Домакини 76 / Лятно ни е

  • 36 498
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
честит рожден ден Смърфи. Много здраве и щастие желая от сърце.
Стегнала съм се аз, Фло, така съм се Стегнала, че банката ще е първи мой другар. :stuck_out_tongue_winking_eye:2022 ще пълна с емоции за нас. На 24.05 абитуриент, а на 11.06 сватба... После кандидатстване, и изпращане на студент където му е късмета:heart:

# 31
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Смърфи, голяма да ти порастне банковата сметка, пълно с щастие сърцето и с мечти - душата! Весел празник!

# 32
  • Мнения: 39 369
Честит рожден ден, Смърфи! Да си здрава, обичана, обичаща и винаги позитивна и усмихната!
Фло, най- добра съм в спортуването в кухнята Simple Smile
Плами, ще издържите геройски, само споко.

# 33
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Смърфи, да си жива и здрава, много усмивки и да си върнеш пътешествията ти пожелавам!
Днес ФБ ме информира, че на Радето мъжа ѝ има РД, тъкмо се зачудих защо за твоя не ме информира и се сетих, че имаше проблем.
Фло, хубаво да се порадваш на пълна къща
И аз като Ангелчето още се боря с багажа, последна пералня ме чака. Ходихме и за котката и на мъжа ми за телефон, че вчера не успяхме. Вкъщи само до прахосмукачката стигнех, чака ме миенето на пода. От обикаляне не можах да реша и какво да готвя, та ще сме на поръчана храна и днес. Защо няма кой да ами направи ОИ вкъщи Joy

# 34
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Ей ме на.И двамата с човечето растем.Аз особено сериозно в краката-от 37 номер скочих на 39-40.Хич не ми е комфортно в топлото,ама вчера и днес е ок,даже разходки си правих.От утре-пак мор.Ако можех да пътувам щях да скоча на самолета и право в Лондон при сестра ми-тамошното време е идеално за мен Simple Smile
Фло,честита внучка ❤️
Смърди,честито и на теб раче Simple Smile Бъди жива и здрава ❤️ И аз съм раче,ама имам още 11 дни до р.д.

# 35
  • София
  • Мнения: 8 379
ЕЛИ, зло да те забрави. Съчувствам ти как я караш в горещините. Не е лесно. Още колко остава?
А внучките са цели три броя. И за цвят един внук. Ей, пораснаха децата. Най-голямата внучка вече е по-висока от мен. Снощи ме погали по косата и ме целуна по челото. Така правех аз като беше малка. Много е мило.
И аз съм раче и то на 13.07. и петък е било когато съм дошла на този свят. Много си харесвам рождената дата. И името си харесвам. А вие?

# 36
  • Мнения: 39 369
Фло, и аз съм родена на 13, но в неделен ден, август месец. Името си харесвам. Харесвах и това, че много от роднините ми(дори майка ми и баща ми, лека им пръст) ползваха пълното ми име, а не някои умалителни.

# 37
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Много рачета събрани тук. ММ е на 09.07, а синът на 19.07, като терминът ми беше за 9.Kissing Heart ма се запънах и стисках 10дни.Така, че два рака си имам в къщи. 18 ще навърши тийна, а баща му 51.
С щерката сме овни, тя на 27.03 (навърши 23) , а аз на 30.03.(на 45 вече)
Две на две, ужас Stuck Out Tongue Winking Eye

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Честит празник на Смърфита сеньорита преди да е станало другия ден!
Да си здрава и щастлива!

# 39
  • София
  • Мнения: 9 860
Смърфи, 10 мин преди полунощ, се включвам с честитка!
Здрава, щастлива, усмихната да си! Да пътуваш на много мечтани места. И да снимаш за нас. ❤️

Ооо, Ангелчето се е прибрала в родната тема. 🙃😁
Уелкам, дет се вика. 😎

Ели, още малко, време не остана! 😘

Снощи бях на  среща на класа от гимназията. Толкова хубаво беше...

Айде, утре ще ви навестя пак. Може би ше се хваля, ако Еконт са послушни. Чакам нещо от Фло и се вълнувам като малко дете. ☺️

# 40
  • София
  • Мнения: 2 265
Здравейте, момичета!
Свърши ми една много трудна учебна година!

Имахте много поводи за поздрави и черпени - деца и вие - да сте живи, здрави. щастливи и благословени.
От 3 дена нищо не правя - ям - спя, ям и спяяя. Не съм спала от октомври миналата година така.
10 или 6 часа на работа, когато съм 6 часа, то ходя при нитариус да заверявам преводо, иначе вски ден или преводи или уроци, пончкога уроците са ми до 23:00... защото жената обича да приказва и никак не й светва, че аз може ни да съм изморена. Освен всичко съм и студентка, почти всеки ден слушах лекции след работата... Та спах не повече от 4-5 часа. Тази година не съм имала Коледа, Нова година, 8 март, Великден... все съм писала курсови, теми и друго... На 29 юни имах последния изпит от 11 предмета... От 2-те сесии и 19 предмета имам 18 шестици и една петица, която поправих от 4-ката на 1 юли... Така че ми остана дипломната, практиката и методиката на преподаване, Имам повод да черпя...
Оплаках се и се похвалих - две в едно!

Свърших и с градината. Сега подписах за един платен месец-отпуска и един неплатен... Смятам певз август да напускам... изморих се от мъниците, Не са за мен, справям се отлично, постигнах големи резултати с тях... не съм очаквала, че на 3 годишни мога да им давам частично ментална аритметика, да правим научни неща - много са сладки, но искам да съм с по-големи Simple Smile Много ще ми е непричтно напускане, но не мога повече да вися в този гаден мухъл - и бельото ми мирише като се връщам, да не говорим за тетрадките или дрехата ако я забравя там... Колкото и да е чуден колектив и директорката - няма да мога повече - здравето е по-важно за мен. Откакто преболедувах Ковид, не съм същата, всеки вирус ме хваща, инае дотогава не съм кихнала...

Не знам какв ще правя, може би ще потърся в държавни училища като учител по0руски, нали затова уча.
Но първо ще почина малко, след това ще мисля.

Иначе мечтая да наемам голям апартамент или къща и да направя занималнята,,, ама не ми е по-джоба на момента... един ден...

Това е за мен.

Ще почина още няколко дена и ще съм по-редовна.

Обичам ви всички!
Лека нощ!

# 41
  • Мнения: 39 369
Днес щерката навършва 16 години. Чувството е много, много хубаво. И...някак горда се чувствам.
Пускам почерпката. Изяжте и изпийт всичко. За Люси не оставяйте. Тя да се почерпи със сън и спокойствие. Люска, респект, душа! Дерзай!






# 42
  • София
  • Мнения: 9 860
Мария, здраве, щастие, сбъднати мечти на твоето момиче!
С право се гордееш. 💐❤️
А това е за теб:

Мисията жълта роза в градината ми е изпълнена. След няколко неуспешни опита.

Люска, почивни си добре, после ще го мислиш.

# 43
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Добро утро.
Мари ,да ти е жива и здрава рожденичката.
Вале много хубава роза.Едно време баба ми на село гледаше и имаше и жълта,и разни там уникално шарени.
Пък при термин 20.10 хич не ми остава малко,ама целта е поне 1.10 не по-рано.Затова лежането ми е основното занимание,ама ще издържа.Ако има по 2-3 по-хладни дни ще изтрая и топлите между тях.

# 44
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Добро утро!
Мария, да е жива, здрава и много успешна, още повече поводи за гордост да ти дава!
Люска, заслужила си си почивката. Хубаво лято!
Вале, розата има уникално подреден цвят. Не знам дали защото е жълта, но е перфектна
Ели, много мина, малко остана, почивай си и растете и двамата
Допивам си кафето и подхващам задачите. Гушки на всички и хубав ден Hug

Общи условия

Активация на акаунт