ОКТОМВРИ още е далече, но стигнахме средата вече! - Тема 9

  • 28 509
  • 769
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 929
Съншайн,моля те пиши с букви, защото понякога ми е доста трудно да те разчитам и дори си изгубвам мисълта.... докато стигна края

Ох, мислех, че съм само аз 🙄 От известно време спрях дори да се опитвам да ги чета, защото се напрягам адски много да разбера написаното.

За килограмите вече дори не ми се говори. Почнах от 76 и вече съм 89. Проблемите с щитовидната ми извъртяха лош номер, а последния път Вецев каза да спра комбинираните витамини, защото и от тях се качвало. Храня се здравословно с изключение на 1 сладолед вчера, но все пак съм на море 😁

# 46
  • Мнения: 399
Ооо това за везните сериозно ме притесни . Мразя нерешетелността , аз като един типичен овен с асцендент лъв , мъжа ми и той е лъв обичаме категоричността , точноста , даже сме много прибързани .... баткото е водолей , което ме води на мисълта, че ще се разбират с бебето ... но баткото е много отнесен , общителен не спира да говори общо взето "душата на компанията и на белите "  вчера в детската ми се оплакаха че пикал на двора , е умрях от срам .... Grinning повярвайте ми много държим на възпитанието , личностия пример и говоренето.  Мразя викове, крясъци и тн ..... но и.много ни се качва на главата , от бебе е такъв и много капризен, за всичко .... особено с храната и дрехите и чистотата
И аз като теб не харесвам нерешителните хора😄. Жена везни пак ми се вписва,  ама мъж хич не ми се иска малкия да е като баща си. Ако има нещо за решаване,  таткото казва просто добре и се приключва,  а аз като кажа го правя.  Тази черта в тях много ме дразни
Килограмите изобщо не ги следя,  но този месец се усещам, че бая съм качила,  просто всичко ми се яде и най-вече сладолед 🙈

# 47
  • Мнения: 1 038
Съншайн,моля те пиши с букви, защото понякога ми е доста трудно да те разчитам и дори си изгубвам мисълта.... докато стигна края

Ох, мислех, че съм само аз 🙄 От известно време спрях дори да се опитвам да ги чета, защото се напрягам адски много да разбера написаното.

За килограмите вече дори не ми се говори. Почнах от 76 и вече съм 89. Проблемите с щитовидната ми извъртяха лош номер, а последния път Вецев каза да спра комбинираните витамини, защото и от тях се качвало. Храня се здравословно с изключение на 1 сладолед вчера, но все пак съм на море 😁

Боби,при приятелка имаше проблем със щитовидната и хормоните и отделно и инсулинова резистентност. Беше почти 90кг ,когато започна режима на Атанас Узунов.Отслабна над 20 кг и всичко се намести в граници.Лекарите бяха много учудени от резултатите,а тя се чувстваше преродена.Изчезна потене,умора,сърцебиене.След раждането може да разгледаш резултати и мнения,сега няма смисъл да се напрягаш,най-важното сега е да сте добре с юнака Simple Smile макар че,не знам колко добре може да се чувства човек,който яде здравословно и се стреми без изкушения :* аз нямам волята сякаш

# 48
  • Мнения: 1 266
Момичета, каквато зодия такава, не го мислете. Аз пък не харесвам деви 😂 Моето момиченце и сестра ми са везни. И двете са супер спокойни, емоционални, но някак интровертно, без да натоварват другите. Малката беше бебе мечта, спокойна, сънлива и се хранене добре. Сега ще е пъряолачка и пак е така, спокойна и сънлива, дори се чудим как ще става за първи час 😂 Но пък е много умна, паметлива и старателна. По сестра ми знам, че им се отдават много езиците. Сега го виждам и при детето ми. Така че не си мислете, че да са везни няма да е хубаво, важно е да се родят живи и здрави, пък зодия-късмет.

# 49
  • Мнения: 223
Момичета, а вие каква помпа за кърма смятате да ползвате🤷♀ Понеже ми е първа бременност , изобщо си нямам никаква идея, коя е по-добре ? Електрическа или ръчна ? Simple Smile

# 50
  • Мнения: 381
Аз помпа няма да купувам докато не родя и не видя какво ще е положението .

# 51
  • Мнения: 417
Оо по повод зодиите ,аз съм риби ,а приятелки близки имам 3 бр везни ,девер ми е везни ,много се засягат ,изключително его ,постоянно иска галене, мн емоционални ,почти винаги несигурни, ам нз ,какво чудо ще е ,каката и тя е риби ,не ни завиждам нататтък хахах.

# 52
  • Мнения: 703
Аз не мисля, че от зодията се определя характера, все пак това дете е плод на майка си и баща си, не на зодията . Важно е възпитанието, съветите и навиците който ще се изградят.
Каквото си посееш, такова ще жънеш, така ме не е уместно да ги коментираме какви ще са, по това че ще са зодия Везни.

# 53
  • Мнения: 39
Здравейте, днес си пуснах кръв и урина и ми излезна белтък в урината и ускорено утайка, преди 3 седмици всичко беше наред, утайката ми беше пак малко ускорена с референтна стойност 25, тогава беше 29. А днес е 62. Доста се притесних и с този белтък, нямам кръвно, меря го всеки ден, утре съм на преглед при моя АГ, но все пак случвало ли се е на някоя от вас?

# 54
  • Мнения: 398
Здравейте, днес си пуснах кръв и урина и ми излезна белтък в урината и ускорено утайка, преди 3 седмици всичко беше наред, утайката ми беше пак малко ускорена с референтна стойност 25, тогава беше 29. А днес е 62. Доста се притесних и с този белтък, нямам кръвно, меря го всеки ден, утре съм на преглед при моя АГ, но все пак случвало ли се е на някоя от вас?
Аз имам следи от белтък в урината , също следя кръвното за сега е нормално  , но доктора каза че всичко е наред и съм спокойна. Надявам се и при теб всичко да е наред . ☘

# 55
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
Относно зодиите...свекърва ми се занимава с астрология и знам от нея, че има голямо влияние аксцедента и планетите в кои зодии се намират.
Доста се натоварих при раждането с първото кой аксцедент ще се падне, кога ще се роди, само глупости ми бяха в главата. Tired Face

В началото на бременността и аз бях доста депресирана Sad Ужасно се чувствах , за разлика на предишния път, при която толкова щастлива и спокойна се чувствах. От както влезнах в 5ти месец се осиферих. Но сега изпадам доста по-бързо в лошо настроение.

Последна редакция: ср, 09 юни 2021, 13:56 от La Libellule

# 56
  • Мнения: 929

Боби,при приятелка имаше проблем със щитовидната и хормоните и отделно и инсулинова резистентност. Беше почти 90кг ,когато започна режима на Атанас Узунов.Отслабна над 20 кг и всичко се намести в граници.Лекарите бяха много учудени от резултатите,а тя се чувстваше преродена.Изчезна потене,умора,сърцебиене.След раждането може да разгледаш резултати и мнения,сега няма смисъл да се напрягаш,най-важното сега е да сте добре с юнака Simple Smile макар че,не знам колко добре може да се чувства човек,който яде здравословно и се стреми без изкушения :* аз нямам волята сякаш

Режимът на Узунов е просто модифициран кето режим и води до доста здравословни проблеми. Аз си пазя оригиналния кето вариант, когато трябва да свалям и резултатите са перфектни, макар и една идея по-бавно да се сваля.
А за сега знам, че нямам какво да направя. Каквото мога - направено е вече. Пия си хапчетата, храня се здравословно, гледам да се движа, доколкото мога без да предизвикам контракциите.
Оттам насетне да ми е живо и здраво детенцето, пък кг се свалят Blush

# 57
  • Мнения: 286
Яренце, благодаря за старанието и новата тема Simple Smile
Аз съм везни и имам много приятелки везни, но мъж везни ми е ...... как да кажа почти всички мъже везни, които познавам са ми едни меки, лигави, чувствителни, все едно са жени в мъжко тяло. Ама каквото е такова, моя термин е 23.10, и нищо чудно ако реши по-рано да излиза да си имам мъжка везна в къщи Simple Smile

# 58
  • Мнения: 452
Абее май като слушам везните са по добре от скорпиона , скорпито вечее няма прошка там Joy луда ще ме направи 100 про хахаха  моя е на границата та не занм . Разбира се живо и здраво да бъде, другото са подробности (зодийте) но не пречи да ги поговорим и за тях , защо не Simple Smile който не вярва -да не вярва!

# 59
  • Мнения: 223
Моят термин е на 21 октомври, със сигурност ще е везни 😄 аз се надявах да се падне скорпионче, като мен - да си ме побърква 😅😅. Да се качим на главата на тати, че второ като мен ще е голямо изпитание за него. 😆Но най-важното е да е живо и здраво, а каква зодия, не е важно! 💙

Общи условия

Активация на акаунт