Всичко за Instagram / Инстаграм – 2

  • 42 771
  • 428
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 4 226
От няколко дни ми се показват сторита на профили, които следвам, но почти не им гледам сторитата. Даже изобщо не се сещам за тях, а тези, които следя изчезнаха. Обновявам, обновявам и така и не се показват следените от мен. Проверих дали няма и налична актуализация,  имаше , актуализирах и пак същата работа.
При вас така ли е ? Как да го оправя

# 406
  • Мнения: 1 116
Има ли начин, когато се качва "стори" със снимка, самото стори да е по-дълго. Винаги ми се скрива супер бързо. Знам, че ако има сложена мелодийка това е единия вариант, но за снимка не ми се иска да слагам мелодия Simple Smile

# 407
  • София
  • Мнения: 350
А как в месинджъра можеш да си скриеш статуса
Не искам да ме виждат, че съм онлайн и кога влизам и излизам
От къде се прави?

Настройки>Съобщения и отговори на история>Показване на състоянието на активност>отмятате да не е синичко и няма да виждат, че сте на линия.

# 408
  • Мнения: 2
Здравейт.Има ли начин да премахна функцията близки приятели от публикувана вече снимка в инстаграм, така че да е видима за всички

# 409
  • Мнения: 1 986
Здравейт.Има ли начин да премахна функцията близки приятели от публикувана вече снимка в инстаграм, така че да е видима за всички

Настройки - Скрий историята и на живо - и от там премахнете тия от които сте скрили историята си

# 410
  • Мнения: 2
Здравейт.Има ли начин да премахна функцията близки приятели от публикувана вече снимка в инстаграм, така че да е видима за всички
снимката не е в истории, а като публикация

# 411
  • Мнения: 1 986
Здравейт.Има ли начин да премахна функцията близки приятели от публикувана вече снимка в инстаграм, така че да е видима за всички
снимката не е в истории, а като публикация

Ограничили сте акаунта влезте в чуждия профил и от трите точки имате опции от там ако не стане вече незнам

# 412
  • София
  • Мнения: 274
Мислех, че функцията близки приятели е само за истории. Сигурни ли сте, че сте активирали фунцията пуснали на качената снимка?

# 413
  • Мнения: 1 986
Мислех, че функцията близки приятели е само за истории. Сигурни ли сте, че сте активирали фунцията пуснали на качената снимка?

Възможно е да е ограничен акаунта на дадения човек . Но за скриване на снимки и аз нищо не намерих . Просто като иска човека да и гледа снимките премахва ограничаването и готово .

# 414
  • Мнения: 4 226
На вас забиват ли ви сторита с видеа?
Примерно гледам стори с видео,  тръгне ли следващато, ако върна на предното,  картината замръзва и само гласа си върви нормално без картина. Трябва да върна и на предното, че да се оправи.
Нямам налична актуализация и се чудя защо го прави това от известно време.
Много е дразнещо

# 415
  • Мнения: 1 986
На вас забиват ли ви сторита с видеа?
Примерно гледам стори с видео,  тръгне ли следващато, ако върна на предното,  картината замръзва и само гласа си върви нормално без картина. Трябва да върна и на предното, че да се оправи.
Нямам налична актуализация и се чудя защо го прави това от известно време.
Много е дразнещо

При мен забиват клипчетата във ФБ . От както се бъгнаха от тогава е този проблем . Наложи се да си Деинсталивам месинджър защото от около 2 седмици не ми пиукаше като ми пишат . Трябва да вляза за да видя . Ама го оправих сега ги получавам ..

# 416
  • Мнения: 4 226
Освен и аз да пробвам да изтрия и пак да инсталирам приложението. Аз не съм забелязала кога се появи този проблем, но много ме дразни.
Аз в инстаграм основно сторита само гледам 😂

# 417
  • София-Младост
  • Мнения: 23 363
И при мен се случва, но не е редовно така. ВИж да няма някоя актуализация.

# 418
  • софия
  • Мнения: 2 915
Имам питане относно реакция на лично съобщение в Инстаграм, има реакция часове по-късно, тази реакция липсва, после пак се появява. Питането е, човекът, който реагира, я маха и после слага отново или е бъг?

# 419
  • Мнения: 4 226
Нямам налични актуалиции, че даже изтрих и пак инсталирах приложението и нищо не се променя.
Много ме дразни😡😡😡

Общи условия

Активация на акаунт