Всичко за Instagram / Инстаграм – 2

  • 42 791
  • 428
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 10
Здравейте алл , помня. че във Facebook мога да проверя от моя профил кои профили съм гледал през деня тук в инстаграм има ли вариант да видя за деня в кои профили съм влизал ,харесах си едно момиче и сега не мога да и намеря профила 🥲

# 376
  • Sofia
  • Мнения: 15 560
В браузинг историята ти няма ли я тази информация?

# 377
  • Мнения: 10
В браузинг историята ти няма ли я тази информация?
Прегледал съм ги през мобилното приложение на айфон

# 378
  • Мнения: 6 333
Ако си ù сложил поне един лайк, потърси сред твоите лайкове в профила ти на Your Activity.

# 379
  • Мнения: 3 682
Искам да коментирам стори на някого. Колко дълъг може да бъде?

Последна редакция: сб, 23 дек 2023, 08:35 от #RAngelova

# 380
  • Мнения: 10
Ако си ù сложил поне един лайк, потърси сред твоите лайкове в профила ти на Your Activity.

Бях харесал две три сторита но не ми излизат тук , има ли къде да се провери кой сторита съм харесал ??

# 381
  • Мнения: 10
Ако си ù сложил поне един лайк, потърси сред твоите лайкове в профила ти на Your Activity.

Бях харесал две три сторита но не ми излизат тук , има ли къде да се провери кой сторита съм харесал ??
Сигурен съм ,че във фейсбук мога да проверя кои сторита съм харесал но тук не намирам нищо подобно,не ми показва снимките но поне името ми показва

# 382
  • Мнения: 2 065
Ако в Инстаграм виждам на някого онова цветно кръгче, което показва, че е качил история, но ми изписва the story is unavailable, означава ли, че по някакъв начин е блокирал да не виждам тази история?

# 383
  • Мнения: 562
На мен ми се случвало това съобщение да се появи, когато 24-часовият период на историята току-що е приключил.

# 384
  • Мнения: 2 065
Мисля, че беше прясна, а и вече няколко пъти ми се случва точно с този потребител. Даже като ѝ потърся името с търсачката излиза пак кръгчето, но като натисна върху него само и ме изхвърля.

# 385
  • Мнения: 6 333
Мисля, че беше прясна, а и вече няколко пъти ми се случва точно с този потребител. Даже като ѝ потърся името с търсачката излиза пак кръгчето, но като натисна върху него само и ме изхвърля.
Направи си експеримент да ѝ видиш сторито през някой сайт за анонимно разглеждане на сторита и виж какво се вижда. За най-сигурно гледай през браузър, където не си логната с твоето име и парола (да ги има запазени), понеже може да продължи да те изхвърля, ако си нещо блокирана.
https://insta-stories-viewer.com

Иначе и аз съм виждала този надпис, когато са изтекли 24 часа, както писаха по-горе.

# 386
  • София
  • Мнения: 274
Може да е скрила сторитата си от теб чрез hide story. Ако попринцип има акценти/ highlights, влез в профила и провери дали те ти се отварят. Ако не, значи наистина си е скрила сторитата от теб. Но може да крие само някои сторита, които качва и след като изтече, да маха това ограничение. Та тогава ще ти се отварят акцентите. Затова пробвай дали се отварят тогава, когато постнатото стори отново не се отваря.
Другия вариант е, че може постнатото стори да е пуснато за close friends, близки приятели. В този случай някой път и на тези, които не са ти в близки приятели, се поява, че уж има някакво постнато стори, но точно по този начин не се отваря.
Трета възможност- сторито е било изтрито, но пак се показва, че има стори заради някакъв бъг.

# 387
  • Мнения: 10
Може да е скрила сторитата си от теб чрез hide story. Ако попринцип има акценти/ highlights, влез в профила и провери дали те ти се отварят. Ако не, значи наистина си е скрила сторитата от теб. Но може да крие само някои сторита, които качва и след като изтече, да маха това ограничение. Та тогава ще ти се отварят акцентите. Затова пробвай дали се отварят тогава, когато постнатото стори отново не се отваря.
Другия вариант е, че може постнатото стори да е пуснато за close friends, близки приятели. В този случай някой път и на тези, които не са ти в близки приятели, се поява, че уж има някакво постнато стори, но точно по този начин не се отваря.
Трета възможност- сторито е било изтрито, но пак се показва, че има стори заради някакъв бъг.
Здравейте алл , а може ли да разбера дали някой е заглушил моя профил да не му излизат моите пуснати сторита

# 388
  • София
  • Мнения: 274
Ами заглушаването /mute се прави като отвориш сторито на някой и от опциите избереш да го заглушиш или като влезеш в профила, в падащото меню (зависи от телефона) пак избереш мют. Но не, няма как да разбереш дали някой те е заглушил.
Само че ако не гледат нито 1 твое стори, значи най-вероятно са те заглушили.
Щото иначе, ако не са, като разглеждат сторита на други хора, ще ги прехвърля на твоето и така поне понякога ще ти ги отварят.

# 389
  • Мнения: 10
Тази функция при ново стартиран инстаграм активна ли е извинявайте

Последна редакция: пн, 08 яну 2024, 09:46 от stefankv

Общи условия

Активация на акаунт