ОКТОМВРИ още е далече, но стигнахме средата вече! - Тема 9

  • 28 511
  • 769
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 398
Даниел Миткови 685953, и аз днес бях при Даскалов, само че за кардиоехография.
Как мина ? В колко ти беше часа да не сме се видяли 😀

Бях от 14ч. Доволна останах. Направи ми 4Д снимки, разни измервания, доста обстойно гледаше сърцето. Според него всичко било наред. Сега ще чакам обаждане с резултата от доктор Евтимова.
И аз съм доволна и чакам ФМ с нетърпение 🥰

# 16
  • Мнения: 261
Яренце, благодаря за страхотната тема! 💕💗🌸

# 17
  • Мнения: 1 428
Благодаря на Яренце за новата тема ❤️
Деспи страхотни сте 🤩

# 18
  • Мнения: 99
Ох и аз нямам търпение да отидем на море вече. Завиждам благородно на всички вас, които сте близо до морето. Евентуално ще отскочим през юли, но на гръцкото море. Останалите планувате ли почивки?

# 19
  • Мнения: 700
Хаха много се смях на дамата с жълтото течение 😂
Благодаря за новата тема😊
Elanlli аз съм дамата със сърбежите😂До лекар не съм стигнала, но и те значително намаляха.Спрях да се мия със сапун под душа, само с един душ гел за бременни и крема за стрии зарязах, само на кокосово масло го карам.Понеже съм вкъщи съм само на памучни дрехи .Не знам има ли нещо общо с това , но почти не ме сърби нищо вече.Дано и на теб да ти мине😊.
С килограмите стават зле нещата.Нещо рязко тръгнаха нагоре, последните дни всеки ден качвам по 200 грама😱
Poppy аз за жалост планувам почивка само в нас на леглото.Толкова ми разрешава доктора.😁
Днес гледах интересна лекция за кърмене, ще е полезна на майките с първо детенце, но утре ще дам линка, че вече ме мързи.😊

# 20
  • София
  • Мнения: 1 369
Ние другата неделя пътуваме и вече нямам търпение, но до тогава ме чакат милион неща - сред които:
- и аз ще ида за втора фм при двама лекари
- ще се срещна с Олга Дукат, да обсъдим VBAC
- много неща за пазаруване
- и да измисля подарък за ММ Grin На морето ще е 3тата ни годишнина от сватбата... А нямам никаква идея (и време, и възможност да обикалям)...

# 21
  • Мнения: 151
За ваше успокоение ли ходите на две фетални? Ние нашата почивка тази година си я направихме рано и не беше на морето. Ходихме до Сандански за няколко дни , изкарахме чудно Blush Онзи ден ходихме до Самоков до баба,а едни приятели са ни канили на гости в Копривщица ( много харесвам да съм там, този град ми действа много релаксиращо и зареждащо)
Аз съм склонна да пътувам още няколко седмици (сега съм 22 г.с)  след това си сядам на дупето и спирам с пътуването.
Но ще започна с пазаруването след това,защото до момента нямам нищо взето все още. Надъхала съм се събота да ходя за количка Grinning ,защото има някакви намаления.

# 22
  • Мнения: 162
Яренце, супер темичка, благодаря и аз. 🤗Дано е изпълнена само с добри новини! 🤞🤞🤞
Ние почивката ще я пропуснем, че на близо няма хубаво море, а не ми стиска да пътувам на далеч.
Килограмите са ми +4 (тръгнах от 64 и съм 174 висока).
За сърбежа - много ме сърбеше първите месеци, прочетох, че е на хормонална основа. Спрях всичката козметика, освен един душ гел и балсам за тяло за чувствителна кожа, омекотителя и минах само на памучни дрехи. В някакъв момент се нормализираха нещата и започнах по малко да ги включвам, сега е ок.

# 23
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
Гласим се за море, даже бански си купих днес, но още не сме харесали хотел. Искам да е близо до плажа и олинклузив по възможност. С 11 месечно ще сме.

Последното ми море беше ноември 2019 и сега така ми се ходи. Май месец бяхме, но беше хладно за къпане.

Аз сърбежа го имах преди първата бременност още. Ужасен сърбеж, до кръв съм се чесала, крака, корем, всичко. Минах на душ гела на Биодерма👌 от тогава съм само с него. Крема за тяло също Биодерма. Сега вече само с душ гела е добре и мога да сменям кремове те.

# 24
  • Мнения: 145
Тази количка cybex balios s lux многоооо ми харесва, ако си нямах, щях да си взема или такава или jane
Мен всяка нощ ме мъчи безсъние, хубавото е, че поне през деня не ми е мега отпаднало заради това, че не съм спала.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 369
За ваше успокоение ли ходите на две фетални?
Ще отговоря лично за себе си.
Като една истинска везна, до последно не можах да реша при кой от двамата лекари да ида. Затова ще отида И при двамата. Grinning

Утре съм при д-р Галева в Шейново. Фантастична жена!
А на 16.06- при д-р Марков. Също много много добър.

# 26
  • Мнения: 1 266
Здравейте и от мен в новата тема 😊
За болничния, на мен ми обясни, че може еднолично да даде 14 дни и след това отиваш на ЛКК.
За килцата, моята болна тема. Хем внимавам какво ям, хем не знам си какво и съм 7+. Тежи ми, в депресия съм и не се харесвам, но явно съм обречена да съм дебела бременна всеки път.
За количката още се чудя дали да продавам моята Чико. Вършеше ми чудна работа. Сега се изкуших покрай ОЛХ и дори продадох едната кошара.

# 27
  • Мнения: X
Здравейте и от мен! Вчера бях на ФМ при д-р Стоилов и съм страшно доволна. Всички бяха изключително мили, обърнаха достатъчно внимание на бебето и на всеки орган. Малкият мъж расте, всичко му е наред, цели 372 грама. 🤗 Беше доста буден по време на прегледа, постоянно махаше с ръчички и си криеше лицето, когато искаха да го снимат. 😆 Срамежлива работа. Докторът дори ме изпрати да се разходя малко, за да се намести бебето и да види главичката. Като цяло съм страшно доволна и от прегледа, и от преживяването да го видиш вече като малък човек. Само съжалявам, че бъдещия татко беше на работа и не успя да дойде с мен, но пък затова има снимки. Хубав ден и само хубави новини ви желая! 🤗

# 28
  • омъжена
  • Мнения: 589
Nature SunnyNature Sun With FaceNature High BrightnessNature High BrightnessNature High BrightnessFlowers Hibiscusчестита ни темичка Flowers Hibiscus
DespicableMe много е сладка госпожицата.
И аз няма от какво да се оплача.
Сега щте закусваме с малката и ще излезнем малко сигурно,вчера бяхме в кафето 4 часа и там седнаха да обядват картофки 3 момиченца още после скачаха на батута беше много забавно,само дето на мен ми се натърти дупето да седя. Но по добре да играе навън от колко вкъщи на телефона. Nature SunnyNature Sun With Face

Последна редакция: ср, 09 юни 2021, 20:52 от sunshine1992

# 29
  • Мнения: 62
Здравей, за Стоилов в Пловдив ли става въпрос?

Яренце за статистиката, чакаме мъжкар 💙
Здравейте и от мен! Вчера бях на ФМ при д-р Стоилов и съм страшно доволна. Всички бяха изключително мили, обърнаха достатъчно внимание на бебето и на всеки орган. Малкият мъж расте, всичко му е наред, цели 372 грама. 🤗 Беше доста буден по време на прегледа, постоянно махаше с ръчички и си криеше лицето, когато искаха да го снимат. 😆 Срамежлива работа. Докторът дори ме изпрати да се разходя малко, за да се намести бебето и да види главичката. Като цяло съм страшно доволна и от прегледа, и от преживяването да го видиш вече като малък човек. Само съжалявам, че бъдещия татко беше на работа и не успя да дойде с мен, но пък затова има снимки. Хубав ден и само хубави новини ви желая! 🤗

Общи условия

Активация на акаунт