👁️VIP Brother/Big Brother👁️България 2021. В очакване на нов сезон.

  • 29 980
  • 276
  •   2
Отговори
# 195
  • Мнения: 110
Няма да е сроко най-вероятно, щом все още текат кастинги...до Април най-късно го очаквам.

Иначе относно участниците- мисля, че ще е пълно с инфлуенсъри, тиктокъри и т.н
Надявам се да греша, защото ми е писнало да гледам едни и същи физиономий навсякъде.
Обикновено Биг Брадър не разочарова с подбирането на хора, да видим и след толкова години дали ще успеят да ни изненадат 😁

Ох и на мен ми е писнало да гледам все 1 и същи лица тип инфлуенсърчета и т.н. Гледа ми се нещо тип първия сезон със Стойка пеперудата, Найден, Здравко. Ако вкарат инфлуенсърчета от тик ток няма да е моя сезон със сигурност. Знам, че има някакво предаване къщата на инфлуенсърите,но не съм гледала и 1 сезон.

# 196
  • Мнения: 362
Ако сезонът е както са били до преди този, тогава според мен няма как да няма някой тиктокър. Откакто пуснаха кастингите, най-големите сеирджии тиктокъри пуснаха как са се записали и само за това говорят. Ако все пак е с различна концепция обаче, тогава може да не пасне да кастнат такива хора.

# 197
  • INFJ
  • Мнения: 9 457
Добре, да речем, че мога да допусна да има едно-две инфлуенсърчета, за цвят. Повече от това, едва ли ще изтърпя. Нали идеята е да съберат различни типажи и профили. Ако напълнят къщата само с тик-ток звезди, ще е все едно да гледам един човек. Те са еднакви всичките.

# 198
  • Мнения: 48 057
Дано да няма. Ще са " нормални" хора, от сорта на - брат на тиктокър. Демек обикновени, но не случайни. Така си мисля

# 199
  • Варна
  • Мнения: 10 687
Добре, да речем, че мога да допусна да има едно-две инфлуенсърчета, за цвят. Повече от това, едва ли ще изтърпя. Нали идеята е да съберат различни типажи и профили. Ако напълнят къщата само с тик-ток звезди, ще е все едно да гледам един човек. Те са еднакви всичките.

Абсолютно.
Аз също се надявам да са само обикновени хора, които никога и никъде не са се показвали.

# 200
  • Мнения: 11 369
Биг Брадър без 24 часово излъчване не е Биг Брадър.Дано върнат 24 часовото излъчване, че иначе ще гледаме каквото решат продуцентите.
То и по време на 24 часовото излъчване пак даваха каквото решат те. Тамън някакъв диалог стане интересен и го спират, включват на друга стая където някой спи. Дават спящия човек докато в кухнята се вихри скандал примерно. Пазят си безценните кадри за 20.00 по Нова! А и клюкарските сайтове спойлваха точно от видяното по Nova+ (денонощния канал)

# 201
  • Мнения: 782
Решение би било 24/7 да е с един ден назад. Те и без това ги имат кадрите. Защо да не ги пуснат на хората (всъщност може и да си имат причина)?
Така няма да спoйлват какво се е случило.
Ама...имам спомени как за един участник постоянно показваха кадър как вдига чаши да пие, а накрая се оказа, че са само няколко кадъра и ги монтират по няколко пъти. Те направо алкохолик го изкараха.

По-трудно ще им е да монтират каквото си поискат, като знаем, че не е съвсем така.

Лично аз нямам големи надежди за новия сезон. Ще го погледна само първите няколко дни и до там. Очаквам да е прекалено режисиран, с участници, които са почти известни (или искат да станат известни). Акаунтът си го направих за да коментирам последния Биг Брадър сезон между другото в далечната 2015, и тогава също бях разочарован от сезона.

Сега се сетих, че тогава точно бяха Биг Брадър, след него Вип Брадър и след него All Stars и се излъчваше лятото август месец. Така, че е възможно Биг Брадър да е пак лятото и да си оставят Игрите за есента. Само не знам как ще се справят с двете.

# 202
  • Мнения: 11 369
Първо трябва да се свикне с водещия, да видим кой ще е той. Единственият сезон, който беше без Ники Кънчев беше четвъртият (с двата "разбити" самолета, като сериала LOST), тогава Милен Цветков го водеше и много добре се справи. Но и Милен не е между живите вече. Като се сетя, вечерта Дим Дуков водеше коментарното "Голямата уста". Е, вече и Дим Дуков не е сред нас. Какво става с този Биг Брадър, колко народ си отиде...

# 203
  • Мнения: 28
https://pik.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B2-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83 … -news1216482.html

Попадна ми този сайт и тук твърдят, че продуцента вече няма да е Радо Тушев. Дали е за добро или лошо?

# 204
  • Мнения: 362
Не е случайно, че казват по-различен сезон. Да видим какво са замислили, не е учудващо, че продуцентът е друг, щом загатват, че и форматът ще бъде различен

# 205
  • Мнения: 14 742
Като видях кои са тв форматите и сериали на новият продуцент точно,които не харесвам.При всички положения ще му дам шанс,дано наистина е по-правдив и интересен сезон.Никога не съм харесвала водещият Н.Кънчев.Дано не е той!

# 206
  • Мнения: 11 369
То няма значение, той си е спазвал съответните формати, придържайки се към оригинала. "София-ден и нощ" наистина си приличаше на оригиналния Berlin-tag und nacht, с непрофесионални актьори, всички говорят едновременно, снима се с една камера...  "Съдби на кръстопът" също са преведени истории, пак чужд формат, и пак идеята е за непрофесионални актьори. "Етажна собственост" не съм гледал, но предполагам, че е преводен сериал, не български. Колкото до онази глупост "Помощ, 112", пак на Краси Ванков... там по-добре да не се изказвам. Голям срам, голямо преиграване. От "Ол инклузив" не съм гледал повече от половин серия, не мога да изразя мнение.
Предполага се, че в "Биг брадър" ще се придържа към оригинала и наистина хората ще бъдат в пълна изолация, а не ... през ден.. разговор в изповедалнята "ало, мамо", "ало, како", пускат ги да излизат от къщата... то цялата идея отива на кино. И дано тънкото гласче на Биг Брадър го заменят наистина с дебел, нисък, респектиращ глас. Това е в основата на замисъла още преди 25 години като е тръгвало предаването в Нидерландия. Стряскащ глас, камери навсякъде и пълна изолация.

# 207
  • Мнения: 462
Както и предполагахме-няма да са случайни хора, а инфлуенсъри. Спрягат за водещ Рачков.

https://novini.bg/show/kliuki/830204?fbclid=IwAR2Po3PREkfILf-jd9 … t5y3DGQmKK_1s-rJw

# 208
  • Мнения: 362
Ужас, Рачков грам не пасва на формата, надявам се да не е той.
Интересно дали наистина имат информация, че ще бъде септември. Това би трябвало да означава, че ИВ отпада.

# 209
  • Мнения: 117
Ееееев, толкова ли не разбраха, че всички искаме един нормален Биг Брадър. Биг Брадър в оригинален вид. Аз лично се разочаровах, а и след Рачков още повече. Досаден е и не ми е интересен вече. Поизтърка се

Общи условия

Активация на акаунт