👁️VIP Brother/Big Brother👁️България 2021. В очакване на нов сезон.

  • 28 857
  • 264
  •   1
Отговори
# 210
  • INFJ
  • Мнения: 9 417
Явно не са разбрали. После рейтинга бил нисък. Ами нисък ще е, защото вместо интересен социален експеримент, те залагат на сеир, чалгарщина и простотия.
Едва ли е много трудно да се поинтересуват и разберат какво искат да гледат хората.

# 211
  • Мнения: 109
И аз вече отпадам от зрителите.  Нито Рачков ми е ок за водещ, нито псевдо инфлуенсърите са нещо,което би ми било интересно.

# 212
  • Мнения: 389
Аз не следя инфлуенсъри,значи ще ми е Биг брадър с неизвестни.
Много любим формат без значение с какви хора ще е,фемили беше супер сезон,жалко,че само един.

# 213
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 061
И на мен Рачков въобще не ми се връзва като водещ на такова сериозно предаване.Ники Кънчев е перфектен за това и не виждам кой може да го замени достойно.На мен пък VIP Брадър ми е много по-интересен от Биг Брадър.От Биг Брадър обикновено яко лъха на простащина,при това евтина такава.Докато в някои сезони на VIP Брадър могат да се видят качествени сблъсъци на характери.Най-интересни ми бяха сезоните с Къци,с дует Ритон,с Мегз...

# 214
  • Бургас
  • Мнения: 16 314
И аз искам ББ с обикновени хора!
А за Вип Брадър ми се ще да гледам Христо Петков например!

# 215
  • Мнения: 28
Както и предполагахме-няма да са случайни хора, а инфлуенсъри. Спрягат за водещ Рачков.

https://novini.bg/show/kliuki/830204?fbclid=IwAR2Po3PREkfILf-jd9 … t5y3DGQmKK_1s-rJw

Тази информация не е вярна Simple Smile Старата къща не е разрушена, дори напротив, до преди седмици се снимаше чуждестранна версия на Биг Брадър там.   Ето тук може да видите как изглежда в момента - https://www.youtube.com/shorts/QkBewFkHqLg

Още повече, Изи (част от "звездния" отбор от ХК) публикува стори снимано точно до басейна, който се вижда и в това видео.

Последна редакция: пн, 19 фев 2024, 23:04 от Stef4ou

# 216
  • USA
  • Мнения: 27
За мен Биг Брадър винаги си е било предаване за сеир, и затова се приемаше добре и беше популярно в България преди. Не се оплаквам, нямам скрупули да кажа, че селянията си ми харесва - ако исках да размишлявам върху живота и взаимоотношенията между хората щях да седна да чета Братята Карамазови, а не да пусна Нова ТВ.

Да допълня, че селянията си е абсолютно присъща за франчайза, и е напълно сравнима с тази в ББ Великобритания, ББ САЩ, ББ Австралия и т.н. - аз и тях си ги харесвам и гледам. Не съм сигурна каква точно субстанция може да се търси в подобно реалити предаване. Следователно, с възторг очаквам новите "ВИП" участници, които ще пъхнат, тъй като точно тези типажи са ми най-забавни. Но така де, всеки с вкуса си(и разбиранията си).

# 217
  • Мнения: 1 099
Определени сезони на българският ВИП Брадър са били много  по-добри от чужди верси. Любим ми беше сезона с Миглена Ангелова.
Не съмго гледала за сеира предаването, според мен е интересено да се види как тотално различни хора съжителстват на едно място.
Простащките сезони като ББ1 и онзи със семействата бяха гадни.

Жалко , че сега ще правят обикновен, предполагам никой известен не се е навил. Инфлуенсърите не ги броя за известни, защото повечето нищо не ми говорят.

# 218
  • sofia
  • Мнения: 417
о имаше си уникални участници и от вип б и от ол старс
много ми хареса с Албена Вулева, Никита , със Стрина и тн

# 219
  • USA
  • Мнения: 27
Определени сезони на българският ВИП Брадър са били много  по-добри от чужди верси. Любим ми беше сезона с Миглена Ангелова.
Не съмго гледала за сеира предаването, според мен е интересено да се види как тотално различни хора съжителстват на едно място.
Простащките сезони като ББ1 и онзи със семействата бяха гадни.

Жалко , че сега ще правят обикновен, предполагам никой известен не се е навил. Инфлуенсърите не ги броя за известни, защото повечето нищо не ми говорят.

Съгласна съм, а и като цяло в нашият ВИП Брадър се намират тук-там наистина известни и харесвани публични личности, в сравнение с този в САЩ, например, в който са на 99% пишман звезди. Всъщност, може би не се изказах напълно правилно - Биг Брадър е неизбежно свързан с типични битовизми, тъй като самият формат на предаването води до там. В тези битовизми влизат скандали, псувни и други повърхностни неща, и бих казала, че може би това е голяма част от "чара" на предаването. По време на Фемили сезона съм била дете, но съм гледала епизоди в последствие и определено не желаех да визирам такива крайности.

# 220
  • sofia
  • Мнения: 417
във випа имахме доста големи звезди
Като Йорданка Христова , Марги Хранова , Камелия Тодорова и т н
Влизали са  Simple Smile Памела Андерсън , Парис Хилтън , Майкъл Джордан Simple Smile
Абе обичам си го това предаване

# 221
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 061
т.е. Майк Тайсън,а не Майкъл Джордан.Не я помня Парис Хилтън и се учудих с какъв акъл тя ще дойде в нашият Биг Брадър,докато не разбрах че Парис обожавала реалити телевизията.

# 222
  • Мнения: 1 727
Както и предполагахме-няма да са случайни хора, а инфлуенсъри. Спрягат за водещ Рачков.

https://novini.bg/show/kliuki/830204?fbclid=IwAR2Po3PREkfILf-jd9 … t5y3DGQmKK_1s-rJw

Рачков е при друг продуцент. Трудно ще го пусне Халваджян.

# 223
  • Мнения: 94
Както и предполагахме-няма да са случайни хора, а инфлуенсъри. Спрягат за водещ Рачков.

https://novini.bg/show/kliuki/830204?fbclid=IwAR2Po3PREkfILf-jd9 … t5y3DGQmKK_1s-rJw

Тази информация не е вярна Simple Smile Старата къща не е разрушена, дори напротив, до преди седмици се снимаше чуждестранна версия на Биг Брадър там.   Ето тук може да видите как изглежда в момента - https://www.youtube.com/shorts/QkBewFkHqLg

Още повече, Изи (част от "звездния" отбор от ХК) публикува стори снимано точно до басейна, който се вижда и в това видео.



Много отдавна се писа, че са разрушили къщата в Нови Хан. Тази девойка може да е снимана в друга къща със сходен дизайн. В нета преди имаше и снимки на разрушената къща, не ми се търсят сега

# 224
  • sofia
  • Мнения: 417
Аз пък съм абсолютно убедена , че Хелса са в къщата на Биги .

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт