Домакини 76 / Лятно ни е

  • 36 503
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Много е пораснал, Бабче. Какво пораснал, той е станал мъж. Пожелавам му да превземе световната лига
Плами, Смърфи ти е казала за нервите. Да се обичат младите, това е важно. На момчето ти да му върви лесно образованието
На мен ми е много добре откак няма дъжд. Или поне аз не съм при него. Макар днес тук даже да прокапа 2 пъти, бяхме на плаж.
Славе, утре пътуваме, но изобщо не знам кога какво ще се случва. Искам и през Бегликташ да минем, шефа иска да пием кафе в Созопол, а мъжа ми да спираме в Бургас на Технополис, че му умря телефона. До кое точно ще стигнем, не знам. Ако ще обядваме в Бургас и ще се мотаем повече, ще сигнализира.

# 16
  • Мнения: 39 370
Добро утро.
Бабо, ми това не момче а мъж, бре! Викам да не ти предлагам тример за брадата му, както скоро обсъждахме с Лейди. Simple Smile
Лейди, ние мързеливата- пускаме Уиито и спортуваме.
Ето ви кафе с минимално количество дъжд.

# 17
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Добър ви ден, банда! Много ми е драго да ви видя в познат състав и все така домакинско-оправно-балансиращи Heart
Ще ме приемете ли обратно в редиците? Пък аз ще се подмажа с едно плажно кафенце

# 18
  • Мнения: 11 622
Добро утро!
Ангелче, това ти ли си? Добре завърнала се Kissing Heart
Плами не ти вярвам, че си се ошашкала! По-скоро ще ти е супер забавно да организираш сватбата Heart Eyes
Завиждам, че момчето ти знае какво иска - моя си сменя желанията през ден Laughing
Мако чакам довечера да се приберете изпълнени с емоции и настроение!
БаЯ мнооого благодаря за дъжда!!! Ставам сутринта, а в градината свежо, прохладно. Снощи е поваляло та чак катерици и птици се радват!

# 19
  • Мнения: 39 370
Здрасти, Ангелче! Мярнах те в друга тема вчера и си мислех, че щом не пишеш си ни сърдита.

# 20
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
mariat, аз ви шпионирам от известно време Joy 
Лейди, аз бре, аз! Черен гологан...

Доста време смятах, че фб общуването ми пасва повече от форумното, но вероятно егн-то си казва думата и категорично се уморих от абсурдите Джеки Чан и жена му... Последния месец рядко влизам там и си го оставих за работа само. Тук чета от малко по-дълго, а пиша от последните дни. Поизтрих си част от личната информация, защото се оказа, че "доброжелатели" ходят да разнасят написаното къде трябва и къде - не. Всъщност точно защото фб предлага конфиденциалност в част от групите, се "преместих" преди години. Да се надявам, че на клюкарките вече им е минал ентусиазЪМА да си завират гагата в чуждите работи...

# 21
  • Мнения: 11 622
Какви ги върши до сега девойче младо? Как сте? Продължаваш ли с резбата?

# 22
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Какви ги върши до сега девойче младо? Как сте? Продължаваш ли с резбата?
Дори ъпгрейднах с "производство" на лазерно гравирани продукти Simple Smile И хем съм доволна, че последните два месеца буквално денонощно работя, хем наистина имах нужда от седмица почивка. Прибрахме се преди час - магистралата е кошмар, Ракитница е ад. И през Димитровград не е песен, но поне се пътува без тапи. От утре пак подхващам, че пет поръчки чакат да си осоля сланинката и да ми се приработи Close

# 23
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Добре дошла обратно Ангелче Heart Eyes
Лейди всъщност си права, не съм ошашкана, а развълнувана по скоро. Единствено ме притеснява факта, че ще има гости от много държави и градове и трябва и за хотел да мисля. Но... ще стане, само дано ковида не обърка плановете ни догодина.
А за желанието на сина.. ще поживеем, и ще видим накрая. Единствено категорично е това, че няма да остане във Варна Stuck Out Tongue Winking Eye
Мисля, че на 19 ще трябва да е готов да поеме по своят път, нали Blush поне според мен (мама терорист)

# 24
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Ангелче, добре се завърнала, хубаво е да видиш "старите муцуни" то и аз скоро се завърнах като блудна дъщеря
Плами, голяма си свежарка въпреки терористичната маскировка
Калинче, моля, пак заповядай, при нас днес не валя, даже и си припомних как изглежда слънцето. Много ми харесва как си ме прекръстила, даже обмислям да си сменя името с БаЯ
Ма ко, наистина си е мъж вече, ама за мен си е дребен, както му викам, нищо че е една глава над мен. Той се стреми към професионалния голф и тази му победа е една стъпка към него, дано да му се сбъднат мечтите

Я да се допълня - Ели да се яви на отчет да каже как расте малкия юнак и мама съответно
И всички останали, дето скоро не са писали и те веднага на отчет моля

Последна редакция: сб, 03 юли 2021, 21:05 от Баба Яка

# 25
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
И ние се прибрахме
Ангелче, радвам се да те видя
Прибрахме се преди час - магистралата е кошмар, Ракитница е ад. И през Димитровград не е песен, но поне се пътува без тапи. От утре пак подхващам, че пет поръчки чакат да си осоля сланинката и да ми се приработи Close
А ние хванахме подбалканската, защото знаем какво е на магистралата. Обаче идиотите спряха движението заради някаква колоездачна обиколка след Сливен. Пуснала съм клип отатък, опашката беше километри. И тъпите полицаи, застанали на всяка пряка в Сливен и след него на всяка отбивка, обаче се облегнали на колите и си зяпат в телефоните и не спират движението по-рано да отклоняват който може. В опашката мъжа ми видя и пирон в гумата, та поне дупката оправи. Питахме един от кияците стърчащи до колата може ли да се обиколи, ами можело, ама още на предния пост трябвало да се отбием. А от къде да знаем се пита в задачата. Върнахме се, обиколихме малко, но поне се движехме, макар и по-бавно, но излязохме пред спряното движение и си продължихме. Леле, бясна съм. Вместо по обиколния маршрут да пуснат колоездачите, спират движението на главен път, минаващ през цялата страна. А и тировете там, защото ги издърпаха от магистралите за уикенда.
Плами, много готин терорист си
Гушки на всички и лека нощ, до утре на кафе! Ако не стана на обяд Joy

# 26
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Плами, първо честито за прекрасното събитие! За университета не се притеснявай - когато ме приеха не бях доволна изобщо. До ден-днешен дипломата и веднъж не съм ползвала. Но! Хората, с които се срещнах докато следвах, са уникални и животът ми нямаше да е същият без тях. За лош късмет на ММ - и него срещнах там Joy Така че - нека си кандидатства и учи каквото го влече, където му е на сърце. Пък животът ще си се нареди Simple Smile А ти да не си ходила до банката да теглиш пари, че си така дегизирана?

Баба Яка, ми той и твоя станал мъж и половина вече! Да ти е жив и здрав, много професионални успехи!

Ма Ко, точно това казвах и аз вчера, когато се оказа, че и в Димитровград 2/3 от обхода е затворен за ремонт - да затворят и Ракитница, да затворят и подбалканския и да се сложи една табела още на изхода от София "До Бургас няма път". Така поне хората ще си хванат самолета и няма да се занимават с глупости...

Понеже злото никога не спи, съм станала аз къде 5 и нещо да оправям багажа (вчера бях ядосана, уморена и ми беше горещо). Та вече втори час оправям чанти и междувременно удрям по глътка кафе... Философски замислена как е математическш възможно да събера багажа за 20 минути, а после да ми отнеме цял ден да го разопаковам?
Между другото май не споменах - за първи път от 9 години с благоверния бяхме без децата на почивка! Ами... Хубаво си беше, но наистина май не е моето нещо Joy Дребосъците са на планински плаж при баба си и дядо си, след няколко седмици ще идем и с тях, обаче ми липсваха... Не е ли да ти напълнят кафето с 2 пръста пясък и мидички - какво кафе на плажа е това?!

Черпя с кафенце и бягам по задачи...

# 27
  • Мнения: 3 841
Да се почерпите за мое здраве, прекрасни, че днес пак помъдрявам и разхубавявам:

# 28
  • Мнения: 11 622
Смърфи Kissing HeartKissing HeartKissing Heart

# 29
  • София
  • Мнения: 8 379
Въпреки, че МА КО е гневна, в темата е от хубаво, по-хубаво. Blush МА КО след ден, два ще ти мине. Не се кОси!
Имаме си рожденичка. СМЪРФЧЕ, ЧЕСТИТА ДА СИ И БЛАГОСЛОВЕНА! НАЗДРАВЕ. Heart
Ще се стягаме за сватба. People CoupleПо-малко от година останало. ПЛАМИ, споко. Почни от далеко та да ти е леко. Вземи един тефтер и записвай всичко, което ти щукне в главицата. После ще ти е в помощ този тефтер.
Деца отличници в учението и спорта. Гордост са за родителите и за приятелите. Hands Plus1
Новопоявил се снежен ангел или черен гологан. Ами добре си ни дошла! Flowers Hibiscus Нооо, няма да пия от твоето кафе. Не виждам къде са му гарнитурите - пясък и мидички. Stuck Out Tongue Winking Eye
ЛЕЙДИ - освежена, ободрена след дъжда си я представям в градината сред цветя и птици, катерички и лисици.
МАРИЯТ, в кой спорт си най-добра? Тренирате ли още със синчето?
ВАЛЕНЦЕТО ми се губи.
СЛАВЕТО - също.
А ВИО и МУШКАТОВА съвсем изчезнаха.
Кого пропускам? МА КО,помагай. Вади поименния списък.
Аз от снощи съм вече с три внучки. Пълна ми е и душата, и къщата. Започнаха да валят кулинарни поръчки за какво ли не. Снощи по нощите месих тесто за мекици. Утре искат бухти топчета, после понички. Палачинките явно са им омръзнали, та засега не се сещат за тях. Поръчаха си дежурния кокосов сладкиш и хот дог. А на мен все едно крила са ми поникнали. Утре пристига и бабин убавец. Тогава вече компанията е на 100% окомплектована. Усещането е страхотно!!!

Общи условия

Активация на акаунт