубави писания да има ! ☘💞❤

# 19
  • Мнения: 929
Аз се бях ориентирала към Моторола ьа бебефон,но много похвали срещнах за Маппи и поръчах и аз.Ядосвам се,че каквото и да търся в Емаг,почти всичко е разопаковано с леки следи от употреба.Пт доста познати съм чувала,че имат доста стоки,които са върнати от клиенти и ги пускат за продажба отново.Сега поръчах уж нов,цената му беше с 50лв повече от другите същият модел,да видим дали ще е отварян.Редовната му цена беше 199лв,с отстъпката излезе 112лв.
Аз си ги поръчвам с опция да си ги взема от Сердика и не съм имала такива проблеми. Все си ми дават неразопаковани. Ако видя следи от отваряне, бих им го върнала още там на момента.

# 20
  • Мнения: 1 038
И аз до Сердика го поръчах,точно с идеята да го видя и да питам,дали е отварян.Дано имам късмет Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 266
Така, да ви кажа, защото ми беше доста дискомфортно и се консултирай с док. Явно от много миене пресушавам кожата, въпреки че ползвам интимен гел подходящ за бременни с ниско PH. Та пак се изплакнах с вода и след душа се намазах с Бепантен, веднага дразненето намаля. Явно и с хигиената не трябва да прекалява ме, ама аз нали съм Монк и все ме гонят мании и фобии 😂

# 22
  • Мнения: 81
Следя новата тема,благодаря Яренце 🤩💖💞

# 23
  • омъжена
  • Мнения: 589
И аз съм на ти с хигиената. И често се мия даже периодично си сварявам лайка или смрадлика. И последния път микробиологията ми беше перфектна даже като ми казваха резултата се учудиха и още нещо там ми било в норма. Аз се събудих и не ми се спи..Flushedще погледам тv и пак ще пробвам. Внимавайте с рибите,че и аз с този сом дето само го лови ММ. Миналия път не киселини а гушнах wc иначе как ли се ядат скаридки и все морска храна...сега ще ходи на един язовир до Пловдив. Не искам да оставам сама вкъщи ,ако ми стане лошо нещо,а да отида три дена в палатката пак не става ⛺.

# 24
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Яренце , благодаря за новата тема!
За бебефона Аз още съм в чудене дали да си взема бебефон. С дъщеря ми имахме камера, която чрез Wi-Fi се свързва към телефона. Беше удобна, но бързо се развали.
Нужните неща за бебето - имам дрехи от каката, количка, шезлонг, активна гимнастика също. Плетен кош, в който ще спи до шестия месец. След това смятам да ползвам кошарата на каката, а тя къде ще спи, до тогава трябва да измисля. Още не съм решила къде ще му слагам дрехите. И козметика не съм взела, но нея мога и след като е роди.
План за раждане Тук ми е пълна каша. 🤔 Моята АГ е бременна и въобще не се знае дали ще работи. Болницата, в която ще раждам нямам идея къде е. Края на август смятам да прескочат до съседния град, за да я видя. Бебчо на последните 2 прегледа е седалищно. В главата ми е каша. Но вярвам, че до края на август ще подредя и къщата, и мислите си.
В четвъртък бях на преглед. Всичко с дребосъчко е добре. Тежи 1830гр. и е дълъг 39см.Аз имам белтък в урината и повишени левкоцити, хемоглобина ми нисък. Продължавам с пиенето на желязо, и АГ ми пусна нови кръвни и урина. Понеделник ще ги направя.
В 4:30 се събудих от силно стягане (корема ми беше като камък) и не мога сега да заспя.
Желая хубава неделя на всички.

# 25
  • Мнения: 17
Здравейте и честита ви тема! 😊 Аз съм от съседната група за ноември, но искам да споделя и с вас, че за хемоглобина много ми помогнаха боровинки. С вродена анемия съм, не пия желязо. За 2 седмици благодарение на боровинките хемоглобина ми от 108 стана 113. Надявам се все така да успявам да го поддържам! Успех и на вас! 😊

# 26
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Аз се бях ориентирала към Моторола ьа бебефон,но много похвали срещнах за Маппи и поръчах и аз.Ядосвам се,че каквото и да търся в Емаг,почти всичко е разопаковано с леки следи от употреба.Пт доста познати съм чувала,че имат доста стоки,които са върнати от клиенти и ги пускат за продажба отново.Сега поръчах уж нов,цената му беше с 50лв повече от другите същият модел,да видим дали ще е отварян.Редовната му цена беше 199лв,с отстъпката излезе 112лв.
Ние от години си поръчваме страшно много неща от емаг с доставка до вкъщи и никога не съм получавала разопакован продукт.Последно ММ ми купи фитнес гривна за Р.Д.понеже му надух главата, че и аз искам,пък и той нямаше никаква идея какво да ми подари-след 17 години заедно и безброй подаръци с повод и без в един момент човек се изчерпва.Много обичах да пазарувам от английския Амазон,но откак усложниха нещата с доставките само гледам и ако нещо много ми хареса го поръчвам на сестра ми,пък тях ми го праща когато може.От там взехме камерите,които ще ни служат за бебефон.С баткото ММ ползваше един стар смартфон и не помня още какво,но за времето си(2008/2009)бе доста иновативно решение.

# 27
  • Мнения: 1 266
Добро утро и от мен 😊 За щастие още не се събуждам в 4 и се моля така да е до края. С баткото си спомням, че накрая спях на стол, всичко ме болеше и се чувствах ужасно. Днес се претеглих и след малко ограничение за 2 дни от 74, съм 73,5 😊 Явно съм изхвърлила малка част от задържаните течности. Днес децата искат макарони за закуска, а за себе си варя безглутенови макарони от елда и ориз. Следващите, които съм си купила са с просо. Това за идея на мамите, които са с висока глюкоза като мен, знам че сме много 🤗 За следобедна закуска ще си приготвя желирано кисело мляко с доза ванилов протеин и къпини, става супер кремче.
Аз имам от децата сгъваема кошара, люлка и стол за хранене, който става и легнал, обаче се чудя как да изпера кошарата, вие вашите как ги почиствате? Знам, че е малко рано, но сега в топлите дни ще изсъхне много бързо, иска ми се сега да ги изпера ако септември вали.

# 28
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Нашата кошара свекървата я изпра с маркуч на двора.Обаче пък ѝ купих второ ниво и него се чудя как да го изпера,но вероятно ще е на ръка в банята.

# 29
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
Второ ниво купих ново и не съм го прала.

Общи условия

Активация на акаунт