Всичко за Instagram / Инстаграм – 2

  • 42 215
  • 426
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 18 560
От днес виждам,че харесванията на някои публикации в профила ми(не на всички,но на повечето) са намалели наполовина.
Например от 200 на 100,от 60 на 30.
Какво се случва? Защо е така?
Има ли някакъв проблем?
При вас има ли го това?
Много се ядосах,защото имам книжен профил,за който полагам усилия,а сега какво стана,просто не знам.
Каква може да е причината?

# 421
  • Мнения: 28 074
Инстаграм е пълен с бъгове. Бях си запазила две снимки от жена, която следя отдавна. Като ги отворих, няма поле за коментар, а надпис "последвайте акаунта, за да можете да коментирате". Премахвам отметката за запазване, но и 2-те снимки си стоят в запазени, а в профила ѝ отметките ги няма. И там, на място, наново сложих отметки и ги премахнах и така изчезнаха от "запазени".

# 422
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 100
Да е пълен с бъгове не забелязвам, само че от доста време не ме нотификира, ако някой ми е харесал коментар. Виждам случайно като вляза в известията. При вас така ли е?

# 423
  • София-Младост
  • Мнения: 23 353
Изобщо не разбирам принципа на известяване. Дразни ме, когато получавам такове, че някой от приятелите ми е коментирал в тема, в която и аз съм коментирала.

# 424
  • Мнения: 18 560
етаж видях снимките отново.
Като натисна да видя колко са харесванията и от кои хора ми ги изкарва примерно 200.
Но на самата снимка са 65.
Това е много странно. И не разбирам защо така се получава.

# 425
  • Мнения: 28 074
Уточнявам, че ползвам инстаграм само на комп и отворен през firefox. Получавах notifications в инстаграм, когато аз публикувах нещо - репост на публикувани от други потребители с хаштагове - активност - от дъжд на вятър. И така години, докато миналото лято ме блокираха, защото не публикувам мои снимки, а с хаштаговете искам да трупам последователи - нямах и 300 и никога не ми е минавало през ум подобно нещо. Даже премахнаха всички хаштагове от последната ми публикация. 20-тина дни стоях блокирана и незнайно как влязох през google chrome и като рефрешнах firefox и там блокадата изчезна - там стоя постоянно логната, тоест не се наложи да правя друго. Оттогава стоя така - логната на два браузъра. Не публикувам нищо, на notifications в инстаграм нищо, но на firefox постоянно ми изскачат съобщения, че имам невидени и като отворя notifications в инстаграм, виждам примерно, че този и този са харесали мой коментар.
Като писах предния си пост тук забелязах и друго - снимки, които съм харесала преди няколко дни, бяха без лайк. Харесах ги отново, но дали още стоят харесани няма да проверявам. Вероятно се изразих неправилно - не е пълен с бъгове, а постоянно има някакъв бъг и като изчезне, се появява друг.

# 426
  • Мнения: 18 560
Да споделя,че вече всичко е както преди.
Всички харесвания са върнати.
Явно е имало някакъв проблем.
Странна работа с този ИГ.
Постоянно нещо променят.
Да,явно има много неща,които се прецакват в ИГ. И не само и във ФБ.
Алгоритъма се сменя и е ужас.
Мен също ме бяха блокирали,незнайни защото.
Причина нямаше. След един ден се оправи.

Общи условия

Активация на акаунт